320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seekord kahjuks läks nii. Oli täitsa võidetav mäng. Aga muidu olen üldiselt väga rahul, et Kanepi üldse nii kaugele on jõudnud.

    Kommentaar


      Kaia oli ikka väga kehva võrreldes oma tavalise tasemega...õnneks Azarenka tegi ka kehva mängu ja Kaia ei kaotanud suurelt.
      1 Set oli naljakas kui tegid kahe peale 8 servi breaki järjest.
      Edu Kaiale järgmiseteks mängudeks!

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Eile sattusin Nadali ja Djokovici mängu nägema ja mida tennist need mehed pakkusid. Nadal oli hädas, aga temale omaselt ei saa teda kunagi maha kanda. Oli Nadal haavatav, aga kokku võttes Djokovic andis pigem mängu ära.
        AILTON

        Kommentaar


          Paistis et Nadali ja Federeri mänguks olid Reali tähed ka kohale tulnud, vähemalt Rauli ja Arjen Robbeni tundsin ära.
          AILTON

          Kommentaar


            Safina paistab Pariisis lausa hirmuäratav. Meeletud raketid tagajoonelt ja vaene Keothavong (kes paistis Vene tädist poole väiksem), sai häbiväärse topeltnulliga.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Maret on tänases ajakavas koguni Chatrier'le mängima paigutatud. Muidugi seepärast, et vastas kohalik lootus Cornet. Võimalused minimaalsed, aga vähemalt suure publiku ees mängimine tagatud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ei usu, et tal hästi läheb. Arvan, et närvid ütlevad üles ja Ani saab 2-6; 1-6

                Kommentaar


                  On's Andy lõpuks poisist meheks kasvanud? Starace vastu kolmandas setis 1:5 kaotusseisust välja tulek annaks justkui mõista, et vist küll.
                  Samas Murray mäng on kuidagi rabedavõitu ja ettevaatlik - justkui ei julgeks saviliival piisavalt riske võtta. Aga vaatame, mis tast edasi saab.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Oh Monica Monica mida sa küll tegid... Hetkel platsil olevad Brito ja Rezai karjuvad täiest kõrist nagu (vabandage) sead tapalaval.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Täna oli Djokovicil küll mannetu seis. Kohlschreiberile kaotas 3:0, ebanormaalne..äkki ebameeldiv vastane lihtsalt

                      Kommentaar


                        Djokovic ei olnud French Openil just oma parimas vormis, kogu jõud kulus soojendusturniiridele. sama häda tundub vist olevat hetkel Nadalil, lisaks pidavat Nadalil ka jalg valu tegema. Uskumatu, et Roomas sai Söderling talt ainult 1 geimi kätte

                        Kommentaar


                          Täiesti lõpp , liivaväljakutekunn Nadal kaotas..pole paha! Cmon Federer nüüd võidule

                          Kommentaar


                            Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                            Täiesti lõpp , liivaväljakutekunn Nadal kaotas..pole paha! Cmon Federer nüüd võidule
                            Federer vaevalt et võidab. Ta võis Nadali kaotusest sellise vapustuse saada ("oh jess, nüüd mul kerge!"), et saab ise ka homme tappa. Pigem võidab Muzza, kuid kõige tõenäolisem on minu arvates hoopis kellegi kolmanda võit (Del Potro, Tsonga, Verdasco või miks mitte ka Söderling).

                            Kommentaar


                              Ei tea, kas nutta või naerda
                              Djokovici kaotusega eile kukkus maailm kokku ja Roland Garros kaotas 90% oma särast, minu jaoks loomulikult . aga nüüd tekkis põhjus turniiri ikka edasi jälgida

                              Kui Federer, Roddick või Murray ei võida, siis mina ülirahul

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Loca Vaata postitust
                                Ei tea, kas nutta või naerda
                                Djokovici kaotusega eile kukkus maailm kokku ja Roland Garros kaotas 90% oma särast, minu jaoks loomulikult . aga nüüd tekkis põhjus turniiri ikka edasi jälgida

                                Kui Federer, Roddick või Murray ei võida, siis mina ülirahul
                                Väga õige, Djokovic oleks võinud edasi saada ja vähemalt finaali. Nüüd olen Verdasco ja Federeri poolt..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X