320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpalli meistriliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

    jah kummardus Tartule, Vaskys muidugi tegi viimase lõpu ära, mis siis muud kui Tiidul järgmiseks hooajaks teha järeldused ja lisaks kaitsele ka ründes mehed särama panna.
    aga nüüd sauna

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

      Õnnitlused ja kummardused Tartule!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

        Originally posted by K1ly




        njah sul on ainuke debiilne arvamus
        irw kui Nybit suutis aleka võita ,siis võidab ka ta Rocki ! Sa tahad õelda et Rockil on paremad viskevennad kui Alekal,siis võid sa küll sitale minna ,sest sel juhul kahtlen kas sa üldse asjadega kursis oled.
        Debiil!!!
        Jh kursis või mitte aga nagu näha oli mul õigus. DEbiil oled vast ikka sina, sest su postituse sisu on ohjeldamatu sõim, ilma aluseta. Kurb et sul mõistust ple ja ainult vulgaarsed väljendeid loopida oskad

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

          Originally posted by DEDE junior


          Originally posted by K1ly




          njah sul on ainuke debiilne arvamus
          irw kui Nybit suutis aleka võita ,siis võidab ka ta Rocki ! Sa tahad õelda et Rockil on paremad viskevennad kui Alekal,siis võid sa küll sitale minna ,sest sel juhul kahtlen kas sa üldse asjadega kursis oled.
          Debiil!!!
          Jh kursis või mitte aga nagu näha oli mul õigus. DEbiil oled vast ikka sina, sest su postituse sisu on ohjeldamatu sõim, ilma aluseta. Kurb et sul mõistust ple ja ainult vulgaarsed väljendeid loopida oskad
          mida sa üldse seletad asi oli 50/50 ,kui Nybit oleks võitnud oleks ma seda sama sinu kohta ütelnud
          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


          Koss on lahe

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

            Originally posted by DEDE junior


            Tartu on tõestanud, et võidab ilmselt selle seeria ja meistritiitli. Ma imestan, et kui asjatuntamtud on mõned\"spetsialistid\",nagu neth ja teised kes olid surm kindlad NYBITI võidus. Olgem ausad Tartu domineeris nii esimeses kui kolmandas mängus, teine mäng oli võrdsete heitlus kus õnn oli tallinnlaste poolt. Mis võiks olla toredam kui kodulinna team teeb tallinnale ära?
            Mis krt? Kus ma sul öelnud olen, et NYBIT võidab, kas hakkad meil pimedaks jääma või näed üldse hallutsinatsioone, eh?

            Meistritiitel läks tõesti aastaks Tartusse, aga eks ta sealt järgneval aastal tagasi tuuakse. Kui vaadata finaali jõudnud võistkondi ja hinnata mänge, kus Tartu oli minuarust parem kõigis 6\'s kohtumises (olgugi, et 2 tükki suudeti ära anda), siis võitis õige meeskond, aga vaevalt, et Tartu selle aasta finaalseeria võitnud oleks, kui vastas oleks olnud emb-kumb, kas Kalev või A le Coq. Pole hullu, järgmine aasta toome tartlased tagasi \"maa peale\", seda enam, kui te oma leedukast ilma jääte.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

              tartu oli finaalis selgelt parem ... kuid eesti korvpalli tase on küll murettekitav. taandumine toimub aasta aastalt ning praegu ilmselt soovitaks klubidel eurosarjadest teha lausa mõneaastase vahe - kogemuste omandamise põhjusel vast pole mõtet 40-punktiseid saunu käia vastu võtmas (seda tingimustes, kui meeskonna säravaim mees on leedu paremuselt 150s tagamängija). mina näiteks ei näe ka andekaid noori peale kasvamas.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                ma olin nybiti poolt

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                  Originally posted by SleepWalking

                  taandumine toimub aasta aastalt ning praegu ilmselt soovitaks klubidel eurosarjadest teha lausa mõneaastase vahe - kogemuste omandamise põhjusel vast pole mõtet 40-punktiseid saunu käia vastu võtmas (seda tingimustes, kui meeskonna säravaim mees on leedu paremuselt 150s tagamängija). mina näiteks ei näe ka andekaid noori peale kasvamas.
                  Võtan eeskuju ühelt...khkhm...kolleegilt, ja ütlen: jess, Rock võitis!

                  Aga noortega on meil aga tõesti kehvad lood. Suurimaks probleemiks pean võitlejahinge ja hädavajaliku nahaalsuse puudumist. Sel ajal kui 17-aastane lätlane viskab euroliigas 30 punkti, rahulduvad meie poisid oma kolkakülas staaritsemisega. Põhjuseks on ehk arusaam, et korvpalliga ära ei ela(ehkki kodumaiseid eeskujusid peaks ju jaguma). Seepärast suhtutakse juba noores eas sporti kui hobisse(ei soosi ahviajuga atleete). Kindlat sissetulekut oodatakse ikkagi kusagilt mujalt. Positiivse näitena tooksin ehk Rannula. Teda küll süüdistatakse isetsemises, staaritsemises ja ülbitsemises, aga vähemalt soovib ta areneda ja kuhugi jõuda. Mitte 10 aastat uimase näoga platsil ringi tokerdada ja siis pesumasinaid müüma hakata.
                  See on teine probleem. Muidu mulle treener-Sokk eriti ei sümpatiseeri, aga vähemalt annab ta oma alale midagi tagasi ja aitab noorte arengule tublisti kaasa. Mitte ei hakka kõrtsmikuks ega süldilaulikuks.
                  Rohkem võitluslikkust!

