320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Kaua sa NFL-i oled vaadanud?
    hmm...täpselt ei oskagi öelda, kuid umbes 5 aastat ma pakun
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      Tampa oli täna ikka suur pettumus.

      Nad on selline tüüpiline "mängime head kaitset, rünnakul kontrollime mängu ning ei tee pallikaotusi" meeskond. Selliste tiimide häda on aga selles, et kaotusseisu jäädes on nad tihtipeale üpris hambutud ning lihtsalt ei suuda piisavalt (kiiresti) punkte tabloole panna.

      Tampa kaitse alustas võimsalt. Kolm "three-and-out-i" järjest, kuid siis avas Giants söödumängu ning Eli mängis nagu Manning, millele neil polnud millegagi vastata.

      Kommentaar


        vau..Titansi esimene play oli otsekui Arkansase playbookist võetud
        kahju, et miskit välja ei tulnud
        Where were you in '62?

        Kommentaar


          Titans pole tänavu kaotanud ühtegi mängu, kus nad esimese drive'i skooriks on teinud. Hea enne?

          Kommentaar


            Siiski mitte...

            Kommentaar


              Kurat, ma tõesti lootsin, et tuleb ära.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                jah lõpus siiski murdis uni mu maha, kuid enne seda olid siiski "Laadurid" mõnusa hoo sisse saanud ja võisin juba arvata, et SD võtab ikka oma. MInu kui mitte väga pädeva tüübi jaoks oli tegemist suht igava mänguga, vähemalt mis puudutab rünnet (mitte Eha Rünnet).
                Õnneks on Viasat omale ka ikkagi kaubelnud õigused NFLi edastamiseks, see tõotab taas unetuid öid.

                Kommentaar


                  Ilusasti -10 ära katetud. Hea töö, LT!

                  Kommentaar


                    see et, kas Playoffides mängitakse ühe võiduni ve?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas varix Vaata postitust
                      see et, kas Playoffides mängitakse ühe võiduni ve?
                      jah

                      '''''''
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Eilne päev algas põnevalt, kuid pärast esimese mängu viiendat minutit oli kõik juba rutiin.

                        Loodame täna midagi paremat.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Loodame täna midagi paremat.
                          Kauboid ja Hiiglased tuleb hea. Ma küll rikkusin Giantsi shansid nende poolt bettimisega ära, aga ehk läheb õnneks.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            ega enam pole muud, kui vanameistrile Green Bayst pöialt hoida
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                              ega enam pole muud, kui vanameistrile Green Bayst pöialt hoida
                              jep,Tonyl (ma usun, et Kauboid teevad täna ära) veel aega on. Aga vaevalt Favre finaalis Patriootidele vastu saab.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Vau. Tunne oli, et üks kahest favoriidist saab kanjuuginisse. Huvitav kui katki LT läks, haiglasse otseselt ei tassitud.

                                P.S. Rivers on ikkagi m**n.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X