320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpalli meistriliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

    sellise mänguga raisk nagu täna oli, võib vaid edasistest võitudest und näha \"Kui meestel mune pole, siis ei saagi mängida\"

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

      Masendav. Vaatasin vahepeal TV3 uudiseid, sest mäng lihtsalt ei tõmmanud. Kuid vara on veel millestki rääkida. Loodame Nybiti come-backi.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

        Originally posted by treze


        Masendav. Vaatasin vahepeal TV3 uudiseid, sest mäng lihtsalt ei tõmmanud. Kuid vara on veel millestki rääkida. Loodame Nybiti come-backi.
        tõsi, võrkpall oli ka huvitavam aga mulle on mõlemad meeskonnad ebasümpaatsed.aga ikka loodan, et rock ei võida

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

          pange raha rocki peale ja kohe saab neist maailma sümpaatseim võistkond..
          just did it
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

            tiba teemast mööda aga siiski....kuramuse võrkpall ka ajas närvi ikka toredalt mustaks, kuna ise pooldasin sylvesteri siis nende pidev allajäämine pärnule igas elemendis oli kah paha paha.... v.a. mängu algus, kus Syl. oli tubli...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

              Originally posted by vanapagan
              sellise mänguga raisk nagu täna oli, võib vaid edasistest võitudest und näha \"Kui meestel mune pole, siis ei saagi mängida\"
              Selle abitreeneri vöi kes ta oli (nime ei mäleta) jutt oli nunnu. Mees oli ikka nii kuri kui kuri... oli ka pöhjust! Liivak pidi mängu löpus silmad peast ära häbenema, oli taas pöhjust.
              Ma ise polegi nagu kummagi vöistkonna poolt. Möeldes nagu tallinnlane, vöiks ikkagi Nybit vöita. Tartlased hakkavad na palju endast muidu arvama. Aga Tartu paraku on lihtsalt mingi väike puust linn (täitsa heatahtlikult, muide). Samas kui Nybit mängib nii nagu täna ja Rock mängib täpselt nii mönusalt ning röömuga nagu täna, pole ka väga kahju kui Rock vöidab. Eriti lahedad olid need kaks selli, kellelt Kuuse Lemps peale mängu intervjuu vöttis.
              Samas üleeile olevat hea mäng Nybiti poolt olnud..... (eitea ei näind).
              Aga noh nii 7\'t mängu tahaks ikka näha.

              Muide, naiste meistriliiga esimeses finaalmängus vöitis Audentes põhihoojala vaid 1 ühe kaotusega jäänud TPÜ\'d 91:67.

              Löbus värk see korvpall!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                Selle abitreeneri vöi kes ta oli (nime ei mäleta) jutt oli nunnu. Mees oli ikka nii kuri kui kuri... oli ka pöhjust!
                Priit Teniste.. oli teine ise ka 10kond a tagasi korvpallur, samuti Trt-st nagu Liivak-Kandimaa ning terve vastasv6istkond
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                  Te kõik räägite vajadusest kellegi poolt koguaeg olla. Imelik, aga mina olen emotsionaalselt kogu Eesti spordi arenemisvõimekuse poolt, koguni kahe käega. Fännata küllaltki madalat taset on suhteliselt masendav kui tegutsetakse professionaalselt ning tüüritakse Euroopa liigade poole, kus paraku selge ülekaaluga alla jäädakse...

                  anyway, just a thought. no feedback required.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                    Tartu on tõestanud, et võidab ilmselt selle seeria ja meistritiitli. Ma imestan, et kui asjatuntamtud on mõned\"spetsialistid\", nagu neth ja teised kes olid surm kindlad NYBITI võidus. Olgem ausad Tartu domineeris nii esimeses kui kolmandas mängus, teine mäng oli võrdsete heitlus kus õnn oli tallinnlaste poolt. Mis võiks olla toredam kui kodulinna team teeb tallinnale ära?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                      Originally posted by ethan


                      Te kõik räägite vajadusest kellegi poolt koguaeg olla. Imelik, aga mina olen emotsionaalselt kogu Eesti spordi arenemisvõimekuse poolt, koguni kahe käega. Fännata küllaltki madalat taset on suhteliselt masendav kui tegutsetakse professionaalselt ning tüüritakse Euroopa liigade poole, kus paraku selge ülekaaluga alla jäädakse...

                      anyway, just a thought. no feedback required.
                      hipi

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                        roci võimsad võidud on selle foorumi osa tallinlased vait pannud

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                          Originally posted by DEDE junior


                          tartu
                          võimsad võidud on selle foorumi osa tallinlased vait pannud

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                            Minu meelest on kõige mõtetumad fännid meie meistriliigas Tartus...
                            Mitte ühelgi tallinna mängul pole teid kaine peaga näinud kus viibinud olen...
                            Tartus eriti hea veel vaadata mängu..
                            Nii nagu kuulsin pidi teil Koduväljakul kaotuse korral tulema hirmus kaklusisu..
                            Ja sulle Dede juunior ütleks nii palju,et meistritiitel tuleb alles siis kui võidetud on 4 mängu..Nii,et ära hõiska siin midagi veel...


                            Vabandan ette kui siin kellegile liiga teen aga see on minu arvamus

                            peace

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                              Originally posted by Jyrka


                              Originally posted by ethan


                              Te kõik räägite vajadusest kellegi poolt koguaeg olla. Imelik, aga mina olen emotsionaalselt kogu Eesti spordi arenemisvõimekuse poolt, koguni kahe käega. Fännata küllaltki madalat taset on suhteliselt masendav kui tegutsetakse professionaalselt ning tüüritakse Euroopa liigade poole, kus paraku selge ülekaaluga alla jäädakse...

                              anyway, just a thought. no feedback required.
                              hipi
                              tropp

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Korvpalli meistriliiga\'

                                A Le Coq saigi oma yhe lootust andva v6idu mis j22b ka nende viimaseks
                                ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK ROCK


                                742617000027
                                (sic)
                                (515)
                                MAGGOT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X