320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul pole lencile midagi lisada. See oli täiesti geniaaline käik.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar




      päris muhe
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Need arvud on ju field goali enda pikkused, mitte see positsioon kus meeskond parasjagu platsil oli. 43 jardi joone peal olles on field goali pikkus ~60 jardi.
        Jah ma saan sellest aru aga field goali lüüakse ju 7 kuni 8 jardi kaugemalt kui liin mitte umbes 17 nagu sina väidad ja 50 pealt löömine ei ole nüüd nii suur ime asi...

        . In 2005, nearly all onside kicks failed. Only 4 of 50 attempts (8.0 percent) worked when an opposing team anticipated the onside kick. In this past year, the teams were more successful, converting 13 of 49 though teams were 7 of 13 on surprise attempts.
        Suht suur risk pall kaotada ju?


        EDIT: Ma olen ikkagi lammas sest ameerika jalgpallis lisatakse löögikohale 10 jardi...

        Anyway igal juhul oli see siiski suur risk ja oleks Indianapolis palli saanud oleks nad ka suutnud natuke edasi liikuda. Terve mäng oli ju seda näha, et molemad rünnakud toimisid hästi... Rekordarv õnnestunud sööte ja mida iganes veel superbowlis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Jah ma saan sellest aru aga field goali lüüakse ju 7 kuni 8 jardi kaugemalt kui liin mitte umbes 17 nagu sina väidad ja 50 pealt löömine ei ole nüüd nii suur ime asi...
          Vau. Sa oled selle vaidluse juba umbes kaheksa postitust tagasi kaotanud ja lahmid ikka edasi.

          NFLi väljaku pikkus on 100 jardi. NFLi väravad, millest pallid läbi lüüakse, ei asetse aga väljaku äärejoontel, vaid nendest veel kümne jardi kaugusel.

          Seega lihtne matemaatika ülesanne. Pall on 40 jardi joonel. Kui pikk on distants väravani? Ära kohe vaata, kuid arvutuskäik on selline: väravani on 50 jardi (40+10), kui nüüd veel sinu 7-8 jardi lisada, et lööja üldse lüüa saaks, siis on tehe 40+10+7=57. Mine ja löö.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Vau. Sa oled selle vaidluse juba umbes kaheksa postitust tagasi kaotanud ja lahmid ikka edasi.

            NFLi väljaku pikkus on 100 jardi. NFLi väravad, millest pallid läbi lüüakse, ei asetse aga väljaku äärejoontel, vaid nendest veel kümne jardi kaugusel.

            Seega lihtne matemaatika ülesanne. Pall on 40 jardi joonel. Kui pikk on distants väravani? Ära kohe vaata, kuid arvutuskäik on selline: väravani on 50 jardi (40+10), kui nüüd veel sinu 7-8 jardi lisada, et lööja üldse lüüa saaks, siis on tehe 40+10+7=57. Mine ja löö.
            Loe mu postitus uuesti läbi Ma mainisin ju ise, et eksisin selles.

            Ja sa tahad oelda, et Colts poleks vähemalt field goali saanud kui nad oleks palli voitnud? Sellest see asi hakkas ju...

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Ja sa tahad oelda, et Colts poleks vähemalt field goali saanud kui nad oleks palli voitnud? Sellest see asi hakkas ju...
              Ma lugesin su postitust. Löögi kohale ei lisata 10 jardi, vaid väravad on lihtsalt nii kaugel.

              Tsiteeritu kohta: jah. Poleks saanud. Esiteks oleks nad pidanud umbes 20 jardi edasi liikuma, sest lööja oli Stover. Teiseks on tegemist teoreerilise vaidlusega, mistõttu ei suuda sa iialgi vastupidist piisavalt tõestada ja ümber lükata statistilist numbrit, et teisel poolajal suutis Colts kokku teenida 7 punni.

              Seega oli onside kick igati superidee ja kui oleks ebaõnnestunud, poleks sellest midagi hullu olnud (jah, isegi TD või FG korral).

              Nüüd võeti superasi nimega momentum endale ja vormistati ära.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ahjaa, kes kiidab veel Coltsi otsust põhimehi puhata? Rikkusid perfect seasoni ära ja jäid tühjade pihkudega enivei.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                  super bowl 41 võitis ka sama näoga, haha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Ma lugesin su postitust. Löögi kohale ei lisata 10 jardi, vaid väravad on lihtsalt nii kaugel.
                    Seda ma motlesingi... värav ei ole väjaku lopu joonel voi mis iganes vaid 10 jardi taga pool.

                    Kommentaar


                      Where were you in '62?

                      Kommentaar


                        The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


                        Einoh, tagatargemaks! Viienda roundi valik??? Tõesti??!! AARRGGHHHHHHHH
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                          http://www.nfl.com/news/story?id=090...s&confirm=true

                          Einoh, tagatargemaks! Viienda roundi valik??? Tõesti??!! AARRGGHHHHHHHH

                          Njuu-njuu-jorklased on siin üldse aktiivselt turul vett soganud. Vabade meeste lististist haarati tõenäoliselt parim saadaolev mees üldse, LaDainian Tomlinson. Yetsi fännid, nüüd särgid selga ja tänavatele!
                          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                            Vabade meeste lististist haarati tõenäoliselt parim saadaolev mees üldse, LaDainian Tomlinson. Y
                            mulle on alati hea huumor meeldinud
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                              http://www.nfl.com/news/story?id=090...s&confirm=true

                              Einoh, tagatargemaks! Viienda roundi valik??? Tõesti??!! AARRGGHHHHHHHH
                              Võta nüüd rahulikumalt. Selle viienda roundiga saate vbla uue quarterbacki endale

                              Kommentaar


                                Viimane Bang Cartoon Radio Hour on üks parimaid!!!
                                HAHAHAHAHAAHAHA
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X