320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Millal Kontaveit sinna saanud on?
    5 korda on karjääri jooksul jõudnud GS turniiridel 16 parema hulka.

    Kommentaar


      Okei, minu paha. Kui tennises loetakse 2. nädalasse jõudmist seda, kui oled 3 vastast alistanud, siis võib-olla jõuab. Aga samas see näitab juba mu võhiklikkust anyway, seega mu järgnev jutt ei pruugi tähelepanuväärt olla.

      Kindlasti ei ole Kontaveit 5 korda jõudnud 16 parima hulka GS. Aga samas, ma ei hakka igaks juhuks seda väitma, kuna ma ei viitsi guugeldada.

      Kontaveidi veerandfinaali pääsemise šansidesse eriti ei usu. Varsti juba 2 aastat pole koefidega otseselt tegelenud. Räägi plastic parem, mis tõenäosuse sina pakud tema 16 ringi jõudmisele ja veerandfinaali?

      Ja ma kordan veel kord oma parandust, et siin on Kontaveidi isiklik küsimus mu jaoks. Ostapenkol on selline iseloom, et kui tal minema hakkab, siis ta ei muna oma võimalust ära. Aga üldjuhul tal ei lähe.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Okei, minu paha. Kui tennises loetakse 2. nädalasse jõudmist seda, kui oled 3 vastast alistanud, siis võib-olla jõuab. Aga samas see näitab juba mu võhiklikkust anyway, seega mu järgnev jutt ei pruugi tähelepanuväärt olla.

        Kindlasti ei ole Kontaveit 5 korda jõudnud 16 parima hulka GS. Aga samas, ma ei hakka igaks juhuks seda väitma, kuna ma ei viitsi guugeldada.

        Kontaveidi veerandfinaali pääsemise šansidesse eriti ei usu. Varsti juba 2 aastat pole koefidega otseselt tegelenud. Räägi plastic parem, mis tõenäosuse sina pakud tema 16 ringi jõudmisele ja veerandfinaali?

        Ja ma kordan veel kord oma parandust, et siin on Kontaveidi isiklik küsimus mu jaoks. Ostapenkol on selline iseloom, et kui tal minema hakkab, siis ta ei muna oma võimalust ära. Aga üldjuhul tal ei lähe.
        Full disclosure, et ma vastasin tegelikult suht 7. õlle kõrvale niisama, sooviga viidata, et 4. ring või veerandfinaal naiste tennises mingi 30. kohtadel olevate varasemalt sellesse faasi jõudnud (sh GS võitnud) mängijate poolt on selline so-so. Lisaks see naiste ja nende tsüklite vana nali koos valgete riietega wimblis (ha-ha, ma tean). Siin edasi läks see teema veidi diibimaks, aga...

        Ma ei oska su küsimusele vastata, et sest kui sa ütled, et ainult Kontaveit tõenäoliselt ei jõua 4. ringi või veerandfinaali, siis ma pigem sinuga nõus.

        Kommentaar


          Kõik chill, panin ka esmase hüpoteesiga veidi liiale.

          Mul oli tegelt täiega hea meel, et selline finaal Eastbournis oli. Minu jaoks nädalavahetusel spordihetk meie regioonis.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Kindlasti ei ole Kontaveit 5 korda jõudnud 16 parima hulka GS. Aga samas, ma ei hakka igaks juhuks seda väitma, kuna ma ei viitsi guugeldada.
            muidu ikka 5x jõudnud jah

            2015 - US Open 4. ring
            2018 - Australian Open ja French Open 4. ring
            2020 - Australian open QF ja US Open 4. ring

            kokku 5

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              muidu ikka 5x jõudnud jah

              2015 - US Open 4. ring
              2018 - Australian Open ja French Open 4. ring
              2020 - Australian open QF ja US Open 4. ring

              kokku 5
              Õigus!
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Naiste tennises on praegu olukord selline, et TOP mängijad nagu Halep, Sabalenka, Barty ja Osaka ei näita stabiilseid tulemusi kas siis halva vormi tõttu või millegi muu (vigastused, meedia boikott jms). TOP10nes on veel näiteks Andreescu kes on mingi 2 aastat vigane olnud, või siis Sofia Kenin kelle viimase aja vormi põhjal pakuks, et top100 mängija pigem. Nende lisaks on veel Serena Williams kes mängib ainult suuri slämme kus ta siis teisel nädalal tavaliselt kaotab heas vormis olevatele noortele.

                Sellest tulenevalt hetkel suuri ja tugevaid naiste tennises ei eksisteeri. Ma ei tea kas see on koroona teema või millest see tuleneb, aga kui top10 mängijad slämmidel teed puhtaks ei tee, siis see jätab tee avatuks ülejäänud mängijatele, ning ränkingus 10-60 vahel olevate mängijate tasemevahed on minimaalsed, mis tekitab olukorra kus justkui kõigil oleks võimalus slämmi võita, või vähemalt teise nädalasse jõuda kui slämmieelne vorm on hea ja loos sõbralik.

                Kommentaar


                  Seda rõõmu tänavu pole, et Eurosport 2 ja Player Wimbledoni näitaks. Olid mõned toredad aastad.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Tsitsipas maitses muru ja see ei meeldinud talle.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Mida siis Anetti kohta seekord öelda? Alustas hästi, aga niipea kui tshehhitar lõpetas eksimise ja hakkas täpselt lööma, lagunes kõik koost. Ei lähe Kontaveiti karjäär soovitud suunas.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Mida siis Anetti kohta seekord öelda? Alustas hästi, aga niipea kui tshehhitar lõpetas eksimise ja hakkas täpselt lööma, lagunes kõik koost. Ei lähe Kontaveiti karjäär soovitud suunas.
                        Noh, alustuseks asine juhendaja leida, vaatab edasi.

                        Kommentaar


                          Olevat karjunud et ta ei oska eeskätt. Kuidas ta WTA 25. siis sai?

                          Kommentaar


                            Emma Raducanul on täiesti Laura Robsoni vaib. Ükski naismängija pole mind peale Laurat niimoodi innustanud - loodan, et Emma karjäär ei lähe vigastuste nahka.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              No ikka täitsa võimatu! Khachanov on kolm korda järjest saanud viienda seti võidu peale servida, Korda on iga kord tagasi murdnud. Sellist asja meeste tennises ei mäleta.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Naiste tennis on imeline. Wimbledoni veerandfinalistid kuu tagasi Prantsusmaa lahtistel:

                                2x1. voor
                                3x2. voor
                                2x3. voor
                                4. voor

                                Kommentaar

                                Working...
                                X