320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oi, oi. Djoko ülbus hammustas lõpuks teda ennast sabast. Ei ole üldse kahju.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Oi, oi. Djoko ülbus hammustas lõpuks teda ennast sabast. Ei ole üldse kahju.
      millele viitad?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        millele viitad?
        USA*lahtistel tennisemeistrivõistlustel esimese asetuse saanud Novak Djokovici turniir lõppes neljandas ringis, kui ta lõi palliga joonekohtunikku ja*diskvalifitseeriti.

        Kommentaar


          ha-ha-ha-ha-ha.

          Ma pean tunnistama, et ma ei ole ammu nii suurt rullin-ennast-maas-naerdes emotsiooni tundnud. Ja ei olegi kindlat kohta, mille peale täpselt. Kas see on see "aaahh" karje + Neymar kohtunikult, või seepärast, et selle peale saab aastal 2020 reaalselt nahherisse saadetud turniirilt. Või selle peale, et see asi toimub USA-s... : D : D : D. Kui keegi arvab, et maailm ei ole persekursil, siis siin on tõestus, et ikkagi on.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            ha-ha-ha-ha-ha.

            Ma pean tunnistama, et ma ei ole ammu nii suurt rullin-ennast-maas-naerdes emotsiooni tundnud. Ja ei olegi kindlat kohta, mille peale täpselt. Kas see on see "aaahh" karje + Neymar kohtunikult, või seepärast, et selle peale saab aastal 2020 reaalselt nahherisse saadetud turniirilt. Või selle peale, et see asi toimub USA-s... : D : D : D. Kui keegi arvab, et maailm ei ole persekursil, siis siin on tõestus, et ikkagi on.
            Sa ei saa vist üldse aru mis jama sa siin praegu ajad. Esiteks, see kas kohtunik midagi karjub või mitte ei oma mingit tähtsust. Tennisemängus on reeglid selle koha pealt väga konkreetselt paigas ja erilist tõlgendamisruumi ei anna. Teiseks, sääraste intsidentide puhul on disklahvi määratud alati (mitte alates 2020. aastast). Ning USA ei puutu absoluutselt asjasse (otsuse tegid rahvusvahelised kohtunikud). Ma saan aru, et sinu jaoks keerleb kogu maailm võitlusena EKRE vs neegrid ja lumehelbekesed. Aga antud juhul pole siin sellega mingit pistmist.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Sa ei saa vist üldse aru mis jama sa siin praegu ajad. Esiteks, see kas kohtunik midagi karjub või mitte ei oma mingit tähtsust. Tennisemängus on reeglid selle koha pealt väga konkreetselt paigas ja erilist tõlgendamisruumi ei anna. Teiseks, sääraste intsidentide puhul on disklahvi määratud alati (mitte alates 2020. aastast). Ning USA ei puutu absoluutselt asjasse (otsuse tegid rahvusvahelised kohtunikud). Ma saan aru, et sinu jaoks keerleb kogu maailm võitlusena EKRE vs neegrid ja lumehelbekesed. Aga antud juhul pole siin sellega mingit pistmist.
              Kas see on see koht, kus võib hobustega tegelemise välja tuua? Või see on see koht, kus võib öelda, et ju mul oli siis nata ebaõnnestunud nali? Vastavalt su vastusele valin ka enda vastuse.

              p.s. need määratud disklaffid on pigem sellistes olukordades, mis allpoolses videos. Ja olemasolevate reeglite ning joonekohtunike reaktsioonide hindamise vabaduse ma siiski endale jätan. Nii nagu sina jätad jalgpallis olemasolevate reeglite efektiivsuse, mõistlikkuse ning asjakohasuse hindamise vabaduse endale.

              Võttes sealjuures arvesse pakutava väljakutse, et sa võid mulle vabalt valitud ajal tulla vabalt tõstetud rabaku 10m pealt täiest jõust näkku panna ja sellist reaktsiooni sa ei näe. Mitte kunagi.




              pps: võid võrrelda ka nt Shapovalovi intsidentid vs praegune Djokovic. Ehk saad mu mõttest paremini aru

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Ja olemasolevate reeglite ning joonekohtunike reaktsioonide hindamise vabaduse ma siiski endale jätan. Nii nagu sina jätad jalgpallis olemasolevate reeglite efektiivsuse, mõistlikkuse ning asjakohasuse hindamise vabaduse endale.
                Küll on tore, et sa tead nii täpselt seda mida ma teen või ei tee. Kas oled mingi selgeltnägija omast arust või? Kas tuleproovi saates oled juba käinud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Küll on tore, et sa tead nii täpselt seda mida ma teen või ei tee. Kas oled mingi selgeltnägija omast arust või? Kas tuleproovi saates oled juba käinud?
                  lol, mida sa nüüd ajad : D

                  mul väike pokaal hinge taga, aga sul tundub küll kriitilise piiri lähedal see asi.

                  Kommentaar


                    Nonii, läheb mänguks! Raske, aga lootma peab

                    Kommentaar


                      Osaka on siiski hetkel klassi võrra üle.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ammu oleks juba aeg tennises piirikohtunikud koertega asendada.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Meeste turniir on nüüd täiesti ettearvamatu - kõik noored ja näljased poisid tahaksid avanenud võimaluse ära kasutada. Ennustada küll ei julge, aga tänaõhtust Thiem vs Auger Aliassime matshi soovitan vaadata. See Kanada poiss on erakordselt sümpaatse mulje jätnud ja kui nüüd Thiemist jagu saaks. Kes teab.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Meeste turniir on nüüd täiesti ettearvamatu - kõik noored ja näljased poisid tahaksid avanenud võimaluse ära kasutada. Ennustada küll ei julge, aga tänaõhtust Thiem vs Auger Aliassime matshi soovitan vaadata. See Kanada poiss on erakordselt sümpaatse mulje jätnud ja kui nüüd Thiemist jagu saaks. Kes teab.
                            Kelle poolt naiste turniiril oled? Viimase 16 seas on 3 ema näiteks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Kelle poolt naiste turniiril oled? Viimase 16 seas on 3 ema näiteks.
                              Otseselt kellegi poolt ei ole. Ühel tabelipoolel on nii Williams, Azarenka kui Kenin. Läheb kindlasti mänguks. Teisel pool tundub Osaka soosik, aga tal on ka vist mingis staadiumis jalahäda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                lol, mida sa nüüd ajad : D

                                mul väike pokaal hinge taga, aga sul tundub küll kriitilise piiri lähedal see asi.
                                Mina ei tarbi üldse alkoholi, soovitan seda ka sulle. Siis ei tule ehk sellist lollust siia foormisse nii palju sinu poolt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X