320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust

    US Open oli ju
    Misasja? US Open lõppes septembri algul, Anetti ajaaken oli oktoobris-novembris.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kanepi võitudest ei kirjuta mitte keegi?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kanepi võitudest ei kirjuta mitte keegi?
        Mängib meie aja järgi nii sügaval öösel, et pole õnnestunud näha. Vahest Sabalenka vastu pannakse õhtuseks mänguks,.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Misasja? US Open lõppes septembri algul, Anetti ajaaken oli oktoobris-novembris.
          Anett võitis augusti lõpus Clevelandis WTA 250, septembri esimesel nädalal kaotas US Openi kolmandas ringis, septembri teises pooles võitis Ostravas WTA 500, oktoobris Indian Wells WTA 1000 turniiril jäi laeks veerandfinaal... ja pärast seda võitis oktoobri teises pooles nii Moskvas WTA 500 kui ka Clujis WTA 250.

          võiks ju öelda, et "Aneti ajaaken" algas juba augustis. selles aknas võitis ta neli väiksemat turniiri, aga oli vähemedukas kahel suuremal. novembris toimus WTA finaalturniir.

          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Mängib meie aja järgi nii sügaval öösel, et pole õnnestunud näha. Vahest Sabalenka vastu pannakse õhtuseks mänguks,.
          Kanepi viimane mäng toimus tõesti öösel ja seda vaatasin ka ise alles hommikul järele, aga kaks esimest olid meie aja järgi hommikul.

          Kommentaar


            Mul mingil imelikul põhjusel on alati 10x parem meel Kanepi võitude üle. Ta on kuidagi nii underdog oma üldises olekus, oma elus ja mis seal salata (sest naistespordis nt rahaliselt väga tähtis) ka välimuses. Anetti puhul on mingi vaib off. Kanepi võit on emotsionaalselt ka "minu võit" samamoodi nagu Andrus Veerpalu tiitlid olid omal ajal "kõikide eestlaste võidud". Anetti puhul kuidagi täiesti pohhui tegelikult, kas võidab või kaotab või mida saavutab. Ei teagi, mis see põhjus on. Äkki mulle ei meeldi edukad ilusad naised vms.

            Kommentaar


              Ok, tarkpea.
              Tõelist tormi ausside südames põhjustab pahade poiste paar Kokkonakis/Kyrgios. Ontlikud paarismängijad on terroriseeritud, aga küllap kangelased pannakse varsti paika.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Mul mingil imelikul põhjusel on alati 10x parem meel Kanepi võitude üle. Ta on kuidagi nii underdog oma üldises olekus, oma elus ja mis seal salata (sest naistespordis nt rahaliselt väga tähtis) ka välimuses. Anetti puhul on mingi vaib off. Kanepi võit on emotsionaalselt ka "minu võit" samamoodi nagu Andrus Veerpalu tiitlid olid omal ajal "kõikide eestlaste võidud". Anetti puhul kuidagi täiesti pohhui tegelikult, kas võidab või kaotab või mida saavutab. Ei teagi, mis see põhjus on. Äkki mulle ei meeldi edukad ilusad naised vms.
                Jah, sa oled imelik.

                Kommentaar


                  Yesssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Wauuuuuuuuuuuuu!

                  Kommentaar


                    seda oli valus vaadata

                    Kommentaar


                      Jah, see oli karm vaatamine taaskord. Kui neljas matshpall oma servil läks, mõtlesin, et nojah, sinna see võimalus kadus. Aga Kaiale sügav kummardus, võttis ennast uuesti kokku. Kõigil neljal slämmiturniiril karjääri jooksul 8 hulgas - harukordne saavutus igatahes.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        täiesti pekkis. Kanepi närvid olid lõpuks nii pingul, et nendega võinuks energiakriisi lahendada.

                        Kommentaar


                          Ma olen muidugi nii hull tennisefänn, et ma ei teadnud seda reeglit. Kaia on äge.

                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            huvitaval kombel mul käis kiire lõppmängu alguses peast läbi mõte, et kas Kanepil on üldse kogemust slämmi super tiebreak'iga, mis on ju üsna uus leiutis, ja kas ta teab, et mängitakse 10-ni.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kanepi on paar-kolm korda siin küla (Haapsalu) vahel koeraga (loomulikult) vastu jalutanud – järgmine kord olen vist see debiilik, kes avaliku elu tegelasi teretab ja mingi lollaka lause poetab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X