320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tennis\'

    Künnap läks tõesti valede otsuste nahka aga Põldmast loodan mina väga palju, eks paari-kolme aasta pärast ole näha.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tennis\'

      Puerta sai kaheksa aastat. Märkimisväärne karistus 27-aastase tennisemängija jaoks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tennis\'

        Australian Openil siis suure tõenäosusega ei mängi Marat Safin, Rafael Nadal ega ka Maria Šarapova.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tennis\'

          teree tere.... noh ma siin ühesõnaga uus.
          ma siis mainin ära, et olen nagu MEGA suur tennise fänn! ise mängin ka tennist juba 8-ndat aastat ja ei lõpeta nii pea...
          Eriliselt olen ma muidu Roger Federeri fänn, alates sellest kui sain endale satelliidi (e. siis maist) ning nüüd siis keskendun maailma tennisele rohkem, eelkõige Rogeri tennisele. Ja muide, kõik kellele samuti Roger federer meeldib, võiksid ju ennast registreerida tema kodulehele kasutajaks (meil käib seal praegu suur rebimine, eesmärk on saada aasta lõpuks 50 000 kasutajat täis ) Niiet kui on huvi siis on hea... sest muidu mul tunne et olen täiesti üksi seal, ma vist mingi ainuke eestlane sellel lehel

          Igaljuhul jah.... tennist vaatan Eurospordi pealt ja ma tõmbasin ka 1 programmi, pplive, see oli Shanghai Openi ajal... sealt saad vaadata igast hiina telekanalid (sel ajal nägi seal siis Shanghai Openit)

          Ja aaaaa kuidas ma ootan et näha uuesti Rogerit mängimas! Õnneks ei pea ma kaua ootama kuna 2. jaanuaril ju algab Doha....

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tennis\'

            Austraalia lahtiste kvalifikatsioon on Melbourne\'is käima läinud ja uudised on kurvad. Kaia Kanepi oma mängu Rohelisel mandril käima ei saanudki - täna jäi alla valgevenelanna Poutchekile 1:2. Päris tugev hoop arvestades Kaia tõusnud edetabelikohta ja esimest asetust turniiril. Maret Ani pääseb teatavasti otse põhitabelisse.
            On juba mõni päris nimekas langeja kvalifikatsioonis. Olgu mainitud paar korda Wimbledonis kaugele jõudnud Vladimir Voltchkov, rootslaste kunagine suur tulevikulootus Andreas Vinciguerra ja aastaid tagasi Prantsuse lahtistel nii hea mängu kui imeilusa välimusega silma paistnud Clarisa Fernandez. Ka Briti meesmängijatel on olnud halb päev - kaotused Bloomfieldile, Marray\'le, Parmarile. Raskustes on ka Jamie Delgado.
            Tim Henman on aga üle aastate suurturniiril asetamata. Asetused on täpselt maailma edetabeli järgi ja Henman enam 32 hulka ei mahu.
            Esimeseks on asetatud muidugi vastavalt Roger Federer ja Lindsay Davenport.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tennis\'

              Austraalia lahtiste kõige huvitavam avaringi paar on kahtlemata Tommy Haas - Richard Gasquet. Haas on ju koledamal moel hoogu läinud viimasel ajal, isegi Federerist sai hiljuti jagu. Ja Gasquet on suurt tõusu tegeva Prantsuse meestetennise teine suurlootus Gael Monfilsi kõrval.
              Veel silmahakanud võimalikke põnevikke:
              Sebastien Grosjaen - Mark Philippoussis - Mark üritab taaskord kammbäkki.
              Xavier Malisse - Mihhail Youzhny - mõlemad on end ajuti väga heast küljest näidanud.
              Tim Henman - Dmitri Tursunov - just sellele mehele kaotas Henman mullu Wimbledonis.

              Naistest on esialgu muidugi enamik tippude mänge ühepoolsed. Silma torkas Patty Schnyder vs Eleni Daniilidou, muidugi Martina Hingise katse tagasi tulla tugeva venelanna Zvonareva vastu ja veel see, et edetabelis aina langev Serena W. peab mängima hiinlannaga, nagu ka Amelie Mauresmo. Hiinlannad võib-olla vallutavad juba lähiaastatel kohti maailma tipu lähedal.
              Põnev on näha, kuidas läheb Austraaliasse tagasi kolinud Jelena Dokicil. Esimene vastane tal prantslanna Razzano.

              Kvalifikatsioonis langes Kaiat võitnud Poutchek kohe järgmises mängus. Kaotasid ka Baltacha ja Keochtavong - seega ainsad britid põhitabelis Henman ja Andy Murray. Andy loos pole kiita: argentiinlane Chela ja seejärel võidu korral ilmselt Lleyton Hewitt.

