320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väidetavalt blokeeris see vaeseke Deebot põlvedesse..sellest ka selline agressiivsus. Kuid jah..ei kiida ise sellist käitumist heaks.
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      Väike klipp ka. Arvestades tähtsust jm, siis ilmselt tõesti üks parimaid http://www.nfl.com/videos?videoId=09000d5d80e9dafb

      Kommentaar


        USA rannavalve peatas Mehhiko lahes paadiga ümber läinud kahe Ameerika jalgpalliliigas NFL profileiba söönud ameerika jalgpalluri otsingud.

        ei ole kursis ameerika jalgpalliga
        seega üks küsimus asjatundjatele
        mis suursujärgu tähtedega oli tegemist?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          http://sport.postimees.ee/?id=89701
          ei ole kursis ameerika jalgpalliga
          seega üks küsimus asjatundjatele
          mis suursujärgu tähtedega oli tegemist?
          väga väga kurb lugu
          mõlemad mehed olid siiski oma meeskondades varumängijad
          Corey Smith Detroidi varu DE ning Cooper Oaklandi special teamer
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Nonii, Jay Cutler on siis järgmisest hooajast "Karu"!!!
            Huvitav lõpp sellele väga kuumale teemale, mis juba nädalaid jalgpallimaastikul tiirleb.
            NFC põhjas läheb huvitavaks :P
            Tundub, et noored QB-d hakkavad seal ruulima.
            Praegu just ühest Denveri foorumist loen, et Broncos sai vastu selle ning järgmise aasta esimese roundi draftivaliku + selle aasta kolmanda ning Kyle Ortoni!!!
            Vägagi huvitav on nüüd vaadata, mida Orton suudab Denveris korda saata (juhul muidugi, kui ta number üheks osutub...mida ma väga loodan!)
            Enamus Denveri fänne keeb vihast...kuigi ma isiklikult arvan, et tehing läks vägagi soodsalt nende jaoks.
            elame-näeme
            Where were you in '62?

            Kommentaar


              Ning nüüd sai Plexiglass kinga..huvitav huvitav
              Kes jõuab esimesena - Danny Snyder, Al Davis, Jerry Jones? Või hoopiski New Yorgi osariik?
              Where were you in '62?

              Kommentaar


                Ma hoiatan ette, et sellel hooajal läheb taas fantaasiamäng lahti ja võib-olla vürtsitame sellel korral pisikeste rahasummadega. Kuid see on arutamise küsimus.

                Igatahes andke teada, kas huvilisi veel on. PMi või siia.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kuna sattusin fantasyst vägagi hasarti, siis võite minuga arvestada!
                  Ning miks mitte sümboolse summa peale mängida..kulubki närvirakke rohkem
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    Sel aastal võin isegi osaleda.

                    Kommentaar


                      See sümboolne summa oleks mingi 250-500 kronsa vahele (vastavalt kokkuleppele) ja lisaks on idee meistrile meistrisõrmus kinkida
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        250-500 igalt mängijalt hooaja peale ning võitja riisub koore?
                        Meistrisõrmus oleks vahva, nagu päris kohe
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Olen ka see hooaeg huviline.

                          Kommentaar


                            Mina!!!!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              Pange oma e-mailid mulle PMi, et saaks kutsed saata. Settingud on praegu nagu eelmisel aastal, kuid keskkonnas saab arutada, seal teisigi teemasid.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Kutsed peaks olema edastatud, võtke siis seadete jms aruteludest osa.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X