320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA Uus Hooaeg 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

    Originally posted by efafan


    Originally posted by Neth


    , kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.
    Esimese postituse tegi siiski vend nimega K1ly! Ja mees, ei ole ilus omada umbes mitut lemmikklubi..... ma võiks ka ju nagu öelda, et mulle meeldib idakonverents....
    Njah, aga kuna mina tean teda siis tean, et see nimi on KILU, nii et parem ole vait kui sa ajsast ei jaga. Ja mis need lemmik klubid siia praegu puutuvad? Sa ikka teinekord vaata ka mis paska sa ajad!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

      Originally posted by Devil


      Originally posted by Hogarth


      Originally posted by Juveman



      Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P
      Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett.
      Dirk on osav, ei vaidle vastu. NBAs on neid mitmekylgseid ja samal tasemel mehi ikka rohkem kui aint nemad. Neist ma eelistaksin Garnetti, kes kuulub ka yhtede mu lemmikute hulka.
      On jah vendi,kes viskavad rohkem punkte kui Nowitzki ja Garnett,on jah vendi kes võtavad rohkem lauapalle kui nemad,annavad rohkem resultatiivseid sööte ja teevad rohkem vaheltlõikeid........aga minuarust pole eriti vendi kes kõiki neid asju ühtmoodi hästi teevad.
      Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

        Originally posted by Neth
        Originally posted by efafan
        Originally posted by Neth

        , kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.
        Esimese postituse tegi siiski vend nimega K1ly! Ja mees, ei ole ilus omada umbes mitut lemmikklubi..... ma võiks ka ju nagu öelda, et mulle meeldib idakonverents....
        Njah, aga kuna mina tean teda siis tean, et see nimi on KILU, nii et parem ole vait kui sa ajsast ei jaga. Ja mis need lemmik klubid siia praegu puutuvad? Sa ikka teinekord vaata ka mis paska sa ajad!
        Et mis lemmikklubid siia puutuvad???? Teema on nagu selline, seda on ju nagu mainitud vist ikka!!!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

          Originally posted by Neth


          Ma ei saa aru, mis sul Dallase vastu on ega isegi mingi suur fänn pole aga ,,oinakari\'\' see suts ülepingutatud või mis? Ja ega ausalt öeldes kedagi vist ei huvita ka, mis meeskonnad sulle ei meeldi, kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.
          Kle eulohhio,sa loe ise esimene postitus läbi,enne kui siia lõugama tuled.Seal on kirjas,et igasugust infi raffas avaldaks,nii et mokad maha lohh. Ja ma pole öelnud,et Dirk on kehv mängumees,vaid ma ütlesin,et ta ei meeldi mulle,eelkõige,kuna ta on sakslane,nii et enne kui haugud koer,loe eelnev jutt silmadega mitte millegi muuga läbi!!!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

            Originally posted by efafan


            Originally posted by Neth
            Originally posted by efafan
            Originally posted by Neth

            , kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.
            Esimese postituse tegi siiski vend nimega K1ly! Ja mees, ei ole ilus omada umbes mitut lemmikklubi..... ma võiks ka ju nagu öelda, et mulle meeldib idakonverents....
            Njah, aga kuna mina tean teda siis tean, et see nimi on KILU, nii et parem ole vait kui sa ajsast ei jaga. Ja mis need lemmik klubid siia praegu puutuvad? Sa ikka teinekord vaata ka mis paska sa ajad!
            Et mis lemmikklubid siia puutuvad???? Teema on nagu selline, seda on ju nagu mainitud vist ikka!!!

            Kui sa hästi loed, siis ma küsisin, mis need lemmik klubid PRAEGU siia puutuvad. Äkki püüax natuke rohkem tähelepanna!
            Aga olgu see kisub juba suts mõttetux - no more hard feelings?

            Ja juveman ma usun, et seda INFI on mõeldud NBA kohta, mitte selle kohta mis klubid sulle ei meeldi.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

              ok,nõustun isegi sinuga,vaielda saab mujal ka!!!PEACE
              A kuna sa muutsid oma lauset ja lisasid sinna taas ühe lõigu,mis kuidagi siia ei sobi,olen sunnitud vaidlema taas
              Kuna teema on NBA(ehk siis NBA),siis on kõik seda puudutav siinkohal oodatud ja teretulnd,nii et rahune nüüd maha ja tee vähem mõttetuid postitusi siia

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                Paluks tülid/vaidlused lahendada privasõnumite abiga Muidu kuhjub see teema NN pasaga
                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                Koss on lahe

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                  Originally posted by Markko


                  Admiral ise ei mängi enam, ent tema kunagine klubi kindel lemmik aastaid juba.
                  Mulle meeldib ta ülikooliaegne sats!
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                    Originally posted by Hogarth


