320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui võtta arvesse, et Norv Turneri 'head coaching' record on 58-82-1, siis ma nii optimistlik vast ei oleks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
      Kui võtta arvesse, et Norv Turneri 'head coaching' record on 58-82-1, siis ma nii optimistlik vast ei oleks.
      Kui võtta arvesse,et meeskonna rünne oli 2006 hooaja parim ja on üleüldse kõige talendikam meeskond liigas, siis ma oleksin vägagi optimistlik. Peatreeneriks ei osutunud küll kõige parem, aga samas coordinatoreid tuli päris häid, nii, et on tõotav tulla hea hooaeg. Ma vähemalt loodan.

      Kommentaar


        Denver Broncose mängija suri

        NFL-is mängiv Denver Broncose ridadest siirdus parematele jahimaadele juba teine mängija vähem kui kahe kuu jooksul. Tagaliini mängija Damien Nash kukkus kokku heategevuslikul korvpallimängul ning arstid ei suutnud tema elu päästa. 24-aastane Nash mängis möödunud hooajal kolmes kohtumises, 2005. aastal mängis ta Tennesse Titansis koos eestlase Michel Roosiga.

        Aasta esimesel päeval lasti tänaval maha Broncose mängija Darrent Williams. "Olen juhtunust vapustatud ning äärmiselt kurb. Klubi on oma mõtetes Nashi perekonnaga," lausus Denveri omanik Pat Bowlen.


        oijah

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Denver Broncose mängija suri

          NFL-is mängiv Denver Broncose ridadest siirdus parematele jahimaadele juba teine mängija vähem kui kahe kuu jooksul. Tagaliini mängija Damien Nash kukkus kokku heategevuslikul korvpallimängul ning arstid ei suutnud tema elu päästa. 24-aastane Nash mängis möödunud hooajal kolmes kohtumises, 2005. aastal mängis ta Tennesse Titansis koos eestlase Michel Roosiga.

          Aasta esimesel päeval lasti tänaval maha Broncose mängija Darrent Williams. "Olen juhtunust vapustatud ning äärmiselt kurb. Klubi on oma mõtetes Nashi perekonnaga," lausus Denveri omanik Pat Bowlen.


          oijah
          Väga kurb.

          Hiljuti suri ka LaDainian Tomlinsoni isa Oliver Tomlinson. Puhaku nad rahus!

          Kommentaar


            just lõppes DSFi pealt World Bowli kordus. Väga mõnus mäng. Hamburg võitis esimese tiitli klubi 3-aastase tegevusaja vältel. Mängu iseloomustas nõrk kaitse. skoor 37-28 peegeldab ka hästi seda. Kogu mängu peale ainult 1 sack ja 1 interception. Peaaegu iga rünnak lõppes punktidega. Aga seda oli hea vaadata ning ega igapäev footballi telekast ei näe.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              NFL Europa lõpetab

              Ma ei mõista miks. Liiga on populaarsem kui kunagi varem. Tänavu tehti ka uus publikurekord. Mul oli kindel plaan järgmine aasta World Bowli vaatama minna :S
              Kahju
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                võta positiivselt... parem NFL-i "worldwide coverage" nagu artiklis kirjutati. Kuigi see, et NFLE läbi kukkus on ikka väga halb märk. Võibolla tõesti alustati valest otsast... et viidi kõigepealt inimestele mäng kodustaadionitele "omade" klubide esituses, aga samas NFL-i sai vaadata ainult tasulistelt kanalitelt ja suhteliselt vähe. Isiklikult arvaks, et see oli siiski õige lähenemine ja nüüd loota, et tuleb peale suur fanbase tänuesellele, et NFL-i mängud on kättesaadavamad on.... ei usu. Ideaalis peaks mõlemad süsteemid koos töötama, aga eks reaalsus on see, et NFLE elus hoidmine võtab kõvasti pappi, samas kui "laiem media coverage" ei maksa suht midagi.
                Palju sõtlub muidugi kas sellest kuidas kohalikke liigasid ja noortesporti toetatakse

