320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpalli meistriliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

    Originally posted by DEDE junior


    jah olen ikka seda kuulnud. Yldiselt arvan, et spekulatiivsed vaidlused on mõtetud, kuna varem või hiljem hakkavad Nethi sugused nõrgema mõistusega poisid,tegelema vastas kõneleja halvustamisega . Mis aga ei vii kuidagi lähemale arutelu lahendamisele, nii, et arutame teemat pärast esimest finaal mängu. Ja Nethil ja teistel tallinna fännidel paluks mängu vaadata, kui nad tahavad pärast kommenteerida, sest muidu nende jutu sisutihedus ei suurene.
    Niih, toome mõned näited sinu postitustest:
    Millest sa räägid, mis viske vennad, sa ikkla täitsa urrod ve?
    kuna sa paistad meil ju idioot olema
    suuri sõnu ngu lammas Neth
    Seega pada sõimab katelt vms eh?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

      Nybiti kaitse on täiesti keskpärane ju.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

        Tohoh tillae!Krt ,siin juba sama hull lahmimine nagu delfis lahti läinud.Ja veel kossuteemal kah.Rahunege maha kodanikud ja säästke energiat ikka jalgpalli jaoks ka natuke.Tegelikult on asi muidugi arutamist väärt.Pakun 4:3 Nybitile,kusjuures viimaseks mänguks teeb Sokk meestele sellise \"häälestuse\",et nad tartlastele umbes sama kindlalt koti pähe tõmbavad nagu viimati coqile.Saagu mis saab,aga madin tuleb see aasta kõva.Nii et Tartu inimesed,unustage 4:1 ja põhiturniiri mängud ära.
        No hard feelings.
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

          põhiturniiri esimesed möngud sa tahad öelda.. nybit tümbas rockile suht kindalt koti pähe nii viimases põhihooaja mängus kui ka mÕlemas vahegrupi mängus..

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

            Originally posted by eston#21


            põhiturniiri esimesed möngud sa tahad öelda.. nybit tümbas rockile suht kindalt koti pähe nii viimases põhihooaja mängus kui ka mÕlemas vahegrupi mängus..
            Enne seda tymitas Tartu NYBITile 3 mängus pähe ja tunduvalt kindlamalt. Samuti sai NYBIT oma võidud siis kui Rockil oli juba põhiturniiri võit kindel, NYBIT aga võitles elu eest, et saada teist kohta.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

              Selle Rock - Nybit viimase mängu kohta kirjutas Rajalo päris hea kommentaari. Selle leiad siit.

              \"Muljetavaldav oli Rocki ja Nybiti mängu eel kuulda sahinaid, et Tallinna Kalevi peatreener Andres Sõber olla Rocki-inimestega vestelnud ning avaldanud justkui muuseas arvamust, et Kalev tahaks veerandfinaalis pigem A. Le Coqi kui Nybitiga mängida. Sõnade vahelt võis välja lugeda Sõbra palvet: kas Rock oleks nii kena ja kaotaks viimases mängus Nybitile. \"

              Meeldiv on olla otsustaja...
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                mina ütleks selle kohta, et loll on see, kes vabandusi ei leia.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                  Originally posted by Martin
                  Sõnade vahelt võis välja lugeda Sõbra palvet: kas Rock oleks nii kena ja kaotaks viimases mängus Nybitile. \"
                  sõbral oli selle kohta oma teooria. rääkis teine ühel lennul euroopast koju kellegi tundatuga (sattusin kogemata istuma lennukis kõrval), et tahaks finaalis nybitiga mängida. et loodetavasti lähevad mängud niimoodi risti. tollal oli muidugi põhiturniiri lõpuni mõni voor minna ja kalevilgi omad lootused olemas.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                    Vaatasin mina kustpoolt vaatasin, Nybiti kaitset ei kuskil...

