320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA Uus Hooaeg 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

    Krt, Aramis pani tõsiselt puusse...Antoniot ja Andressoni segi ajada - seda ei saa kuidagi välja vabandada. Anderssoni kasutegur peaks korralik olema, kui Jeff McInnise sugune vend ära saadeti - hooaja esimesel poolel oli ta Portlandi eest päris tubli.

    edit: Ja nüüd peale hetkelist paanikat lugesin teie juttu ja lisaksin, et ma usun, et Terry ainuke miinus sellelt hooajalt on, et ta pole meeskonda võitudele viinud. arvan samuti, et on tegemist väärt mängumehega ja kui atlantas segadus vaibub ja finants korda läheb või Terry klubi vahetab, siis saame näha nii paremaid numbreid kui paremat Terryt.

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

      Originally posted by Aramis

      edit: Ja nüüd peale hetkelist paanikat lugesin teie juttu ja lisaksin, et ma usun, et Terry ainuke miinus sellelt hooajalt on, et ta pole meeskonda võitudele viinud. arvan samuti, et on tegemist väärt mängumehega ja kui atlantas segadus vaibub ja finants korda läheb või Terry klubi vahetab, siis saame näha nii paremaid numbreid kui paremat Terryt.

      Nõustun enamjaolt ning minu poolt sellele lõputule vaidlusele sellega ka punkt

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

        keegi teab millal see tähtedemäng on?? või oli juba ära??

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

          Originally posted by xKxAxPxUx

          Originally posted by Jyrka

          Keegi teab, mis kanalid all-star\'i värki-särki üle kannavad? Ma ütlen juba ette ära, et mina ei tea, sest muidu ma ei küsiks ju.
          Öösel 03:00 pühapäev vastu Esmaspäeva kanalilt 7tv.
          See on siis täna ehk siis homme

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

            Originally posted by efafan


            Originally posted by xKxAxPxUx

            Originally posted by Jyrka

            Keegi teab, mis kanalid all-star\'i värki-särki üle kannavad? Ma ütlen juba ette ära, et mina ei tea, sest muidu ma ei küsiks ju.
            Öösel 03:00 pühapäev vastu Esmaspäeva kanalilt 7tv.
            See on siis täna ehk siis homme
            Selle 7tv-ga on mingi kamm.Täna näiteks reklaamis sealt tähtede mängu näitamist alles esmaspäeva õhtul ehk siis kordusena

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

              Originally posted by Juveman

              Selle 7tv-ga on mingi kamm.Täna näiteks reklaamis sealt tähtede mängu näitamist alles esmaspäeva õhtul ehk siis kordusena
              Jajah, ETV-ga on ka täielik kamm, üldse ei näita. Huumor...
              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                krdima ma ka tõusin öösel kl 3 ülesse ja mõtsin et hakkan nüüd kossu vaatama...aga vot suusahüpped olid hoopis. aga mis kell see kordus on sealt 7tv pealt

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                  Originally posted by makser


                  krdima ma ka tõusin öösel kl 3 ülesse ja mõtsin et hakkan nüüd kossu vaatama...aga vot suusahüpped olid hoopis. aga mis kell see kordus on sealt 7tv pealt

                  7tv reklaamis et kell 20.00, nii et ma ei tea mis kell siis nagu eesti aja järgi,mis seal mingi tund tuleb juurde panna ve??

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                    venemaa on, vähemalt Moskva, meist tund aega ees, see tähendab, kui neil on kell 20:00, siis meil on 19:00.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                      lääs siis võitis 136-132
                      o\'neal 24 ja bryant 20 punkti
                      rohkem ei oska midagi selle kohta öelda, lugege isesiit

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                        Rasheed-poiss sai mängida vaid ühe kohtumise Hawksi eest enne kui tuli asjad taas kokku pakkida ning ära kolida

                        In a three-team trade, Detroit acquires Rasheed Wallace and Mike James; Boston acquires Chucky Atkins, Lindsey Hunter and Detroit\'s 2004 first-round pick; and Atlanta acquires Zeljko Rebraca, Bob Sura, Chris Mills and a future Detroit first-round pick (via Milwaukee).

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                          kas keegi oskab öelda,mis kell siis täna eesti aja järgi 7tv näitab Sixersi ja Lakersi mängu?? Et kui nba.com-is on kirjas,et 10.30,kas siis eesti aja järgi on see 05.30?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                            Jah

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                              eee,kas mitte 3.30 pole ?????
                              Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                                Originally posted by fazzoletti


                                eee,kas mitte 3.30 pole ?????
                                7tv\'l on ajaks märgitud 6.30, seega peaks meil seda näitama 5.30

                                Kommentaar

                                Working...
                                X