320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Jordan oli muidugi Birdi ja Magicuga jube hea sõber. Ja tal on üldse väga palju sõpru ja ta on meeldiv inimene ning omanikuna on ta suurepärane.

    Oh, wait!
    Matu sa ju tead muidugi kõik suured sõbrad kõik on või mis?

    Mulle endale oleks meeldinud et nood kolm oleks kõik enda meeskondadesse jäänd. LJ kindlasti. Tänu sellele liikumisele ei saa temast kunagi SUURT mängijat.

    Kommentaar


      Kui juba Martin avas imaginaarsete tegelaskujude võrdlemise Heat'i kolmikuga:

      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar



        Aga mina olen muidu rahul
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas cáñamo


            Unustasid Luc Longley lisada.

            Ja üldse ei saa ma aru, mis probleem kõigil on. Üksi ei võida keegi ühtegi tiitlit (mida Cleveland ka väga edukalt tõestas). Vahetasid 2 meest klubi, so what? Ausalt öeldes üllatas LBJ (kes on mulle suhteliselt ebasümpaatne mängija) mind just selle külje pealt, et näitab ennast meeskonnamängija mitte egoistina. See, milline hakkab nende keemia olema ja mida saavutatakse, selgub alles tulevikus, milleks praegu vahutada vaja on? SDK oleks esimene kilkaja, kui need 3 oleksid NYK valinud.
            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

            Kommentaar


              Ehh jah, hakkasin ka midagi kirjutada tegelt peale pildi aga siis ma mõtlesin et ma ei viitsi ja kustutasin ka pildi.

              Kommentaar


                Algselt postitas silverman Vaata postitust
                SDK oleks esimene kilkaja, kui need 3 oleksid NYK valinud.
                Äkäää, SDK oleks väga kurb olnud. Ta ise ütles mulle. Ta tahab, et LeBron oleks ise parim ja mitte kellegi abiga. Ta poleks neid NYK tiitleid kunagi omaks tunnistanud.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas silverman Vaata postitust
                  Ausalt öeldes üllatas LBJ (kes on mulle suhteliselt ebasümpaatne mängija) mind just selle külje pealt, et näitab ennast meeskonnamängija mitte egoistina.
                  Sa mõtled sedasama tüüpi, kes räägib iseendast kolmandas isikus ja korraldab kolmetunniseid erisaateid ESPN-is oma ego demonstreerimiseks? Otsus DWade-i ja Boshiga Miamisse pidu panema kolida ei tee küll kellestki väikese egoga meeskonnamängijat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas silverman Vaata postitust
                    SDK oleks esimene kilkaja, kui need 3 oleksid NYK valinud.
                    LBJ üle oleks kahtlemata hea meel olnud. Oodati ja loodeti ju pikka aega. Ei tahtnud tulla? No siis me ei tahagi teda. Paistab, et tal ei oleks niiehknaa NY jaoks mune olnud. Aga 1-2 MAX-i tundub minu jaoks arusaadav teema, 3 MAX-i ühes tiimis tundub juba selline loomaaeda jahile minek. Samas miks ainult 3-ga piirduda siis? Paul pidi sõber olema kõigiga ja Melo naeris ka Pekingis teiste poistega häälekalt kaasa. Vahva oleks ju!

                    Pilti ka:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SDK Vaata postitust
                      Aga 1-2 MAX-i tundub minu jaoks arusaadav teema, 3 MAX-i ühes tiimis tundub juba selline loomaaeda jahile minek.
                      Seega, kui Wade ja LeBron oleks koos läinud näiteks Chicagosse, siis see oleks sinult pälvinud pidevad kiiduavaldused?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Mis siin ikka nokkida, loomulikult iga meeskond koos oma fännidega oleks ükskõik millise kombinatsiooni nendest neiudest avasüli vastu võtnud. Ja loomulikult on need, kes ilma jäid, nüüd kibestunud. Eriti veel seetõttu, et see kolmik eesotsas LBJ-ga kogu vabaagentuurikammaijaast enda egode silitamiseks teisi meeskondi ära kasutades taolise tsirkuse korraldas - kuigi lõpptulemus oli neile endale ju algusest peale teada. Aga mis seal ikka, hooaeg on alles ees ja nii mõnigi meeskond on kogu selle suure kära varjus huvitavaid liigutusi teinud nii, et huvitavat korvpalli peaks jätkuma. Isiklikult ei kipuks sugugi seda meistritiitlit juba Miami omaks kuulutama, aga eks näis.

                        Muuseas saab olema huvitav, mismoodi kohtunikud Miami mänge vilistama hakkavad. Sest kui kõik kolm printsessi ka edaspidi senise kerguse ja sagedusega vabaviskejoonele peaks pääsema, hakkab vastastel olema stabiilselt probleeme mängu lõpus viie mehe väljakule panemisega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                          Muuseas saab olema huvitav, mismoodi kohtunikud Miami mänge vilistama hakkavad. Sest kui kõik kolm printsessi ka edaspidi senise kerguse ja sagedusega vabaviskejoonele peaks pääsema, hakkab vastastel olema stabiilselt probleeme mängu lõpus viie mehe väljakule panemisega.
                          Lihtsalt infoks, NBA-s on reegel selline, et kui kõik ülejäänud 6 veaga välja langevad, siis 5 meest jääb ikka väljakule, pole vahet, mitu viga nad veel teevad.
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Kasulik info, tänud. Lihtsalt huvi pärast, on sellist asja siis ka lähiajaloos juhtunud?

                            Kommentaar


                              Eelmine hooaeg alles juhtus. Krt ei mäleta mis mängus ainult.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Seega, kui Wade ja LeBron oleks koos läinud näiteks Chicagosse, siis see oleks sinult pälvinud pidevad kiiduavaldused?
                                Martin. Sinul on õigus ja meie ülejäänud oleme pimedal eksiteel. Ma ei taha enam kunagi sinuga eriarvamusele jääda milleski, sest siis piitsutab sinu halastamatu ajakirjaniku piits mind pihuks ja põrmuks ning mul on teiste ees häbi. Miami forevä!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X