320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
    Ainus negatiivne külg on nüüd see et Heatil tuleb nüüd mingi 89 triljonit uut nö "fänni" kes hakkavad foorumites paska ajama .

    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
    Nüüd on kõik Heati vastu, seda sitta vaja veel.
    Otsusta ometi kord ära.

    Miamist on suva, staaridearmeed küll üldiselt ei poolda, aga peamine on see, et põhimõtteliselt oleks võinud kunagise drafti teise picki ikkagi mõnele teisele tiimile tasuta anda...

    Kommentaar


      Algselt postitas skint Vaata postitust
      Otsusta ometi kord ära.

      Miamist on suva, staaridearmeed küll üldiselt ei poolda, aga peamine on see, et põhimõtteliselt oleks võinud kunagise drafti teise picki ikkagi mõnele teisele tiimile tasuta anda...
      Tasuta Clevlandile. Idekas.

      Kommentaar


        Miami muutus ametlikult kõige ebameeldivamaks meeskonnaks täna hommikul ja loodan, et "kuningas" ka see hooaeg tiitlita jääb

        Kommentaar


          kulda tuleb uksest ja aknast, nüüd on dan gilbert kirjutanud clevelandi paljukannatanud rahvale avaliku kirja. instant classic.



          But the good news is that this heartless and callous action can only serve as the antidote to the so-called "curse" on Cleveland, Ohio.

          The self-declared former "King" will be taking the "curse" with him down south. And until he does "right" by Cleveland and Ohio, James (and the town where he plays) will unfortunately own this dreaded spell and bad karma.

          Just watch.

          Sleep well, Cleveland.

          Tomorrow is a new and much brighter day....
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            eks see Cleveland ise ka süüdi oma hädades. oli vaja siis viimane kodumäng Lebra välja vilistada. teeb fännide juurest lahkumise ju mitu korda lihtsamaks kui selline sitamaik suhu jääb. ja eks see omanik tundub ka üsna rumal ja lapsik.

            Kommentaar


              Küll see LeBron on paha, et ta Cavsi NY või Bullsiga ei reetnud. Oh, wait!

              Naljaninad olete.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ahjaaa, Bill Simmons kirjutas ju, et CP3 pidi enda lepingu lõppedes kolmikuga ka ühinema. Et siis see on veel tegemata, kuid alati on uus hooaeg.

                Haters gonna hate.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Isegi Leedsi fännidel on omad paremad päevad vist
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Slamdumb:Also, with LeBron, Wade, and Bosh each drawing double-teams, there will be negative-one players left to guard the other two guys on the court.

                    nii see kahjuks on

                    Kommentaar


                      Tegelt oleks tahtnud LBJ-d näha NY-s, aga jah... ju siis on Jay-Z kõvem räppar kui Fat Joe.

                      Mina igastahes hakkan nüüd just hooaja alguses kindlasti Miami mänge vaatama. Seal hakkab pulli saama. LeBosh Wade võiksid kõik palju vähem palka nõuda et saaks juba selleks aastaks enam vähem meeskonna kokku. Järgmine aasta aga pole enam küsimustki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Tegelt oleks tahtnud LBJ-d näha NY-s, aga jah... ju siis on Jay-Z kõvem räppar kui Fat Joe.

                        Mina igastahes hakkan nüüd just hooaja alguses kindlasti Miami mänge vaatama. Seal hakkab pulli saama. LeBosh Wade võiksid kõik palju vähem palka nõuda et saaks juba selleks aastaks enam vähem meeskonna kokku. Järgmine aasta aga pole enam küsimustki.
                        Sinu arust on see siis hea asi, mis toimus?

                        Kommentaar


                          Muidugi on hea. Paari aasta pärast on Idas meeskond kellele keegi vastu ei saa. Mis seal vahet on kus linnas LBJ oma sõrmuseid korjab, aga teada oli, et see tulema pidi. Mulle meeldib et ta sai kokku kahe hea sõbraga ühte meeskonda. Mängiti ilusasti olümpial koos ja küll ka nüüd tuleb. Ma ei tea üldse miks Cleveland-i peale nii head mängijat niikaua raisatud oli.

                          Bosh tuleb mu kunagisest lemmik meeskonnast ja lähevad nad meeskonda, mis täiega sümpatiseerub. (nüüd kui Shaq-i enam pole) Huvitav saab olema.

                          Mulle meeldib et LBJ ei läinud kõige paremasse meeskonda, mis oleks lihtne valik olnud, vaid nad hakkavad oma meeskonda üles ehitama, mida pole niimodi varem nähtud. Kõige parem ongi see et poistele meeldib koos mängida ja seda saab olema tore vaadata.

                          Mis teile ei meeldi? Et ta kõige paremat pakkumist ei võtnud? Et ta läheb mitte veel toimivasse meeskonda? Et ta clevelandi "perse saatis"? (ainuke põhjus milleks tegelt pahane olla - kui oled paadunud Clevelandi fänn) Mängis nende eest hästi 7 aastat? Mängis. Enam pole midagi vaja öelda.

                          Ainuke asi millest ma natuke ehk saan aru, et ta pidi selle announcement-i tegema mingi eri saates espn-s ja see pidi big deal olema. Et selle pärast ütlevad et tüüp on ego ja arvab endast liiga palju. Aga kuidas muidu saab liiga parim mängija miljonitele inimestele(ümber maailma) oma ebaratsionaalset otsust selgitada? See oli tema valik. Ta tegi selle, ning seletas inimestele ka miks ta nii seda tegi. Vsjo.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              Mulle meeldib et LBJ ei läinud kõige paremasse meeskonda, mis oleks lihtne valik olnud, vaid nad hakkavad oma meeskonda üles ehitama, mida pole niimodi varem nähtud.
                              meeskonda üles ehitama?
                              cmon järgmised 4-5 aastat on 90% kindel, et tuleb ainult üks võitja

                              chalmers, wade, bosh, lbj, arvatavasti ka Haslem, pluss drafti valik Dexter Pittman
                              kindlasti lisandub sinna paar kogenud veterani, kes lepivad miinumumpalgaga, ning ongi olemas retsept, kuidas tulla NBA meistriks.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                meeskonda üles ehitama?
                                cmon järgmised 4-5 aastat on 90% kindel, et tuleb ainult üks võitja
                                No räägiti ju et 9t mängijat vaja... minu jaoks ei tähenda see et meeskond valmis. Nüüd tulebki nende kõrvale valida sobivad mehed. Kolmekesi see meeskond küll valmis pole.

                                Teises osas pean nõustuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X