320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Narri meest, aga mitte mehe pükse
    Oleks ma seda, et selline pull lahti läheb teadnud poolteist aastat tagasi, kui sellest Miami AA Arenast mööda sõitsin, siis oleks seda ehitist palju tähelepanelikumalt silmitsenud.

    Kommentaar


      Celticsi tuumik säilib, ainult aasta vanemaks on läinud. Rasheedi vahetab välja Jermaine ONeal. Huvitav, mis Utahis plaanitakse? Seal on keegi Deron Williams, kes pidi ka mängu oskama.

      Kommentaar


        Ohtramaeivõi. Kogu see free-agenti tsirkus on läinud nii krdi läilaks, et isegi seriaal Dallas on nagu sõõm värsket õhku. No mita helvetti, isegi ADTHE.NETi pealt on kell 4 meie aja järgi Lebron James "The Decision".

        James oma pulmamängudega on meedial ja klubidel juba nii pikalt kõvaks ajanud, et suurem osa ilmselt ei mäleta isegi kui mitu mängu sellel aastal finaalis peeti.

        Miami saab kindlasti põnev olema (kes on need õnnelikud, kes hakkavad kolmele musketärile vett kandma ja sokke pesema?), aga fänniks ma ei hakka. No ei meeldi raha eest kokku klopsitud satsid.

        Kommentaar


          Pole kunagi meeldinud. Olen iga selle satsi kaotuse üle õnnelik.

          Kommentaar


            Heat ajab ilmselt väga mitmekülgse shooteri Mike Milleri ka kotti nüüd. Mehele on juba pakutud lepingut ja samas kõrva sosistatud "avalikku saladust", et LBJ on tulemas ka palmide alla. Milleri näol üks hea reboundija ja söötja veel juures. See tõotab küll juba suhtkoht USA koondise sarnaseks domineerimiseks kujuneda.

            Chalmers-M.Miller-L.James-Bosh-Haslem(olude sunnil tsenter)

            see on päris kõva rühmitus ikkagi.

            Kommentaar


              ^

              Kommentaar


                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                Heat ajab ilmselt väga mitmekülgse shooteri Mike Milleri ka kotti nüüd. Mehele on juba pakutud lepingut ja samas kõrva sosistatud "avalikku saladust", et LBJ on tulemas ka palmide alla. Milleri näol üks hea reboundija ja söötja veel juures. See tõotab küll juba suhtkoht USA koondise sarnaseks domineerimiseks kujuneda.

                Chalmers-M.Miller-L.James-Bosh-Haslem(olude sunnil tsenter)

                see on päris kõva rühmitus ikkagi.
                Jep, ja ilmselgelt eelistatakse ''shooteri'' kohale Millerit Wade'i asemel.
                varupallivarupumpaja

                Kommentaar


                  mitme palliga see bande mängima hakkab ka?


                  aga üldiselt tõesti minge ptsi. viimaste uudiste järgi näiteks onu barakk on ka juba sõna sekka hõiganud, et pullide särk on ikka kõige värvilisem. tsirkus partseloona. a noh, vähemalt igast hambameeste jaoksl täielik field-day.

                  I'm gonna watch #lebrondecision tonite just in case Kanye interrupts to remind us that Jordan was the best basketball player ever.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Tunni pärast siis. Panustame ka ehk?

                    Kommentaar


                      Miami it is!

                      Kommentaar


                        Sellist jama on raske isegi kommenteerida
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          oleks wade ja bosh jäänud sinna, oleks see olnud täielikult super sats
                          aga kuninga liitumine? über ebameeldiv mängija. kloun mitte kuningas
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            oleks wade ja bosh jäänud sinna, oleks see olnud täielikult super sats
                            aga kuninga liitumine? über ebameeldiv mängija. kloun mitte kuningas
                            Kusjuures arvan sama, kõik see asi on liiga üles puhutud. Mina lootsin Miamisse vaid Wade ja Boshi. Nüüd on kõik Heati vastu, seda sitta vaja veel.


                            Kommentaar


                              Võtke välja, poisid. Võtke välja. Väga kena. Tuleb äge hooaeg ja hea, et mul League Pass sisuliselt juba taskus on.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Beasley siis Sotasse. Kuhu parseldatakse Al Jefferson?
                                Kuidas SDK kommenteeriks Lee vastu saadud mehi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X