                    Aga tegelikult ütles selle kohta Rannula peale mängu ikka väga täpselt.
                    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'


                      Otsisin ka mina seda palju räägitud Nybiti kaitset...Üldises pildis pean tõdema, et Nybiti kaitset ei õnnestunud mul täna leida, aga väikseid ohumärke selle kaitse olemasolust siiski oli..Siinkohal pean silmas neljanda veerandajal toimunud Nybiti üleväljapressingut..Rock sattus pressingu all olles nii mõnelgi rünnakul raskustesse
                      ( eelkõige jutupaunik Rannula)....ning kui Airosius poleks seda palli jala vastu põrgatanud, siis......... kes teab, mis oleks saand

                      Rannula mängujärgselt antud intervjuu , nõrgestas minu silmis kindlasti tema kui mängija väärtust...Rannula tundus mulle natuke üleolev olevat ning minu arvates oli mees sellise ilmega, et SEE NYBIT ----See meeskond kõlbaks ainult saalihokit mängima...Siinkohal ei soovi saalihokit mingilgi määral solvata ega alavääristada ...Selline suhtumine ei ole küll paha asi( mees ikkagi motiveeritud..me oleme neist tugevamad), aga oma tundeid võiks siiski mingilgi määral varjata ja vastaseid rohkem austada...
                      Kant oli jälle oma teada tuntud intervjuu tasemel, kus igale küsimusele tuli oodatav vastus(kaitse oli päris hea, rünnakul ei saanud mängu käima)

                      Rocki poolel hiilgas sellel hooajal juba ei tea mitmendat korda hea mänguga Antti Vasar...Eriti meeldiv hetk oli see, kuidas ta \"kiirendas kiiremini teadatuntud tugevast kiirendajast Toomas Kandimaast\" ....Meeldiva mulje jättis taas Asko Paade. Tõsi, mees võttis neljandal veerandajal küll mängu liialt enda peale, kuid kuidas sa muidu saad areneda, kui ei proovi...

                      Ootame ning vaatame, mis toob homne mäng....Loodame parimat...Seega õllemüüjatel võitu...
                      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                        Muret tekitasid taaskord mulle Vaskyse poolt korraldatud ekskursioonid, kus mees põrgatab kolmese joone taga 15 sekundit palli ning siis sööstab korvi alla meeste summa mürama...Tõsi, tänases mängus oli neid olukordi juba tunduvalt vähem ,kui esimeses poolfinaal mängus Pirita vastu..

                        Süüvides ka natuke statistika maailma(olen ikkagi majandusõppur) jääb esmalt silma tartlastest kehv visketabavus kolmese joone tagant ( kaheteistkümnest üritusest sopsas läbi korvivõrgu kõigest kolm ...üks oli neist õnnega pooleks, teadagi milline)...Kolmesteprotsent kolmesteprotsendiks, aga muret tekitab hoopis tartlaste kehv vabavisketäpsus....Kehva protsendi ainsa seletusena näen ma olevat finaalseeria närvipingest tulenevat liigset pabistamist....ikkagi noored mehed ningnärv sees...aga mis seal siis nii erilist ära ei ole , kui visatakse paar-kolm vabaviset rohkem mööda kui põhiturniiri kohtumises..Asi on aga selles, tõenäöliselt järgmist mängu sellise vabaviske protsendiga ära ei võida
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                          Oijah, hea mäng oli täna. Nybit vajus vahepeal ära, kuid õnneks suudeti lõpus agaramalt tööd teha ning võit pealinna tuua. 1:1 on seis ning nüüd tuleb tartlastel tee Tallinna ette võtta. Tulemuse üle olen ülimalt rahul.

                          Nybit Eesti Meistriks!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                            tahaks öelda midagi kohe väga inetut, aga paraku kodanikud kohtunikud seda enivei ei näe, nii et siis pobisen senini veel vihast punetava näoga omaette.
                            Linnas tuleb 3-1.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                              Eilsest SL Õhtulehest loetud kossuspetside arvamus pani mind rängalt üllatuma. Peetakse siis Nybitit tõesti nii suureks favoriidiks ? Endale tunduvad vastased alati tugevamatena kui nad seda tegelikkuses on, aga praegu ei ole ma Nybiti võimsuses sugugi veendunud. Rock on rohkemgi kui vaid võimeline neid lööma.

                              Ja mis tuleb 3-1 ?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                                Originally posted by Cerny Petr


                                Eilsest SL Õhtulehest loetud kossuspetside arvamus pani mind rängalt üllatuma. Peetakse siis Nybitit tõesti nii suureks favoriidiks ? Endale tunduvad vastased alati tugevamatena kui nad seda tegelikkuses on, aga praegu ei ole ma Nybiti võimsuses sugugi veendunud. Rock on rohkemgi kui vaid võimeline neid lööma.

                                Ja mis tuleb 3-1 ?
                                kaks Nybiti võitu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X