320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ravensi 'kõvad mehed' tunduvad küll rohkem halavat ning vinguvat kui asi puudutab Wardi!
    Ning kas sina mitte ei peaks oma LILLASSE särki nutma?
    Ma isegi ei viitsi oranžis kostüümis ray ray 'the knife' pilti siia panna...
    Mängud rääkisid enda eest!
    Selle asemel, et endale vastu rinda siin taguda ning gorilla hääli teha, mine parem tee midagi kasulikku...

    oska vähemalt kaotada!
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      http://www.spordikalender.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
        ravensi 'kõvad mehed' tunduvad küll rohkem halavat ning vinguvat kui asi puudutab Wardi!
        Ning kas sina mitte ei peaks oma LILLASSE särki nutma?
        Ma isegi ei viitsi oranžis kostüümis ray ray 'the knife' pilti siia panna...
        Mängud rääkisid enda eest!
        Selle asemel, et endale vastu rinda siin taguda ning gorilla hääli teha, mine parem tee midagi kasulikku...

        oska vähemalt kaotada!
        eem, ma olen sellest kaotusest suht üle saanud ja muidugi saan aru et Steelers oli parem meeskond. kolm mängu ikkagi võitsid vs Baltimore.

        ma lihtsalt ainult nalja pärast postitasin selle video, sest selle viimase fänni kommentaar seal, ajas suht naerma .

        enivei, Ben'i rookie hooajal lõppes Steelersi hooaeg suht sarnaselt kui tänavu Ravensil. Flacco tegi rookie vigu nagu Ben omal ajal. Jõuda nii kaugele kui nad jõudsid, on juba omaette saavutus. Enne hooaja algust ei ennustatud Baltimore'ile üle 8 võidu, rääkimata playoffidest.
        Igastahes järgmine hooaeg peaks paremini minema, Flacco veidi targem ja loodetavasti vigastustest mehed taastunud. Ilmselgelt tuleb neil ka ära õppida tackle-mine .

        Kommentaar


          Praegu tundub (vähemalt mulle), et asjad nii roosilised ei ole.
          Rex Ryan on läinud ning kuulujutud räägivad, et Ed Reed mõlgutab loobumisplaane (ei tea, kas sellel ka tõepõhi all)

          Samuti lõppeb kõigi kolme LB leping.
          Vaevalt, et kõigiga jõutakse kokkuleppele, kuna ravensi cap seda lihtsalt ei võimalda.
          Elame näeme...
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
            Praegu tundub (vähemalt mulle), et asjad nii roosilised ei ole.
            Rex Ryan on läinud ning kuulujutud räägivad, et Ed Reed mõlgutab loobumisplaane (ei tea, kas sellel ka tõepõhi all)

            Samuti lõppeb kõigi kolme LB leping.
            Vaevalt, et kõigiga jõutakse kokkuleppele, kuna ravensi cap seda lihtsalt ei võimalda.
            Elame näeme...
            Reed'i kohta ma midagi sellist kuulnud pole.
            aga LB-de kohta nii palju, et Suggs oleks nõus väiksema palgaga, võimalik et ka Ray ja Bart Scott.

            We’ve already seen one of our other brothers (Adalius Thomas) walk. We really don’t want to see too many more of us walk away from the city of Baltimore. Hopefully we all can stay, definitely, on a home discount.” - Suggs.

            Kommentaar


              Praeguse aja spordis oleks selline asi küll märkimisväärne, kui kõik kolm mängijat oleksid nõus nö. hometown discountiga.
              ray ray veel, kuna vanust mehel juba omajagu...kuid suggsile võib mõni snyderi sugune küll jubedat kopikat pakkuda.
              Where were you in '62?

              Kommentaar


                Mõni rahvas siit Nimetasse ka läheb? Kuidas eelmised aastad seal olnud on? Palju rahvast? Mul on viimased paar aastat õnnestunud Superbowli lääne-euroopa ameeriklaste pubides vaadata. Need on päris normaalsed olnud.

                Kommentaar


                  ehh fuck nimeta - just avastasin, et NASN näitab ka. kodus. kus ma seda üksinda vaadata saan. seveni särk seljas. SEVEN!!!!

                  Kommentaar


                    See, mida Harrison tegi on HAIGE!

                    Kommentaar


                      that's Harrison
                      kuid suva see...
                      Deebo näitas, miks ta on aasta parim kaitsemängija!!!
                      WOOOO!!!
                      Here we go Steelers!!!
                      Where were you in '62?

                      Kommentaar


                        hea vile...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          wtf see viimane play oli... miks see ei olnud incompleted pass ja veel shanss Püha Mariks... mnjah, laki banaanid.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            aaaahhh shut up!!!
                            CHAMPIONS BABY!!!
                            ma armastan sind Ben..ma armastan sind 'Tone!!!!
                            YEAAAAAAAAAAA!!!
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              noh... arvasingi et steelers võidab... kahjuks ise mängu ei näinud :|

                              Kommentaar




                                .. muidu oli normull mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X