320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kanepit veerandfinaalis löönud Zvonarjova jõudis finaali pärast seda, kui võitis poolfinaalis Maailma teist numbrit Caroline Wozniacki 6:4 6:3, ehk siis päris kindlalt. Kui nüüd peaks venelanna ka finaali kinni panema, siis võib Kaia tulemust veelgi kõrgemalt hinnata.

    Edit: Finaalivastaseks tiitlikaitsja Clijsters.

    Kommentaar


      Ja no WOzniacki nii palju kui ma vaatasin(suht vähe) ei suutnud küll sarnast survet avaldada nagu Kaia. Aga eks erinevad stiilid ka.

      Kommentaar


        Zvonarjova ei võitnud Kanepit, vaid Kanepi ise kaotas selle mängu.
        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          "The only motivation I have for these two weeks is to get these titles for the people back home. I'm trying to send some positive news back home with the floods and everything."
          Pakistan's Aisam-Ul-Haq Qureshi thinks about his homeland after securing a place in the the men's and mixed doubles finals.

          Sümpaatne. Hoian pöialt, et õnnestuks.
          Nojah, paraku mitte. Aga Bryanid on ka midagi fenomenaalset. Säärane täiuslik kooskõla on vist ainult kaksikute puhul võimalik.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Nadal ja Djokovic siis omme finaalis.
            Fan of Manchester United and FC Barcelona.

            Kommentaar


              Minu poolehoid kuulub Djokovicile. Väga kenat mängu näitas Federeri vastu. (Y)
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Kardan, et see aasta kipub tiitel ikka Nadalile, ta on oma kõvakattemängus palju arenenud ja turniiril mänginud ülivõimsalt.
                Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                Kommentaar


                  Djoko mängis vahvalt eile, füüsis on paranenud sel aastal ja isegi 1:2 taha jäämine Federeri vastu ei tähendanud pea norgu laskmist. Kõik tuli enam-vähem välja ka.
                  Aga Clijstersi mäng New Yorgis on juba teist aastat fenomenaalne. Põhitöö tuli muidugi Williamsi vastu teha, sest paistab, et Zvonareval finaalideks närvi ei jätku.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ei ütleks, et Nadal oleks nüüd nii ülivõimas olnud, tal on tegelikult olnud ka ikka erakordselt lihtne tabelipool. Isiklikult tahaks väga loota, et Djokovic talle ära vajutab, antipaatia selle tennise vägistamise vastu kipub järjest kasvama. Kõval kattel peaks nende senine omavaheline seis praegu tugevalt Djokovici kasuks ka olema.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Midagi kohutavalt frustreerivat on Nadali mängus. Tundub nagu oleks iga tema löök reaktsioon vastase löögile. Jah, selline tennis on nagu ta on.
                      Aga samas eile - saatis Djoko talle valusaid pomme tagajoonest sentimeetreid sissepoole, ühe, kaks, kolm, neli, viis jne Mitte sittagi kasu, kõik tuleb tagasi. Ja siis järgneb hispaanlase poolt tappev vasturünnak.
                      Ei ole kerge Nadali vastu rohtu leiutada kui ta vähegi terve ja inspireeritud. Respect.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Täpselt samad mõtted valdasid eile. Ma sõnastaks ehk nii, et teiste eesmärk on teha iga enda järgmine löök võimalikult heaks. Nadalil seevastu teha iga vastase järgmine löök võimalikult vastikuks - ärritada, ärritada ja siis ise torgata. Ta on lisaks järjepidevalt arendanud oma nõrku külgi, lihvinud selle stiili nüüdseks vist küll peaaegu täiuslikkuseni ja nagu näha, siis see ka toidab kõikide vastu, selles mõttes müts maha, pealegi võitjate üle ju teadupärast kohut ei mõisteta - aga ilusaks mina isiklikult lihtsalt ei suuda sellist tennist pidada, tee või tina. Mitte kunagi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          ..- aga ilusaks mina isiklikult lihtsalt ei suuda sellist tennist pidada, tee või tina. Mitte kunagi.
                          kusjuures mina olen kogu aeg kahevahel. mulle ka ei meeldi see stiil, aga samas on tema löögid tehniliselt nii kaunid, et pisar tuleb silma.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Ilmselt siit hakkab nüüd ka Nadali ajastu
                            Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
                              Ilmselt siit hakkab nüüd ka Nadali ajastu
                              Ma olen vb millestki väga valesti aru saanud,aga ma ütleksin ,et see käib juba mõnda aega.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Eurospordis hetkel otseülekanne:

                                Kanepi võitis Jancovici vastu esimese seti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X