320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna kaks esimest veerandfinaali peetakse täna, siis Kaia mäng on üsna kindlasti homme.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar




      Kaia Kanepi: A name to remember!
      Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

      Kommentaar


        Oma tabeli pooles tuleb venelaste ühisrindele vastu seista, Kuznetsovaga läheb väga raskeks aga loodame, et elu parim turniir saab jätku ka järgmises mängus.

        Kommentaar


          No on Kaia alles kõva tüdruk! Suurel slämmil kaheksa hulka jõudmist loeksin mina juba tõeliseks saavutuseks. Võrdub nagu nalja mõne väiksema spordiala tiitlivõistluse medaliga.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Kuna kaks esimest veerandfinaali peetakse täna, siis Kaia mäng on üsna kindlasti homme.
            Ja kuna naiste poolfinaalid toimuvad ülehomme, siis tuleb Kuznetsova/Kanepi matši võitjal mängida 4 päeva jutti.

            Kommentaar


              igastahes super!
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas er1k Vaata postitust
                Alguses vaatasin, et Ana Ivanovic loeb Kanepi teksti peale. Aga noh, igal juhul parem aktsent kui Erki Noolel.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Postimehest:

                  "Prantsusmaa lahtiste tennisemeistrivõistluste homse veerandfinaalimängu Kanepi ning neljandana asetatud Svetlana Kuznetsova vahel saab jälgida otseülekandes Kalev Spordi pealt, kuid ülekande kellaaeg täpsustub õhtu jooksul."

                  edit: 15.00
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Postimehest:

                    "Prantsusmaa lahtiste tennisemeistrivõistluste homse veerandfinaalimängu Kanepi ning neljandana asetatud Svetlana Kuznetsova vahel saab jälgida otseülekandes Kalev Spordi pealt, kuid ülekande kellaaeg täpsustub õhtu jooksul."

                    edit: 15.00
                    Kel võimalus, võiks seda streamida. Kuna samal ajal on Safina vs Dementjeva, siis kahtlustan, et kanalid a la Eurosport eelistavad venelannade omavahelist mõõduvõttu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas petsman Vaata postitust
                      Kel võimalus, võiks seda streamida. Kuna samal ajal on Safina vs Dementjeva, siis kahtlustan, et kanalid a la Eurosport eelistavad venelannade omavahelist mõõduvõttu.
                      Väga tõenäoline. Venelased mängivad ju Chatrier'l.
                      Siiski oli mõnus kuulata öösel Mats Wilanderi arvamust Kaiast. Ütles, et tegemist on võimsa löögiga mängijaga, kes on võimeline võitma keda iganes. Ja arvas, et Lenglenile kolimine ei peaks Kaia mängule kuidagi mõjuma. Ütles veel, et kuigi esmakordselt niisugusel tasemel, pole Kaia mingi uustulnuk ja närvid vaevalt, et üles ütlevad.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        15:00Kava muudatus: Eksklusiiv - Tennis WTA. Prantsuse lahtised MV. Otseülekanne kalevspordist
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Kaia paneb ikka päris hästi

                          Kommentaar


                            4:2 ja 40:15 seisu pealt geim kaotada on päris valus. Ise jälgin ametlikult kodukalt seisu.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              See oli valus jah ja maksis ka seti. Loodame et kosub.

                              Kommentaar


                                4:2 40:0 -st sai 5:7, Ma Kalev Spordist.
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X