320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Del Potro eeskäsi on vist kõige koledam löök peale Tim Henmani servi. Kahte viimast setti ei näinud ja õnneks ta finaali ei saanud.

    Söderling-Gonzaleze mängu nägin kolmanda seti viisviielt. Naljakas mäng. Kas Gonzalez oli ka esimest korda Grans Slami turniiril poolfinaalis? Igaljuhul müts maha, kui 1-4 15/30 pealt ära võtad. Ja üks geim, mis ta murdis ... ideaaltõrjed.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Söderling-Gonzaleze mängu nägin kolmanda seti viisviielt. Naljakas mäng. Kas Gonzalez oli ka esimest korda Grans Slami turniiril poolfinaalis?
      Gonzaléz on Grand Slami finaalis mänginud. 2007 Austraalias.

      Kommentaar


        Jeee , Kuz võitis!
        Pole mingi suur fänn, aga Dinara on mulle millegipärast eriti ebasümpaatne.

        Kommentaar


          Federer neljandat aastat järjest finaalis, eelmised kolm kaotas Nadalile. Federer võiks võita, saaks selle puuduva Slami ka kätte.

          Kommentaar


            Minu ennustus finaaliks (täiesti laest võetud, ei pretendeeri mingile tõeväärtusele):

            Mõlemad mehed alustavad finaali natuke närviliselt, kuid siiski enesekindlalt ja mäng püsib tasavägine. Esimese seti otsustab tie-break. Söderlingil on otsustaval hetkel rohkem õnne ja võidab avaseti 7-6. Teise seti otsustavatel hetkedel ei pea Federeri närv vastu ja ta teeb mitu lihtsat viga järjest, sett Söderlingile 6-4. Kolmandas setis saab suur närvipinge Federerist võitu ja ta mäng laguneb koost. Kogu mäng 7-6, 6-4, 6-2 rootslasele.




            (Loomulikult on kogu eelnev jutt puhas fiktsioon ja selle reaalse toimumise tõenäosus alla 0,1%...)

            Kommentaar


              No niipalju siis sellest teooriast, et Federer ehk väristama hakkab. Epiteete võiks pilduda ridamisi, aga Söderlingil polnud täna tõesti muud teha, kui vaadata kak master jedet ja võtta tänulikult vastu see, mida suvatseti loovutada. Ilus, väärikas. Igas mõttes.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Federer vaevalt et võidab. Ta võis Nadali kaotusest sellise vapustuse saada ("oh jess, nüüd mul kerge!"), et saab ise ka homme tappa. Pigem võidab Muzza, kuid kõige tõenäolisem on minu arvates hoopis kellegi kolmanda võit (Del Potro, Tsonga, Verdasco või miks mitte ka Söderling).
                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Verdasco nimi protokollist kustutada, asemele panna Davõdenko.
                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Minu ennustus finaaliks (täiesti laest võetud, ei pretendeeri mingile tõeväärtusele):

                Mõlemad mehed alustavad finaali natuke närviliselt, kuid siiski enesekindlalt ja mäng püsib tasavägine. Esimese seti otsustab tie-break. Söderlingil on otsustaval hetkel rohkem õnne ja võidab avaseti 7-6. Teise seti otsustavatel hetkedel ei pea Federeri närv vastu ja ta teeb mitu lihtsat viga järjest, sett Söderlingile 6-4. Kolmandas setis saab suur närvipinge Federerist võitu ja ta mäng laguneb koost. Kogu mäng 7-6, 6-4, 6-2 rootslasele.




                (Loomulikult on kogu eelnev jutt puhas fiktsioon ja selle reaalse toimumise tõenäosus alla 0,1%...)
                jõujõujõujõujõu.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Söderling tegi metsiku tõusu edetabelis , tõusis 12. kohale- pole paha

                  Kommentaar


                    46 serviässa mängus... milline see rekord siis on?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      46 serviässa mängus... milline see rekord siis on?
                      55. Karlovic ise.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        A. Murray esimene nädal oli igati soliidne. Teist ja kolmandat ringi õnnestus näha ja Gulbis ja Troicki mängiti kiirelt ning puhtalt üle. Ka järgmised vastased paistavad igati võidetavad - kui närv peab, võib vast finaali Federeri vastu välja mängida küll.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          4 ring on Federeri vastaseks jällegi Soderling. Soderling ütles kindlalt, et 11. korda ta Federerile alla ei jää, eks näeb mis saab

                          Kommentaar


                            Halleluuja! Vana hää Tommy Haas võitis Djokovici, harrastades puhtakujulist serv ja volle stiili. Uskumatult tore.
                            A. Murray ei volleta eriti, aga kui ta ikka teise seti keskel täiskäigu sisse pani, ei jõudnud Ferrero enam ühelegi pallile järele. Ja lõpp oli kiire ja julm.
                            Selles, et Federer Wimbledonis lausa metsikus vormis, pole vast suuremat uudist.
                            Hewitt ja Roddick madistavad vist kaua.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Williams vs Dementjeva oli jälle kord üks neid mänge, mida poleks tahtnud mingi hinna eest vahele jätta. Suurejoonelised detsibellid ja sama võimsad löögid. Lisaks uskumatu lahing, mille paraku parema närvikavaga ameeriklanna taaskord napilt enda kasuks kallutas. Ehkki teises setis oli korraks ühe millimeetri küsimus.
                              Suurepärane pildikvaliteet tänu myp2p kaudu leitud Canal+le
                              Wimbledon on lahe.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kena kuulda, et Haas peale läheb. Isenesest on tänase pärast tohutult kahju, sest mul oli väike duubelpanus Haas+Dementjeva ja see oli niiiiii lähedal. Ja kuna ma veel venelaste tennise kanalilt seda vaatasin, siis seda kurvem.
                                Ma imestasin juba üleeile, et kuidas saavad olla Williamsid nii suured sooskikud, mõlema mängu puhul 1,15-4,25 olid koefitsiendid ja vaikselt sai Elena peale loodetud. Dinara murumäng on üsna keskpärane ja tema koef oli täiesti balansis. nagu ka momendi seisud näitavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X