320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpalli meistriliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

    Ausalt öeldes olen seda stagnatsiooni üpriski hiljuti Venes käies näinud ehedalt ,kuid
    siiski sellist hinda ta nüüd kah väärt ei ole . Kuigi suhtumine sinusse ,kui lääne tsivilisatsiooni esindajasse on garanteeritud:P .
    Kossuliidust aga niipalju, väike iroonia on sellest tingitud ,et lausa üks- ühele on vutifännide tegemised , loosungid ja fännitribüüni idee üle võetud . Ja ega heas mõttes väike üksteise tögamine ka halba tee. Mängus olen ikkagi omade poolt olgu koss või vutt või käsikas.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

      Ei noh, omasid tuleb võimaluse korral fännidel kindlasti toetama minna.
      3550.- on ikka üpris soolane hind (rongisõidu kohta), seega peab sel viisal päris kirves hind olema.
      Vaikus

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

        Viisa oli vist mingi 40 taala, aga hotelliööd on seal hinna sees vist ka... Tiba kallis on ta muidugi ikkagi...
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

          Tegelikult oli mul plaan selle teema all mitte kunagi kirjutada, aga ma kohe ei suutnud kiusatusele vastu panna.
          Tähendab, sattusin täitsa juhuslikult teleka ette, kui algas mingi kossumäng Rock\'i ja maeiteakelle vahel. Kommentaator (Jurtsenko vist) hämas midagi sellist, et üritame siis ülekande ajal selgusele jõuda, miks ei suuda Rock oma edu Eesti liigas korrata Euromängudes. Tõepoolest raske küsimus.
          Varsti hakkab ilmselt Kaljuveer pead murdma, et huvitav miks küll ei suuda näiteks FC Haapsalu võita Eesti Karikavõistlusi. Nad olid ju V-liigas see aasta väga edukad ja tõusid IV-liigasse.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Korvpa

            kehv võrdlus yldiselt haapsalu asi ... kalev onju eurosarjas kunagi hästi hakkama saanud aga sel ajal möllas rock eesti liigas aga euros muhvigi ... koduliiga meeskond lihtsalt ... ei oska võõrate vastu mängida ehk ... aga mind see põhjus eriti ei huvita ...
            aga just praegu lõppes kaasahaarav mäng Rocki ja Odessa vahel seekord õnneks rocki 96-94 võiduga .... Tanel Tein tõi 45 punkti ja tegi muid trikke ... I poolaja võitis rock 46-40 seda ma ei näind kuid II poolaja algusminutid olid ilusad roc sai 11 punniga ette ... siis hakkas langus ja mul läks tuju ära vaaadata ... yhinesin uuesti kui 4 veerandaja lõpuks oli seis 83-83 vist ... ja läks lisaajale ... lisaaeg oli suht huvitav ... ytleme nii et rockil oli kõvasti õnne ... kuigi jah nad võitu ka minu silmis väärisid ... tein on tase vend ... aga midagi jääb veel koondises ja eurosarjas puudu ... viimases mängus kyll jah miskit puudu ei jäänd

            eesti korvpallist veel niipalju, et täna lehe lahti lyyes ja lugedes oma lemmiku kalevi järjekordset kaotust ja treeneri andres sõbra kommentaari .. poisid mängisid hästi viskas kopa ette ja keerasin lehekylje edasi kiiresti ... kuda saab eesti rikkaim klubi hästi mängida kui jäädakse viimaseks eurosarjas ja eesti meistriliiags asutakse 5ndal(vist) kohal ... ja seda juttu ajab ta peale igat kaotust ... mulle ei jõua kohale
            tahab noori mängitada mängitagu kalev-ehitustööriistas ... siuke klubi nagu kalev võiks teha ikka korraliku meeskonna ja yritada kinni panna EMV tiitel ja ka euroopas miskit ära teha

            to jjriado ... kindlasti ei mõeldud, et rock peaks nyyd eurosarja kinni panema, vaid mõned võidud rohkem võtma ... mis poleks olnud just võimatu
            ja kaljuveer kindlasti arutab selle yle vaikselt oma peas :P

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

              Ma saan aru küll, et FC Haapsalu ei ole hea võrdlus, aga ma valisin lihtsalt eduka meeskonna võimalikult mudast liigast, muud midagi. Paari mängu võitmine peaks Rockile jõukohane olema küll (vist, pole suuremasi korvpall asjatundja), aga samas tuleks arvestada, et see euroliiga milles nad mängivad on ju mingi \"kohaliku tähtsusega\" (jälle halb võrdlus (kurat, see pole isegi võrdlus))värk. Seal paari mängu võitmist ei saa just eriliselt eduks pidada.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Korvpa

                eesti klubidel hetkel, millegi saavutamiseks euroopas, oleks ainus võimalus luua uuesti klubide koondis nagu see varem oli ... meistriliiga meeskonand on tunduvalt yhtlustunud(tugevamad nõrgenenud ... keskmikud tugevnenud ... aga nagu see tänapeäva eesti on ja maailm ... igayks tahab ise

