320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puhkus, mistõttu saab siin ringi vaadata. Käisin Topis. Oli 10 euri tund, kuid päris äge saviväljak. Esimeseks korraks harjumatu. Kell 16 paistis ühelt poolt päike otse näkku ka servimise ajal, suht tüütu.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Kell 16 paistis ühelt poolt päike otse näkku ka servimise ajal, suht tüütu.
      lol.

      Robson - Kanepi homme 1500 meie aja järgi.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar



        "Inimesed tunnevad mu Eestis kõikjal ära. Arvan, et võin olla Eesti tuntuim sporditäht, naiste seas kindlasti. On üks kutt, kes mängib ameerika jalgpalli, Margus Hunt. Tema on samuti väga kuulus," rääkis ta.

        "Kui mängin, siis kõik vaatavad mind, teevad töö juures pausi. Arvan, et Tallinna pubid on rahvast täis. See on nii surve kui ka inspiratsioon. Kui ma kaotan, on nad väga vihased. See on raske. Kui ma kaotan, ei loe ma kunagi ajalehti."
        Heheeh

        Kommentaar


          Kanepi mänguga samal ajal peaväljakul Williams vs Lisicki.
          Olgu öeldud, et mu subjektiivsel hinnangul, on see sisuliselt ainuke mäng, kus mingigi võimalus on olemas Serena kaotusele.

          Lisicki peab selleks tegema küll ilmselt ühe elu parimatest mängudest, kuid vähemalt on tal potensiaali (servi näol), et mingitki konkurentsi Williamsile pakkuda.

          Lootma peab.
          Müün jalkasärke!:
          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

          Kommentaar


            Kanepil hakkab käsi ikka värisema, kui ta kohe-kohe võitma hakkab...ei tea milles asi, tal kogemust ju küllaga selliste mängude puhul.
            Vähemalt tuli võit ära ja jääme ootama mängu semenyaga, maru raskeks läheb.

            Kommentaar


              Viis matspalli läks siis seekord vaja aga tuli lõpuks ära. Midagi üleliia ilusat kumbki tädi täna ei näidanud, väristasid mõlemad arusaamatult palju, lihtsalt eksimused ja topeltvead jms. naistetennise värk vist. Aga päeva lõpuks kogemused tõid vist tulemuse täna koju, britt värises tähtsates lõpupunktides rohkem suutes sealjuures esimese seti tiebreakis 5:2lt seti ära anda.

              Kes veerandfinaalis vastu tuleb? Oleks tagumine aeg see grandslami veerandfinaali barjäär ületada.

              Kommentaar


                "I'm very, very happy," says Kanepi. "The crowd wasn't that bad. When she won the point it was a bit louder than normally, but they didn't clap when I double-faulted. Especially on grass it's important to always hit a good shot. How will they celebrate in Estonia? I don't know, maybe with champagne." They're an original lot, those Estonians.
                http://www.guardian.co.uk/sport/2013...on-kaia-kanepi

                Kommentaar


                  Vastasel värises esimeses setis veel tugevamalt.

                  Kiires lõppmängus oli edu 5-2, Kanepi sai oma servilt 2 punkti kätte ja siis tegi Robson üsna omapärase topeltvea ja nii see sett tal ära vajus.

                  Kuigi tuleb tunnistada, et Kaia oleks pidanud lõpplahenduse 2 matšpalliga ära suutma sebida küll. 5 korda närveerida oli natuke palju
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    Viis matspalli läks siis seekord vaja aga tuli lõpuks ära. Midagi üleliia ilusat kumbki tädi täna ei näidanud, väristasid mõlemad arusaamatult palju, lihtsalt eksimused ja topeltvead jms. naistetennise värk vist. Aga päeva lõpuks kogemused tõid vist tulemuse täna koju, britt värises tähtsates lõpupunktides rohkem suutes sealjuures esimese seti tiebreakis 5:2lt seti ära anda.

                    Kes veerandfinaalis vastu tuleb? Oleks tagumine aeg see grandslami veerandfinaali barjäär ületada.
                    Serena ja Lisicki hetkeseis 1:1 ning 3.setis 3:2 Serenale. Põnev

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Midagi üleliia ilusat kumbki tädi täna ei näidanud, väristasid mõlemad arusaamatult palju, lihtsalt eksimused ja topeltvead jms.
                      mulle meeldis mõlema mäng. ei pannud tähele, et palju lihtvigu oleks olnud - mida statistika selle koha pealt ütleb? topeltvead lõid muidugi mõlemal pingelises seisus välja, aga üldiselt ilus agressiivne mäng ilma karjumiseta mõlemalt.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Peamine ongi, et seda karjumist pole - siis võib täitsa nautida seda tennise spordiala.

                        Kommentaar


                          ja ei peagi veerandis nr ühega mängima, veidike üllatav

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Puhkus, mistõttu saab siin ringi vaadata. Käisin Topis. Oli 10 euri tund, kuid päris äge saviväljak. Esimeseks korraks harjumatu. Kell 16 paistis ühelt poolt päike otse näkku ka servimise ajal, suht tüütu.
                            Hiiul on kolm tasuta väljakut, millest üks on täismõõdus (või vähemalt enam-vähem) ja kaks ülejäänut on sellised parajad oma prouaga toskida. Niipalju, kui mina Hiiul mängimas käin, on need alati kinni. Seega soovitus - maksa ja mängi siis, kui sulle sobib. Just lugesin zeitungist, et palgad muudkui tõusevad, asi see siis maksta.

                            Kaia-Robsoni mäng oli aga kahe hästi sarnase mängija mäng, kus pikalt pehmotsemisesse ei laskutud. Hea konkreetne.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Järgmise suure pealiku skalp on Wimbledonis võetud.

                              Kas Kanepi on sakslannaga ka varem madistanud? Peab vist ilmselgelt rahul olema et õnnestus Serenat vältida aga fritzutädi serv on üsna hirmuäratav ja nähes kuidas täna Kaia oma mängus Robsoni serviga vägagi hädas oli võib raskeks minna.

                              E: Vaatasin järgi, tundub et tädidel pole veel teineteist õnnestunud kompida. Saab seega huvitav olema.

                              Kommentaar


                                Yeah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, Sabina!!!! Ulmekeskendumine tõi võidu ära. Kaial poleks selle mängu vastu mingit sanssu, aga ma olen täiesti kindel, et homme pole seda Lisickit enam platsil ja võimalused on täiesti olemas. Igatahes, kaks lemmikut vastamisi, keegi saab kindlalt nelja hulka ja hetkel allesjäänuid arvestades võib võitja ka kogu selle asja kinni panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X