320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpalli meistriliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

    Originally posted by dreyd
    Ja last but not least- võistkonna peatreener, keda mul on au iskilikult tunda, see mees on lihtsalt , kui vaid ta neid tehnilisi suudaks rohkem vältida.
    kes siis Rapla njuu bälänssi peatreener on?

    kui Sa seda tead, siis vasta palun ühekorraga ka küsimusele, miks Pärn välismaale minna ei taha?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

      esimesele küsimusele on lihtne vastata, tegemist on Erkmaa analoogiga, kes palju noori utsitab/treenib/koolitab ning taktikaliselt on küps, Jüri siis.

      Miks Pärn välja ei lähe sa küsid-mina pakun

      põhimõtteliselt prse läinud välishooajad
      raske hooaeg seljataga
      26. aastane
      kolkapatrioism

      rohkem põhjuseid ei oska välja tuua

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

        Eelviimane ja viimane pole põhjused. Kolkapatriotismi võid ilmselt mugavusega asendada. Liiga tugevus ja tippmeeste kasseeritavad palgad on selgelt nihkes. Sellest on ka varem räägitud mingis teemas. Ja vanus samuti, 26. aastaga hakkab just parim iga ja Pärnal tuleks just nüüd võtta oma karjäärist, mis annab. Teini näitel löövad meie mehed läbi küll, kui vaid otsustavust oleks mugav elu siin maha jätta.

        PS Rapla treeneri ees müts maha, ka Ärmpalu on lisaks eelpoolmainituile tema käe alt tulnud.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

          mugavus mugavuseks, siiski meeldib mulle ka mõelda, et selline põhimõtteline mees nagu Pärn, tahab(tõsi küll ilmselt piraka kopika eest) kodus mängida ja hingestatult. Pärnale jäi ju siis paha maik välismaa suhtes juba suhu, et ta sinna ei kipu ja lõppenud hooaja taustal teda sinna keegi ei ihka ka. Võibolla selline aasta kodus aitaks taas akusid laadida-elame näeme

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

            Nagel oli vanameister juba 10 aastat tagasi Baltika eest mängides... Kui ma ei eksi peaks sünniaastaks olema tal 1963.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

              Noniii, noniii, nonii. Et siis täna pandi Nybit ikka tõeliselt kotti. Visekekohad olid hästi välja võideldud, ning polnud visetel sellist punnitamist nagu eelmine mäng. Vaskys - super. Kui see vend enam-vähem samamoodi oleks kõik mänginud oleks Tartu juba meister, but ehh, what you gonna do. Kuigi Viiask polnud täna see mis eelmine mäng tegi ta ikkagi tubli mängu. Hea oli vaadata kuidas vend oma pikkade kättega tahtis mitu korda Venskunasele koppa panna. Vasar oli vist sõõnud lõviküpsiseid, et nii lõvi oli. Samas on ta iga mäng mängus hingega sees - eriti hea oli killer look Lusti poole peale Vasara tehnilist. Loodame siis Tartu 4-2 võitu. 4-3 oleks muidugi parem, sest siis viimane mäng Tartus. Aga peaks ikkagi järgminse mängu ära võitma, sest äkki 7-ndas mängus ollakse liiga kindlad, ning kaotatakse.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                jah praeguse pilguga näikse, et Nybitil on kellad , rünnak on neil ikka mannetu, vägistamine vägistamise otsa. Keegi vist peab lihtsalt eirama Soku (kaitsemäng ja ei midagi muud) korraldusi ja Tartu korviall tulevärgi korraldama:P , vastasel juhul jääbki 72 punga nende parimaks finaalseerias.
                Ahjaa Mürka ka siis FIBA EUROliiga finaalis, ilmselt tuleb võit ka ära, mäng ju kodus ja vastas kreekalste Maroussi, kes TAllinnas käies mu mäletamist mööda nüüd nii hirmuäratav ka ei olnud

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                  Originally posted by dreyd

                  Ahjaa Mürka ka siis FIBA EUROliiga finaalis, ilmselt tuleb võit ka ära, mäng ju kodus ja vastas kreekalste Maroussi, kes TAllinnas käies mu mäletamist mööda nüüd nii hirmuäratav ka ei olnud
                  Võit tuli. Tavapäraselt suurelt - 24 punktiga. Mürkalt 22 punni, kusjuures igati ilusa visketabavusega. See meeskond mängis selgelt vales sarjas.

                  Nybitis on raske tulevärki korraldada. Sõimata saad ju kohe kui raudsest mängujoonisest kinni ei pea.
                  Igatahes homme võtab vast Rock tiitli ära. Peab vist ise ka ennast Suurhalli vedama.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                    Täna loodame siis kõige paremat ja tiitlit Tartusse.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                      Originally posted by Funky_Moses


                      Täna loodame siis kõige paremat ja tiitlit Tartusse.
                      loodame jah kõige paremat ja et tiitel ikka Tartusse rändaks,et see teisipäeval Nybit\'ile kätte saaks antud.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                        Originally posted by mazz


                        Originally posted by Funky_Moses


                        Täna loodame siis kõige paremat ja tiitlit Tartusse.
                        loodame jah kõige paremat ja et tiitel ikka Tartusse rändaks,et see teisipäeval Nybit\'ile kätte saaks antud.
                        Tiitel küll ränab Tartusse, aga tagasi sealt saab ta rännata alles järgmisel kevadel...
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                          Palju palju palju õnne Tartule ja fännidele
                          Tänane mäng oli kül korvide vaene kuid ülipõnev.
                          Peaks veel mainima, et kuigi ise olin kogu finaali nybiti poolt oli tartu seda võitu väärt, mängides kogu aeg stabiilselt hästi.
                          Seega õnne kõigile

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                            Oli pingeline mäng ja finaalile vastav. Hea, et lõpus närv noortel meestel pidas ja ikka võidu ära oskasid tuua.

                            Ja nüüd kõik võitu tähistama.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                              Originally posted by Funky_Moses


                              Oli pingeline mäng ja finaalile vastav. Hea, et lõpus närv noortel meestel pidas ja ikka võidu ära oskasid tuua.

                              Ja nüüd kõik võitu tähistama.
                              Pigem peab sügava kummarduse tegema vanameister Vaskysele, kes viimasel veerandajal mängu ära tegi. Minu mäletamist mööda tõi ta viimasel veerandajal 12 punkti, s.h 3 hullu kolmest , millest omakorda kaks lõpuminutitel...Sogane jutt aga Vaskysele.

                              Siinkohal ei taha ma kuidagimoodi teisi Tartu mängijaid alavääristada ning nende panust vähendada. Iga mees aitas nii nagu oskas ning üldises plaanis tuli võitjaks siiski Tartu Ülikool Rock mitte Vaskys üksinda.
                              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                                Ma olen ülirahul. Rock oli võitu väärt kuna mängis agressiivselt. Lahtistest pallidest langes 90 % Rocki kätte .. kui just Kandimaa või Liivak läheduses polnud ( kes siiski on ka endised Rocki Ülejäänud sügasid oma mune ( mida neil polevat ).

                                Nybiti poolelt olid finaalseeria pettumused Stepanenkov ja veel rohkem Tagamets.
                                Rocki poolelt olid üllatus Vasar. Tõeline võitleja.

                                aga üldiselt Rock hea, kõik hea.

                                Ja nüüd .. joooma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X