                    Originally posted by Devil


                    Originally posted by Hogarth


                    Originally posted by Juveman



                    Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P
                    Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett.
                    Dirk on osav, ei vaidle vastu. NBAs on neid mitmekylgseid ja samal tasemel mehi ikka rohkem kui aint nemad. Neist ma eelistaksin Garnetti, kes kuulub ka yhtede mu lemmikute hulka.
                    On jah vendi,kes viskavad rohkem punkte kui Nowitzki ja Garnett,on jah vendi kes võtavad rohkem lauapalle kui nemad,annavad rohkem resultatiivseid sööte ja teevad rohkem vaheltlõikeid........aga minuarust pole eriti vendi kes kõiki neid asju ühtmoodi hästi teevad.
                    aga Kidd, Bryant, McGrady - nad ei viska vaid punkte. Mõni siuke leidub veel ma usun, ei viitsi eriti syveneda.

                    Muideks Nowitski pole mingi eriline söödu äss ...natuke yle 2 söötu mängus keskmiselt pole eriline näitaja. Garnett ei saa ainult Nowitskile lähedale, vaid on ka temast kenasti parem.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                      Puhtalt statistika järgi parimat määrama hakata on mõttetu, ampluaad on mängijatel lihtsalt niivõrd erinevad. Tõelised tipud on need, kes suudavad oma tiimikaaslastes parimad küljed välja tuua. Ja selliseid on tõesti vähe, näiteks Jason Kidd hetkel ja minevikust muidugi Jordan ja Magic.
                      Garnetti ja Nowitzkit võrreldes....Kumb parem on, seda on raske öelda, ent kindlasti on sakslane universaalsem. Universaalsus ei seisne ainult laudade võtmises, kulpides ja 2-4 m pealt visetes. Nö outside mäng, sh kolmesed ja läbiminekud on Nowitzkil tunduvalt paremad. Post-up game on Dallase mehe nõrgem külg, kuid vahe Garnettiga pole seal niivõrd suur.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                        Originally posted by Juveman


                        Järgnen igalepoole kuhu tõttab Shaquille O`Neal.Meeletu huvi juba Orlando päevilt,a kui minek Lakersisse tuli,oli ikkagi hea meel!!!Nüüd pole kahtlustki,et LA LAKERS ruulib,ning lisaks nüüd seal veel ju üx lemmik tagamängijaid Payton!ÄSs

                        A LA LAKERS on see aasta vaieldamatult peamine pretendent tuiitlile!!!
                        Lakers-Golden State 87-72 O\"Neal 17p+14lp Phoenix-Lakers 99-103 O\"Neal 24p+12lp.Pole paha.Phoenixi vastu tegi Paytov 19p+9lp.Kõva tandem.
                        Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                          Ülikõva mäng LA-s!!San Antonio sai tunda Lakersi valusat kätt,eriti muidugi Shaqi ja Kobe`i:
                          SHAQUILLE O\'NEAL 50minutit visked 12-23 vabavisked11-16 lauapallid20 söödud6 35punkti!!!
                          Ja peamine on ju see,et Lakers on endiselt kaotuseta team koos Seatlle`iga!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                            Parandan koheselt oma vea,mäng ei toimund mitte LA-s,vaid ikka San Antonios SBC Center`is

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                              Nii peale 6-7 mängu tooks näiteks meeste keskmine punkti saak mängust!Seda tabelit juhib Iverson 28,9 p :хnnelik: ,teine on R.Lewis 28p ja kolmas B.Davies 26p
                              Lauapallide liider on E.Dampier 15.8 lp ning söötude edetabelit juhib teadagi J.Kidd 9,7 rs mängus keskmiselt
                              Hooaega on eriti halvasti alustanud Miami kes on 6 mängust 6 kaotust.Huvitav fakt on see et kõik meeskonnad on juba endale vähemalt ühe kaotuse kirja saanud Hooaega on kõige paremini alustanu Lakers , Indiana ja Detroit
                              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                              Koss on lahe

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                                Täna öösel peetud mängudes suutis Lakers alla jääda Grizzlies ile 95-105 ja veel kodus :P Näha on et Malone ei suutnud eriti hästi Pau Gasol i kinni peatada, Gasol viskas 22 punni Lakersi poolt üllatas juba aastaid Lakersis mängiv ja suht varjus olnud D.George visates 17 punkti, kehv oli aga Paytoni mäng ta viskas ainult 6 punni
                                Väga hästi mängis Denveri tõusev täht 19 aastane C.Anthony visates 26 p 8 laupalli ja 5 vaheltlõiget aitades Denveri võidule Chicago üle 105-97
                                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                                Koss on lahe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X