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                  Tulles siia Kalevi teema juurde tagasi, siis jääb treener Sõber küll tihti vähe arusaamatuks. Viimaste Euromängude eel on ta kogu aeg väitnud, et mängijatele ei ole hetkel midagi ette heita ning praegu peaks võit küll ära tulema. Vaadates aga mängu lõppskoori näeme, et ah sa raisk, jälle said 20 punktiga kotti. Mängujärgsetes sõnavõttudes teatavad mängijad jälle, et motivatsioon puudus ning olime mängu juba riietusruumis kaotanud. Siit ei jää muud järeldada, kui et Sõber ei suuda mängijaid eelseisvateks Euromängudeks piisaval määral motiveerida ning luua ühtset meeskonda. Asja ei saa vist ainult \"materjali\" nahka kaa ajada, pooled mängijaist on küll suht noored, aga palli põrgatavad ning isegi mängida oskavad.
                  Tulles tagasi nüüd ka Rocki mängu juurde, siis kokkuvõttes võit oli muidugi ülimalt hea saavutus ning ka mäng oli põnev, aga Rock ehitab mängu liialt Teinile ülesse. Teised mehed peaksid ikka kah rohkem tööd rügama. Ikkagi meeskonna mäng.
                  Vaikus

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                    Originally posted by madman666


                    Rock ehitab mängu liialt Teinile ülesse. Teised mehed peaksid ikka kah rohkem tööd rügama. Ikkagi meeskonna mäng.
                    tähendab eks kandimaa liivak ja kikerpill rygavad ka tööd ... ja renter kah ikka korvi all möllab aga hetkel kikerpill oudis ja kandimaa sitas vormis ... nii et tein peab mitme eest rabama ... miskine vend kelle nimi hetkel meelde ei tule on neil kah alles paranemas ... yldiselt on rock olnud kõige paremat meeskonna mängu mängiv meeskond ... aga hetkel pole asjad just päris rööbastes

                    see minu kui korvpallivõhiku arvamus

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                      tegelt peaks alustama kronoloogilises järjestuses, aga ei viitsi enam tähelepanu pöörata põhihooajale ega veerand-, poolfinaalidele, sestap sööstkem kohe finaalide kallale. Niih, olen oma ennustusega veel õigel teel, sai siis pakutud Nybiti võitu Rocki üle 4-2.
                      Eelkõige annab alust sellisele põhitulemusele Nybiti tappev kaitsemäng, mis poolfinaalis õnnestus peaaegu 100 %-selt Alekka vastu 3-s mängus 5-st. Siia juurde veel kasvav viskekindlus ja peatreeneri Tiit Soku roll. MIda Tartu vastu paneb, arvan, et eelkõige nooruslik uljus, mida tasakaalustavad Kikerpill ja Vaskys, samas jääks justkui treeneri roll nõrgemaks võrreldes pealinna tiimiga. Tartu puhul on samuti väga oluline oma mängurütmi leidimine, oli ju näha et Pirita puhul jäid nad alatihti krampi, kuigi oleks võinud asjad paikka panna juba varem. Kui rääkida meeskonnatähtedest, siis nagu ka telekommentaatorite rollis olevad tegelased on rõhutanud Nybiti puhul just meeskonna ühtsust, ilma kindlat figuuri esile toomata, võib siiski arvata, et Tartu Toomastel lasub kukil suur vastutus, eelkõige psühholoogilne, kui Tartust vähemalt 1 võiduga tagasi tullakse on see suureks plussiks juba neile ja meeskonnale. Tartu poolelt hakkavad siis ilmselt vankrit vedama leedukas, Kikerpill ja ko. KA Allingu rolli Nybiti machode vastu ei saa alahinnata. Kui vaadata siiski kerge pilguga minevikku, siis siin on suuremad eeldused finaal võita just Rockil, kuna põhihooajal jäi Tartu vs Tallinn 3-1, kuid see on juba ammu teada tuntud tõde, et Nybit saavutab oma maksimaalse mineku hoo, just hooaja tähtsamateks mängudeks.

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                        suure tõenäosusega tuleb meistriks Nybit 4-0 paremusega.
                        Unistada ju võib..

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                          hmmm...mina pakun ka paremust nybitile...aga mitte 4:0 paremusega...ise pakun et jääb mingi 4:2. Kui kalev välja langes hoian pöialt just nybitile Ja ATSO MATSALULE loomulikult Et ta ikka meid naerutaks seal platsi kõrval

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                            UUH OOH NYBIT TSHEMPION!!!!

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                              UUH OOH NYBIT TSHEMPION!!!!
                              eri kuradi kinomees t*a ma ei või

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                                Ahh ei viitsi mina lugeda seda, mis eespool kirjutatud ja ütlen, mida tahan öelda.
                                Alguses olin ma Pirita ja Kalevi poolt, kui kalev välja langes, siis A Le Coq-i poolt, paraku langesid mõlemad poolfinaalis välja. Finaali kohapealt loodan Nybiti võittu, kuna minuarvates on meeskond selle ära teeninud ja pronksi kohtumises hoian pöialt Piritale
                                ongi kõik.

                                PS: Pirita töölõvi Indrek Reinbok on meil koolis kehka õps Koos võrkpalluri ja Sylvesteri universaali ja abitreeneri Kristjan Kurikuga (kes on finaalis pärnu vastu ja seis hetkel 1-1):P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X