320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Njah, kolme musketäri läheduses pole ilmselt mõistlik isegi mitte häälega peeretada - enne haisu kadumist on vead täis ja rüüpad pingiotsal vett.

    Kommentaar


      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
      Kasulik info, tänud. Lihtsalt huvi pärast, on sellist asja siis ka lähiajaloos juhtunud?


      http://www.examiner.com/x-24396-Golden-State-Warriors-Examiner~y2010m1d16-Curry-fouls-out-but-finishes-game-for-decimated-Warriors

      Kommentaar


        Well done. Ma olin juba kirjutamas, et eri kuradi loll küsimus, kuna niipalju vigu ei jõua ikka küll raiuda, kuna vigade rekord mängus kokku on mingi 50 ringis, aga näe vigastuste peale ei tulnudki... Inimene õpib kogu elu.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas SDK Vaata postitust
          Martin. Sinul on õigus ja meie ülejäänud oleme pimedal eksiteel. Ma ei taha enam kunagi sinuga eriarvamusele jääda milleski, sest siis piitsutab sinu halastamatu ajakirjaniku piits mind pihuks ja põrmuks ning mul on teiste ees häbi. Miami forevä!
          Et see oleks siis okei olnud? Või oleks okei, kui oleks läinud näiteks Boshiga, kellel on sama palju tiitleid kui temal? Aga Carmeloga?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Ma ei saa aru miks selline teema siin nüüd lahti on? Bosh ja Wade on ju keskpärased korvpallurid, keda igal klubil 2-3 tk on. LBJ on Miamis samasuguses seisus nagu ta oli seal külasatsis. Ei mingit eelist, ei mingit tiitlit.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Pigem on LeBron Wade`i Pippen. Või noh, ma loodan, et läheb nii.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Pigem on LeBron Wade`i Pippen. Või noh, ma loodan, et läheb nii.
                Ja kui läheb teisiti, siis on Pippin.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Barnes liitus siis LA'ga, kuigi Cleveland pakkus küll suuremat raha! Ning Ratliff ka LA's.
                    varupallivarupumpaja

                    Kommentaar


                      Ma tõesti väga loodan, et CP3 ei liitu Knickiga, sest SDK ei suuda siis ära kurvastada, kuidas mees oma legacy prügikasti viskas, et parema kaaslasega edasi mängida. Ja kui veel Carmelo ühineb ... kaks legacyt sõnnikuhunnikus. Õudne!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Ma loodan ka, et ei liitu. Eriti veel sellise hinna eest mis välja on toodud siinseal.
                        Masendav mis toimub. Ootan lockouti. Tõsiselt. Power back to the owners!

                        Kommentaar


                          Melo Man on minu lemmik NBA mängija olnud sellest saadik kui NBA'sse mees jõudis. NY's maandumine oleks super :P. Uuel hooajal igaljuhul palju kelle mänge jälgida. Cousins vs Howard, Wall, Pattinson

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                            Uuel hooajal igaljuhul palju kelle mänge jälgida. Cousins vs Howard, Wall, Pattinson
                            C'mon Battinson ja Pletsõu!

                            Aga mis nendest Howardi ja Cousinsi kahest vms omavahelisest mängust vaadata? Eddy Curry vs Cousins on palju parem matchup. Pontšikubaaris nt.

                            Kommentaar


                              Kahn räägib mõne sõna Beasley'st

                              "He's a very young and immature kid who smoked too much marijuana and has told me that he's not smoking anymore," team president David Kahn said in an interview on 1500 ESPN Twin Cities, "and I told him that I would trust him as long as that was the case."

                              Kommentaar


                                Ja nende jumala poega (no Supercool Beas noh) puudutanud kommentaaride eest kohe trahvid peal...


                                Aga veel arutlusteemat Martinile ja Urmasele. Kuigi Urmas vist ei arutle, kuna Martinil on alati õigus.

                                Aga oleks ju tore küll, kui juba sel hooajal oleks Knicksi tuumik Paul, Stoudemire, Okafor. Ja siis hiljem Melo. Fu*k Wilson, Danilo, Anthony.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X