320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Järsku keegi oskab öelda, kust Eestist saaks osta ameerika jalgpalli? Eelistatavalt Tartust, kuid kõik kohad sobivad...
    Vb oskab ka keegi öelda, kust seda saaks tellida normaalse hinna eest

    Tänud

    Kommentaar


      Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

      Otsi netist kas Wilsoni maaletooja veel tegutseb. Neil oli paar aastat tagasi mitmeid palle pakkuda. Sportlandi poodides olen Nike palle näinud. Aga sellest on ka päris palju aega möödas. Ja Tartus võib olla muidugi veel väiksem tõenäosus asja leida (kuigi oma esimese kummipalli sain just Tartust)

      Aga tegelikult küsimus ka. Vaatan, et asjast huvitatud inimesi natuke ikka on. Kas keegi tahaks ka Tallinnas väikest touch football mängu teha. Oleme siin aegajalt üritanud rahvast kokku saada, aga oma tutuvusringkonna inimestest jääb ikka väheks
      Juba 3v3 võib täiesti mängida ja rohkem kui 5v5 ei olegi eriti mõtet. Kuna märkimisväärset oskust inimestel nagunii ei ole, siis ei pea ka muretsema kui kunagi varem palli käes pole hoidnud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

        Algselt postitas Tomcat


        Otsi netist kas Wilsoni maaletooja veel tegutseb. Neil oli paar aastat tagasi mitmeid palle pakkuda. Sportlandi poodides olen Nike palle näinud. Aga sellest on ka päris palju aega möödas. Ja Tartus võib olla muidugi veel väiksem tõenäosus asja leida (kuigi oma esimese kummipalli sain just Tartust)

        Aga tegelikult küsimus ka. Vaatan, et asjast huvitatud inimesi natuke ikka on. Kas keegi tahaks ka Tallinnas väikest touch football mängu teha. Oleme siin aegajalt üritanud rahvast kokku saada, aga oma tutuvusringkonna inimestest jääb ikka väheks
        Juba 3v3 võib täiesti mängida ja rohkem kui 5v5 ei olegi eriti mõtet. Kuna märkimisväärset oskust inimestel nagunii ei ole, siis ei pea ka muretsema kui kunagi varem palli käes pole hoidnud.
        Jah, ma vist oleks käsi. Tooksin Wilsoni palli ka
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

          kas peab palju jooksma?
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

            Algselt postitas uvv


            kas peab palju jooksma?
            Kui teha nö. päris, mitte touch football, saaks su linebackeriks panna ja eriti jooksma ei peaks!
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

              Algselt postitas uvv


              kas peab palju jooksma?
              võrreldes korv- ja jalgpalliga saab vähe joosta, aga võrreldes pesapalliga muidugi rohkem Kui konkreetselt su küsimusele vastata, siis minu puhtsubjektiivse hinnangu kohaselt \"ei\"

              Jaan, võtan siis sinuga privas ühendust, kui on lootust rahvas kokku saada

              ja üleskutse on jätkuvalt jõus...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

                Kui piisavalt ette teatada, saaks vast ühe tegelase veel juurde.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

                  kuna jooksmine ei ole minu tugevam külg, aga samas on see ainus nõrgim , siis pakuks ma välja ka ennast.

                  Kas ma võin lambist kellegi pikali lükata?
                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

                    Hämmastaval kombel on isegi lükkamise kohta am. jalgpallis reeglid. Touch footballis seda enam...
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

                      ma arvan, et kunagi ei ole liiga hilja alustada touch footballi nende reeglite õppimist, mille abil saaks mängu käigus kedagi lambist pikali lükata.
                      see viimane võimalus teeb sellest veel eesti rahvusspordi, suurema kui kepikõnd!
                      seda ma teile mehed ütlen.
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

                        Algselt postitas Jaan


                        Jah, ma vist oleks käsi. Tooksin Wilsoni palli ka
                        Küsiksin ka kohe, et kust sa selle Wilsoni palli said kah?:P

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

                          ameerikast sai

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

                            Kingiti jõuludeks. Jah, Ameerikas.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

                              Pean tunnistama, et olen ka selle va Wilsoni laperguse palli omanik. Kummist ta on, kuna omal ajal ei näinud mõtet mitu kilo ühe nahast palli alla panna.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

                                et mitte rahvast ära hirmutada hindadega, siis pall millega viimane superbowl mängiti ei maksa üle 1500 eegu, üldiselt maksvad mängudes kasutatavad pallid umbes 1000 eeku ja ka 500 krooni eest saab väga vinkvonks korraliku nahkaplli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X