320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Tore kopipeist Allez France!!!! Saksamaa fänn, aga mängude algusaeg peaväljakutel on siiski kell 15 EAJ.
    Ahaa, vabandust.
    Peab siis ikka ennem uudise postitamist üle kontrollima kas info vastab tõele.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Hea uudis on see, et huvilised saavad mängu otsepildis ETV2 vahendusel näha.

      Kommentaar


        seda näeb siis netis ka või mängu ajaks tõmmatakse ETV2 striim maha?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas kyps Vaata postitust
          Hea uudis on see, et huvilised saavad mängu otsepildis ETV2 vahendusel näha.
          Halb uudis on see, et kommentaatoriks on ajukäärits.

          Kommentaar


            wow. see Bulgaaria tots on täitsa pirukas
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Halb uudis on see, et kommentaatoriks on ajukäärits.
              oehjah, kahju tõesti, et pannakse kommenteerima inimene, kellel pole tennisest mingitki aimu. Säärits ajas Leiuse kah täitsa segadusse, aga õnneks härra ei viitsinud Anut häbistada.

              Kommentaar


                Krdi kahju, et teise seti lõpp ära vajus
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  säärits pidi ikka ära sõnuma. miks meil on sellised spordireporterid aru ma ei saa.

                  Kommentaar


                    Tra, jälle hakkas väristama!
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Oehjah, 4-0 eduseisult veel tappa saada, ei ole sõnu. Vaimselt on ta ikka jätkuvalt nõrk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KJK Vaata postitust
                        säärits pidi ikka ära sõnuma. miks meil on sellised spordireporterid aru ma ei saa.
                        sääritsa viga tõesti.

                        muidu kahju, mis muud. võimalusi oli absoluutselt igas vormis(matšpallid erinevates asendites, servides mäng ära võtta, 4-0 ja 5-2 eduseisud jne), kuid otsustavatel momentidel olid kalad kerged tulema.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Ei tee mind kurvaks see, mis läind...
                          Tore laul. Nii sobiv.

                          Kommentaar


                            Kaotuse põhjustas tegelikult budulojus, kelle arvates Kaia pole tennisist ja nagu needus, ilmus budu täna välja ja nagu näha, tuli Kanepi kaotus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kaotuse põhjustas tegelikult budulojus, kelle arvates Kaia pole tennisist ja nagu needus, ilmus budu täna välja ja nagu näha, tuli Kanepi kaotus.
                              krt jälle mina süüdi.ma vaatasin seda mängu ja oli isegi kanepi poolt aga läks nii nagu alati ...
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                aga läks nii nagu alati ...
                                mis eelmistes ringides siis juhtus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X