              Lugemiseks midagi toredat: Mary Pierce
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tennis\'

                Ani kohta võib vist öelda, et loosiga eriti ei vedanud, aga kõige hullem ka pole. Dulko vastu oleks teise ringi jõudmine siiski üllatus. Hetkel maailma 31. reket, olnud ka 21. - samas Grand Slami turniiridel pole kolmandast ringist kunagi kaugemale jõudnud, eelmisel aastal jäi kõigil neljal korral piiriks teine ring. Võib mängida. Ja võidu korral oleks ka järgmise ringi vastane täiesti talutav, kolmandas ringis tuleks aga ilmselt juba Schnyder vastu.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tennis\'

                  Open algas ja esimene üllatus ka juba kirjas - Venus pidi reketi kotti panema. Samuti Dementjeva. Ani mäng peaks algama meie aja järgi kella ühe paiku öösel, kui ma nüüd nende pagana ajatsoonidega opereerides väga puusse ei pannud.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tennis\'

                    Kuulan BBC-st Henman - Tursunov 1. ringi mängu parajasti. Tennise eilne päev vs tänane päev teatud mõttes. Tursunov tundub inglase puhta jõuga põlvili suruvat. Nojah - esialgu on setid 1:1, aga tundub raske siit Henmanile võitu loota.
                    Varem mainitud mängudest on peetud Malisse vs Youzhny. Belglane võitis 3:1. Meeste seas polegi veel suuri üllatusi nähtud, poolvigase Moya kaotus ei tohiks seda olla.
                    Huvitav on näha, kui kaugele jõuab just oma esimese turniirivõidu võtnud soomlane Nieminen. Esimene ring oli talle lapsemäng ja mees on supervormis hetkel.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tennis\'

                      Algselt postitas vincent

                      Ani mäng peaks algama meie aja järgi kella ühe paiku öösel, kui ma nüüd nende pagana ajatsoonidega opereerides väga puusse ei pannud.
                      Ani-Dulko mäng algab Eesti aja järgi kell kaks öösel (Melbourne\'iga -9 tundi). Vaatasin, et Dulko oli ainsa sellel aastal peetud matshi pooleli jätnud. Ani kaotas viimati Hobarthis 4:6 4:6 hilisemale turniirivõitjale Michaela Krajicekile.
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tennis\'

                        Ani kaotas 6:0, 7:6
                        Ei läind õnneks, aga eks seda oligi arvata et Dulko üle on...praegu vaatan AO-d ja lleyton hewitt mängib, samuti andrew murray (kellel ei pasita hästi minevat). Federer võitis esimese mängu kergelt 6:2, 6:3, 6:2 ...
                        Amelie Mauresmo alguses ei saand mängu käima, kuid lõpuks võitis ikkagi ära 4:6, 6:2, 6:2 ... Samuti oli Haasi ja Gasqueti mäng põnev, võitjana tuli välja aga Haas kes tundub olevat tippvormis!
                        põnevust igaljuhul jätkub!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tennis\'

                          Algselt postitas gephera

                          Ani kaotas 6:0, 7:6
                          põnevust igaljuhul jätkub!
                          Teise seti kiires lõpus oli Anil ka kaks settpalli, esimene neist omal servil. Kahju küll aga muidugi peale esimest setti tundub juba igasugune muu tulemus täitsa hea

                          Ning minu suur lootus - \'all-english final\' kustus paraku juba esimese ringiga
                          ehk siis langesid nii Henman kui Murray.
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tennis\'

                            Algselt postitas Mayhem
                            Ning minu suur lootus - \'all-english final\' kustus paraku juba esimese ringiga
                            ehk siis langesid nii Henman kui Murray.
                            Nägin Murray mängu hailaite ja peab tunnistama, et poiss lihtsalt ei kannatanud võrdlust endast vanema ja kogenumaga seekord välja. Tegi lootusetult palju lihtsaid vigu ja vaid üksikutel hetkedel näitas läinud suvest tuttavaks saanud võitlusvaimu.
                            Aga need valusad kaotused tuleb läbi teha, see on osa õpiprotsessist. Kukkusid ka prantslaste mõlemad suured tulevikulootused Monfils ja Gasquet, vana rebane Grosjean tegi aga Philippoussise vastu puhta töö.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tennis\'

                              Maret Ani sai vähemalt paarismängus avaringist edasi. Seda siis koos Andreea Vanciga. Ilus 2:0 võit. Nüüd tuleb vist paraku sein vastu, sest ees ootab kohtumine maailma ühe esipaariga Lisa Raymond - Samantha Stosur.
                              Täna sai omamoodi imega hakkama tundmatu sakslane Denis Gremelmayr, kes võitis ameeriklase Robby Ginepri kaotusseisust 2:6, 5:7, 0:3. Sakslane keeras lõpuks kolm viimast setti endale 6:4, 6:3, 6:3. Meenub vist kõige kuulsam selline \"maa alt väljatulek\" tennises: Ivan Lendl 1984. aasta Prantsuste lahtiste finaalis kaotas kaks esimest setti John McEnroe\'le lootusetult ja oli kolmandas 1:4 taga. Ometi võitis 3:6, 2:6, 6:4, 7:5, 7:5. Oli au seda supermängu Soome telekast näha. Üks minu esimesi suuri tenniseelamusi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tennis\'

                                Maret Ani-Andreea Vanc tulid teises setis välja 2-5 seisust

                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X