320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ateena OM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Ateena OM\'

    Algselt postitas Juveman


    ei väsi kordamast,et vaja on ainult ühte õnnestunud viset ning medal on sellega kindlustatud! Küsimus on selles,kas see vise just OM-il õnnestub...
    Ühe õnnestunud viskega pääseb finaali mitte medalile. Isiklikult olen samuti Värniku eduvõimalustes skeptiline. Aga ehk üllatab positiivselt.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Ateena OM\'

      Algselt postitas Juveman

      Esiteks ei ole terve suvehooaja kestnud GP-d sugugi mõttetud, ka makarov on tänavu suht palju võistelnud-Lausanne`is 1,Magglingenis 1,Tulas ning Gatesheadis teine,jäädes mõlemal korral alla Ivanovile ning loetelu ei lõppe nendega. Zelezný hooaja mark 86 meetrit on samuti visatud Gp-l Ostravas,kus Ivanov viskas siiani kehtiva maailma hooaja tippmargi 87.73.
      need GP etapid on sügavalt mõttetud, aga see selleks.
      aga seda ma ju räägingi, et vanad ässad pole näidanud oma tõelist vormi. tuleta mind järgmisel nädalal meelde, kui zelezny, makarov ja backley poodiumile ronivad

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Ateena OM\'

        Algselt postitas jyriöö


        Algselt postitas Juveman


        ei väsi kordamast,et vaja on ainult ühte õnnestunud viset ning medal on sellega kindlustatud! Küsimus on selles,kas see vise just OM-il õnnestub...
        Ühe õnnestunud viskega pääseb finaali mitte medalile. Isiklikult olen samuti Värniku eduvõimalustes skeptiline. Aga ehk üllatab positiivselt.
        Õnnestunud viske all ei pidand ma silmas 83 meetrist odakaart ,millega finaali saab, vaid 87-88 meetrist...

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Ateena OM\'

          Algselt postitas SleepWalking
          need GP etapid on sügavalt mõttetud, aga see selleks.
          Ei ole midagi see selleks. Miks need GP etapid mõttetud on, palun seleta.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Ateena OM\'

            värnik viskab esimeses voorus 85 meetrit ja on nii õnnelik et teeb kohe ühe salto ja vigastab selga ja ongi kogu olümpia läbi sest teised panevad kõvasti rohkem ja värnik 6
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Ateena OM\'

              Lõpuks ometi brittidele ujumismedal!
              Oh sorry, ma tean, et see siin kellelegi korda ei lähe peale minu. Aga ikkagi!
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Ateena OM\'

                Algselt postitas Juveman


                Algselt postitas jyriöö


                Algselt postitas Juveman


                ei väsi kordamast,et vaja on ainult ühte õnnestunud viset ning medal on sellega kindlustatud! Küsimus on selles,kas see vise just OM-il õnnestub...
                Ühe õnnestunud viskega pääseb finaali mitte medalile. Isiklikult olen samuti Värniku eduvõimalustes skeptiline. Aga ehk üllatab positiivselt.
                Õnnestunud viske all ei pidand ma silmas 83 meetrist odakaart ,millega finaali saab, vaid 87-88 meetrist...
                Jah aga medali jaoks on vaja kahte head viset esimene peaks finaali viima ja teine peaks finaalis medalile aitama

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Ateena OM\'

                  Algselt postitas mcnamara

                  Oh sorry, ma tean, et see siin kellelegi korda ei lähe peale minu. Aga ikkagi!


                  Küll aga rõõmustab mind Thorpedo ja Il Grillo edu! Esimesed 3,5 päeva on päris meeldivalt möödunud, kui Budõlini väike põrumine välja arvata.

                  btw: HELLAS!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Ateena OM\'

                    ausõna ma hakkan oksele. mida see loll naine oma lollide küsimustega oma lollakas stuudios tahab?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Ateena OM\'

                      see vaga seal stuudios tuleks tõesti vagaseks teha

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Ateena OM\'

                        Horkina r88baspuudel oli t6esti suurep2rane vaatepilt, ikkagi selle ala parim,
                        riides n2eb ta isegi parem v2lja kui ilma
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Ateena OM\'

                          Algselt postitas vaikiv mees


                          Horkina r88baspuudel oli t6esti suurep2rane vaatepilt, ikkagi selle ala parim,
                          riides n2eb ta isegi parem v2lja kui ilma
                          goddam, jään olümpia parimatest paladest ilma, kui te EELreklaami ei tee..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Ateena OM\'

                            eilne ülekanne ETVlt näitas siis taas ilmekalt, kui nõmedaks võib hea asja teha, jutt siis ujumistest, kui pidi algama meeste 4X200 vabalt ja järsku OSila tuurid maha võttis ning raske ohkega sõnajärje stuudiosse andis ning siis päeva nael! samal ajal kui jänkid ja aussid võimsa lahingu andsid, seletab stuudios mingi vanahärra, millised produkte ta manustab, mida perset! See on nõme, mille pagana pärast neid otseülekandeid tehakse, et salvestada ja hiljem näidata? JA see tibi stuudios võttis ka ära selle piskuse olümpiavaimu, mis mul jõudis juba tasahilju tekkida .

                            Kuid täna siis sõudjatele õnne kaasa ja loodan siiralt, et väga sümpaatne vanameister Jüri näitab meisterklassi ja teeb teistel selja prügiseks, sama ka kahepaadi paarisaerulistele.
                            PS eilne JAmes polnud ka vahepeal üldse mitte paha ja veel naistele riistal võimlemine sobib hästi

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Ateena OM\'

                              Algselt postitas dreyd
                              samal ajal kui jänkid ja aussid võimsa lahingu andsid, seletab stuudios mingi vanahärra, millised produkte ta manustab, mida perset!
                              Annaandeks. Tegemist oli (on) Ivat Stukolkiniga. Eestlasest olümpiavöitja (Moskva 1980 ) - 4x200 teateujumises ja samal olümpial pronksmedal 400 meetri vabaltujumises.


                              ps see muidugi ei öigusta seda, et ETV ei näidanud eilset 4x200 ujumist otse

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Ateena OM\'

                                vat ei tunne nägupidi ja nime ka ei kuulnud, kui ta tibiga rääkimist alustas, see kivi läks etv kapsaaeda, vanahärrale pikka iga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X