320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja mõned hetked pärast Ancicit võttis oma järjekordse võidu ka vanameister Marat Safin. Paljude arvates on just tema tõusnud peafavoriidiks oma tabeliosast poolfinaali jõudmiseks.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      vanameister
      Date of birth January 27, 1980(1980-01-27) (age 28)
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Date of birth January 27, 1980(1980-01-27) (age 28)
        28 on tennises ilgelt suur vanus. Väga vähe on neid, kes selles vanuses veel tiitleid võidavad.

        Kommentaar


          Sellisel juhul peaks 20.a iluvõimlejat ka vanameistriks nimetama. Sutsu kohatu, või mis?
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Sellisel juhul peaks 20.a iluvõimlejat ka vanameistriks nimetama. Sutsu kohatu, või mis?
            Kohatu või mitte, aga tehniliselt õige igal juhul.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Kohatu või mitte, aga tehniliselt õige igal juhul.
              lust vaadata, et mõnel on alati õigus.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                lust vaadata, et mõnel on alati õigus.
                Jah, Venus on tehniliselt vanaema ja Björkmani Jonas vanavanaisa.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Jah, Kaia ei saanud ka paarismängus edasi.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Jah, Kaia ei saanud ka paarismängus edasi.
                    Homme peaks tal veel segapaaris mäng ka olema.

                    Kommentaar


                      Imede aeg pole läbi. Väsimatu kiigutaja ja vanavanaema (31 kui ma ei eksi) Tanasugarn tegi poolvigasest Jankovicist hakkliha.
                      Ja Mario Ancic, kes pärast reedest ilusat võitu läks nii täkku täis, et hakkas midagi Wimbledoni võitmisest patrama, on Verdasco vastu kaks esimest setti kaotanud.
                      Aga Kanepi ja Calleri andsid nähtavasti loobumisvõidu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Heh ja Super Mario tuli hoopis rongi alt välja. 13:11 viiendas. Uhke lugu ja hea võimalus taaskord Federeri vastu proovida.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ma pole kunagi näinud nii letargilist publikut nö oma mehe mängu ajal kui täna Murray - Gasquet mängul. Kurb tõsiasi on see, et Shoti poissi omaks ei ole võetud ja Henmani laadseks kangelaseks teda Wimbledonis ei peeta. Minu jaoks on publiku käitumine küll suur pettumus. Mis siis, et Murray mängib kehvalt täna. Seda enam ta rahva toetust vajaks.
                          Naiste tabelis on lugu nii, et Jankovici ja Kuznetsova langemisega on Williamsite finaal enam kui lähedal. Reaalselt ei näe neil enam konkurente.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Ma pole kunagi näinud nii letargilist publikut nö oma mehe mängu ajal kui täna Murray - Gasquet mängul. Kurb tõsiasi on see, et Shoti poissi omaks ei ole võetud ja Henmani laadseks kangelaseks teda Wimbledonis ei peeta. Minu jaoks on publiku käitumine küll suur pettumus. Mis siis, et Murray mängib kehvalt täna. Seda enam ta rahva toetust vajaks.
                            Aga koos Andy mänguga elavnes ka publik. Supermäng Andylt ja Nadal hoidku alt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Ma pole kunagi näinud nii letargilist publikut nö oma mehe mängu ajal kui täna Murray - Gasquet mängul. Kurb tõsiasi on see, et Shoti poissi omaks ei ole võetud ja Henmani laadseks kangelaseks teda Wimbledonis ei peeta. Minu jaoks on publiku käitumine küll suur pettumus. Mis siis, et Murray mängib kehvalt täna. Seda enam ta rahva toetust vajaks.
                              BBC arvab, et viiendaks setiks on siiski kõik pöördunud.

                              Gasquet 1-2 Murray
                              You get the sense that this could be a tipping-point for Murray in his relationship with the British public - it's been a little lukewarm until now, but the reception for him out there is on par with anything Tim Henman enjoyed. Not sure Tim ever snarled like an angry hyena as Murray is, though.

                              Hull mäng. Järgmisena siis Nadal.

                              Kommentaar


                                Oli hull mäng tõesti. Ma pole aastaid sellist tennisemängu näinud nagu Murray - Gasquet. Läbivalt kõrge tase, seejuures eriti prantslase poolt. Gasquet ei kaotanud seda mängu, Murray pidi oma taset pidevalt tõstma. Viimase seti löögid olid juba absoluutne tipptase.
                                Viimased punktid olid täiesti hullumeelesed. Kuni Murray'l kehvasti läks, istus publik hiirvaikselt, aga viies sett oli ikka midagi hoopis muud juba. Lõpuks oli väljak juba tõeliselt pime. Aga kuidas sa ikka pooleli jätad, paar punkti enne lõppu.
                                Nadali olen viimasel ajal piisavalt jälginud. Mitte kusagil ei näe neid relvi, millega Andy hispaanlast võita suudaks. Kolm setti esimene serv pidevalt joonelle? See ehk avitaks, aga peaaegu võimatuna tundub. Eks me näe.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X