                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                    Leedu koondises paar (olgugi et mitteametlikku) sõpruskohtumist pidanud mehe riigi paremuselt 150. tagamängijaks lugemine on ilmselt väiklane. Arvatavasti ei suudaks pool praegusest Eesti koondisest sellegagi hakkama saada.

                    Mis puutub noortesse ja nende suhtumisse, siis siin on asi lihtne. Kõik vähegi \"andekad\" noored, kes meistriliiga klubidesse peale A-klassi nopitakse, hakkavad oma nooruse ja mõnel juhul ka lõpetamata keskhariduse kohta ikka väga head palka saama. Sealt tulebki see siinses konnatiigis staaritsemise ilming. Areng jääb seisma, siinses liigas suudetakse mõned aastad tiksuda ja kui mõistus pähe tuleb, hakataksegi külmkappe vms müüma.

                    Soku auks tuleb öelda, et ta on asjast aru saanud ja ei hoia \"lapsstaare\" nagu sitta pilpa peal. Tuleb tunnistada, et Nybitis polegi selliseid (v.a. noorem Sokk ehk). Teisalt on Soku suhtumine noortesse Salumetsalt päritud ja mina seda ei õigusta. St. noor istugu enamiku ajast pingil. Eesti liigas taseme juures oleks mõttekas just nende sagedasem mängitamine.

                    Kokkuvõtteks. Nagu ütles ka Keevallik: süsteem on mäda ja seda tuleb muuta. Millal ja kuidas seda tehakse, jääb jätkuvalt küsimärgi alla.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                      Originally posted by Neth


                      Originally posted by DEDE junior


                      Tartu on tõestanud, et võidab ilmselt selle seeria ja meistritiitli. Ma imestan, et kui asjatuntamtud on mõned\"spetsialistid\",nagu neth ja teised kes olid surm kindlad NYBITI võidus. Olgem ausad Tartu domineeris nii esimeses kui kolmandas mängus, teine mäng oli võrdsete heitlus kus õnn oli tallinnlaste poolt. Mis võiks olla toredam kui kodulinna team teeb tallinnale ära?
                      , aga vaevalt, et Tartu selle aasta finaalseeria võitnud oleks, kui vastas oleks olnud emb-kumb, kas Kalev või A le Coq. Pole hullu, järgmine aasta toome tartlased tagasi \"maa peale\", seda enam, kui te oma leedukast ilma jääte.

                      Kas su ibast võib aru saada et alekas ja kalev olid NYBITIST paremad hoolimata sellest, et yks neist sai NYBITilt suhu ja teine oli kuues. Aga selles maapeale toomises ma kahtlen sest milles seisneb maapeale toomine kallite keskpäraste mängijate palkamises? Tartul on noored arenguvõimelised mehed kelle eesmärk välismaale saad! Neil stiimul pingutamiseks!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                        See, mis viimasel ajal õhus on olnud ongi juhtunud:

                        Eesti meeste meistriliigas tänavu pronksmedali saanud TTÜ/A.LeCoqi meeskonna toetajate kolmapäeva õhtul toimunud üldkoosolekul otsustati eelolev 2004/2005 hooaeg vahele jätta. Koosolekul viibisid A.LeCoqi, AS Hotronicu, AS Merko Ehituse ja Tallinna Tehnikaülikooli esindajad, teatas basket.ee. Korvpalliklubi TTÜ/A.LeCoq loodi 1999. aastal, meeskonna peatreeneritena on tegutsenud Andres Sõber ja alates hooajast 2002/2003 Heino Enden.

                        Pärast tänavuse hooaja lõppu sõnas TTÜ rektor Andres Keevallik, et klubi korvpallurid on ülemakstud ning plaanis on toetussummade suunamine klubisse, kus mängivad ka tehnikaülikoolis õppivad noorkorvpallurid.


                        Sportnet

                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                          Nüüd turul häid vendi nagu raba ja huvitav,kas Endenist saab uus Nybiti peatreener...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                            Originally posted by Roberto Carlos


                            Nüüd turul häid vendi nagu raba ja huvitav,kas Endenist saab uus Nybiti peatreener...
                            kes need head vennad siis on? ma ikka arvasin,et head vennad mängivad tugevate liigade tugevates klubides

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                              Originally posted by ethan


                              Originally posted by Roberto Carlos


                              Nüüd turul häid vendi nagu raba ja huvitav,kas Endenist saab uus Nybiti peatreener...
                              kes need head vennad siis on? ma ikka arvasin,et head vennad mängivad tugevate liigade tugevates klubides
                              No näiteks Pärn,Kraav,Pehka jne jne jne Kuusmal väidetavalt leping sõlmitud juba Kaleviga ju...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                                Originally posted by Roberto Carlos
                                No näiteks Pärn,Kraav,Pehka jne jne jne Kuusmal väidetavalt leping sõlmitud juba Kaleviga ju...
                                Hahahaha, vigane kobakäpp, kartlik tont ja estraadilauljast vanur. Tõelised täkud.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X