320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bryant oli jah parim. See oli ikka monumentaalne fak-up, mida ta üritas korraldada kuniks Gasol ja Artest ja Odom ta lõpuks välja päästsid. Mitte üksnes see mööda loopimine, vaid need idiootsed otsused, pallikaotused, jala pihta põrgatamised jne.

    Kusjuures veel mingi 13 sek enne lõppu kui C oli -2 ja Rondo talt palli ära varastas, mis kukkus joone peale... See kõik oli sisuliselt mõne cm küsimus, et Bryant oleks ajalukku läinud ühe kõvema choke-job'iga NBA ajaloos.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Ahh traa, ei kuulnud äratust raisk. Ehh muidugi oleks võinud Celtics võita aga nojah kui Lakers oli parem siis pole midagi teha, niiguinii ei fänna ma kumbagi klubi.

      Kommentaar


        Kahju et Celtics siis ise niipalju praaki pani. Lihtsaid viskeid mööda visata ja lay-up-e mööda panna siis ei tulegi võitu.

        Kommentaar


          Mäng oli põnev, pole midagi öelda - nagu parimate Hollivuudi filmide stsenaarium. Kui Celtics 13ga peal oli siis olin suhtkoht kindel et asi kotis, see pask mida Kobe vahepeal tootis ... Joosta kahte kaitsjasse kinni ning siis vabadele meestele söötmise asemel hakata miskit imeviga välja meelitama. Imevisked. Nojah.

          Omamoodi uus kogemus oli öösel üleval passida ning vaadata kahe ebasümpaatse meeskonna tasavägist pusimist. Põnev seeria oli, parim võitis.

          Kommentaar


            Super töö Lakersilt rahul ja hea tunne.
            Olen see kes olen

            Kommentaar




              Kobe Bryant passed me the ball! He passed me the ball! Oh my goodness!

              @ 4:05

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust


                Kobe Bryant passed me the ball! He passed me the ball! Oh my goodness!

                @ 4:05
                Palun hoidke alkohol, narkootikumid ja tulirelvad Ron "The Artist" Artestist võimalikult kaugel.

                Kommentaar


                  Nende time-outidega tuleks midagi ette võtta seal! Krt enam-vähem 2 minutit mängivad ja siis jälle TO ning nii see mäng 3h kestabki :S Ei meeldi mulle tegelikult kumbki sats, aga game 7 pidi ära vaatama ja muidugi mõlema satsi esisnaiper oli sitt, eriti see Kobe, mingil hetkel oli tüübil visked väljakult 3/16 lõpuks vist 5/20!! Mänguga ma rahule ei jäänud, niiet peab vist ikka vanade liistude juurde jääma(euroliiga)

                  Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                  Kommentaar


                    Tuleb nüüd drafti ja vahetusi ootama hakata ja muidugi Lebroni ja teiste tähtede liikumisi.
                    ManU ja Brasiilia toetaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas silverman Vaata postitust
                      parim = kõige rohkem punkte? nägid ka ikka mängu?
                      Ma mõtlesin punktidest ja lauapallidest. Mänguliselt oli ta jah üsna kehv.
                      Algselt postitas Blue Moon
                      Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                      Kommentaar



                        Huviga ootan ka DeMarcus Cousins'i (5,Kings) ja Patrick Pattersoni (14,Rockets) mänge. Lisaks veel võimas free agentite rida, uus hooaeg tõotab tulla huvitav.

                        Kommentaar


                          Sheed solvus, et tal ei lastudki viimase finaalmängu järel Crawfordi ära kägistada ja läks viskas hoopis ketsid varna. Ebaõiglane maailm.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Free Agency

                            tänasest hakkas siis pihta.
                            Kuningas pidi esmaspäeval ütlema kus mängib järgmine aasta
                            Wade-Bosh on teada andnud, et nende otsust võib mõjutada LBJ otsus.
                            sooviks väga New Yorki.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Sooviks hea meelega näha LBJ-d ja Boshi Chicagos . Huvitav , kui see juhtub , kas Yoakim Noah jääb ikka meeskonda .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Freeze Vaata postitust
                                Sooviks hea meelega näha LBJ-d ja Boshi Chicagos . Huvitav , kui see juhtub , kas Yoakim Noah jääb ikka meeskonda .
                                Noah jääks, kuid Deng ei jääks.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X