                Kommentaar


                  Algselt postitas Titansonline.com
                  Roos spent the first 10 years of his life in the former Soviet Republic of Estonia, where his family lived in poverty despite his mother, Mae Bates, teaching violin during the day and working nights at a hotel desk. In 1992, one year after the collapse of the Soviet Union, his mother emigrated with him, his brother and his sister to Vancouver, Wash., where they lived with an aunt. In July 2007, Roos, along with his wife, Katherine, traveled back to Estonia for the first time since leaving the country. Their trip to his native land was part of a larger vacation that took them through England, Scotland and Germany.
                  huvitav, kas eesti meedia ka seda kajastab millalgi?
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Öösel oli kaks preseason mängu: Lions vs. Bengals ja Cowboys vs. Colts. Viimast mängu vaatasin kah. Midagi erilist ei olnud. Dallas võitis 23-10. Nagu preseason ikka said varumehed palju mängida. Manning mängis ainult 1. veerandi, Romo pisut rohkem. Dallase poole pealt tegi hea mängu Barber.

                    Lõvidel on huvitav QB olukord. Neil on meeskonnas eelmise hooaja starter Kitna, euroopa liiga üks parimaid O´Sullivan ja Orlovsky, kes tegi täitsa normaalse mängu eile - saab näha kas Kitna suudab koha säilitada. Detroidi eest oli platsil ka Calvin Johnson - 2 catches ja 45 yardi. Detroit võitis 27-26.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Öösel oli kaks preseason mängu: Lions vs. Bengals ja Cowboys vs. Colts. Viimast mängu vaatasin kah. Midagi erilist ei olnud. Dallas võitis 23-10. Nagu preseason ikka said varumehed palju mängida. Manning mängis ainult 1. veerandi, Romo pisut rohkem. Dallase poole pealt tegi hea mängu Barber.

                      Lõvidel on huvitav QB olukord. Neil on meeskonnas eelmise hooaja starter Kitna, euroopa liiga üks parimaid O´Sullivan ja Orlovsky, kes tegi täitsa normaalse mängu eile - saab näha kas Kitna suudab koha säilitada. Detroidi eest oli platsil ka Calvin Johnson - 2 catches ja 45 yardi. Detroit võitis 27-26.
                      kui see saladus pole, siis milliselt kanalilt õnnestus sul preseasoni mängu jälgida?? :P
                      Where were you in '62?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                        kui see saladus pole, siis milliselt kanalilt õnnestus sul preseasoni mängu jälgida?? :P


                        aga kanalist täpsemalt rääkides.......FOX oli vist
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          super...suured tänud
                          kuid sell hooajal peaks ju viasat samuti põhihooaja mänge üle kandma?!
                          Where were you in '62?

                          Kommentaar


                            igaks juhuks lisan, et ZoomTV pealt tuleb NASN poolmuidu koju kätte. Äkki on kahe silma vahele jäänud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                              huvitav, kas eesti meedia ka seda kajastab millalgi?
                              Vana lugu aga ajaloo tarbeks link ka siia:
                              Mihkel Roos: «Ma ei vahetaks rahulikku elu miljonite vastu.»

                              Kommentaar


                                Kuna põhihooaeg on kohe kohe algamas.. siis teeks äkki mõned ennustused ka, kes võib võitjaks tulla.

                                Minu arvamus jääb Patriotsi peale - Nüüd on Tom Bradyl tipptasemel WR kellele sööta ehk Randy Moss ja täitsa korralik RB Maroney. Kaitsemängu juhib ka veel Tedy Bruschi... Täitsa hirmuäratav meeskond minu meelest

                                Loomulikult ei saa ka Coltsi ja SD-d maha kanda... Eks need 3 minu arust ainult kandideerivadki Super Bowli võidule

                                Kommentaar

                                Working...
                                X