320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okafuriga koos ei saaks olla Melot. Aga see selleks. Loodan, et nii ei lähe ja tervet farmi maha ei müüda.

    Kommentaar


      Do no like, selle koosseisuga MMi vist ikka ei võida. Näiteks ei saa ma aru, mis mõte on kaasa võtta korraga Rose, Curry, Westbrook, Billups ja Rondo - nagu viis PGd? Ajuvaba, lisaks pole nendest kolm erilised viskajad.

      Pigem nendest kindlasti välja Westbrook ja siis pigem Rose ning sisse Majo ja Granger ning isegi Gordon.



      Neid mänge mingi äge kanal näitab ka?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        VSB peaks nagu näitama küll.

        Augustis algab Türgis korvpalli MM finaalturniir ja seda katsume näidata täies mahus.

        Kalev
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Do no like, selle koosseisuga MMi vist ikka ei võida. Näiteks ei saa ma aru, mis mõte on kaasa võtta korraga Rose, Curry, Westbrook, Billups ja Rondo - nagu viis PGd? Ajuvaba, lisaks pole nendest kolm erilised viskajad.

          Pigem nendest kindlasti välja Westbrook ja siis pigem Rose ning sisse Majo ja Granger ning isegi Gordon.



          Neid mänge mingi äge kanal näitab ka?
          Kes neist viiest sul siis viskajad pole ?

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Kes neist viiest sul siis viskajad pole ?
            Rondo kohe kindlasti mitte näiteks.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Kes neist viiest sul siis viskajad pole ?
              Ma tahaks ka teada.

              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
              Rondo kohe kindlasti mitte näiteks.
              Kui ma ei eksi, siis Rondo oli viimasel hooajal kõige parema visketabavusega PG NBA-s. Aga jah, eriti palju jumpshote ta repertuaari ei kuulu.

              Kommentaar


                Noh, Rondo ei oska üldse visata. Ja teised 2, kellest Martin rääkis on Rose ja Westbrook, aga pagan seda teab kui palju lihtsam neil europedede vastu visata on.

                Eks USA võidab selle jama ikka ära, aga kahju on ainult, et ka teised meeskonnad ei tule parimates koosseisudes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                  Noh, Rondo ei oska üldse visata. Ja teised 2, kellest Martin rääkis on Rose ja Westbrook, aga pagan seda teab kui palju lihtsam neil europedede vastu visata on.
                  Word! Two words!

                  Algselt postitas raz Vaata postitust
                  Ma tahaks ka teada.
                  Kui ma ei eksi, siis Rondo oli viimasel hooajal kõige parema visketabavusega PG NBA-s. Aga jah, eriti palju jumpshote ta repertuaari ei kuulu.
                  Sellist jama on raske kommenteerida. Tegelt väga raske ei ole. Võta lahti http://www.nba.com/hotspots/ ja vaata, kust näiteks Rondo viskab. Vihjeks võin öelda, et alates vabaviskejoonest on see protsent umbes 35 ja muutub kaugenedes üha hullemaks.

                  Rondo jäi minu koosseisu just murrete tõttu, selles on ta nendest PGdest kindlasti parim. Seetõttu jääks välja Rose, kes nämmutab sarnast leiba. Westbrook pole aga üldse viskaja.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas raz Vaata postitust
                    Aga jah, eriti palju jumpshote ta repertuaari ei kuulu.
                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Sellist jama on raske kommenteerida. Tegelt väga raske ei ole. Võta lahti http://www.nba.com/hotspots/ ja vaata, kust näiteks Rondo viskab. Vihjeks võin öelda, et alates vabaviskejoonest on see protsent umbes 35 ja muutub kaugenedes üha hullemaks.
                    Sul on lugemisega probleeme või? Ütlesingi ju sama asja.

                    Proovi uuesti:

                    Algselt postitas raz Vaata postitust
                    Aga jah, eriti palju jumpshote ta repertuaari ei kuulu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raz Vaata postitust
                      Sul on lugemisega probleeme või? Ütlesingi ju sama asja.

                      Proovi uuesti:
                      tsiteeri esimest poolt ka, kus sa superviskajatest räägid
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        tsiteeri esimest poolt ka, kus sa superviskajatest räägid
                        Ma lihtsalt märkisin ära, et statistika järgi on ta vist kõige parema FG protsendiga PG. Ma isegi pole kontrollinud seda, ühte mängu vaadates kommentaatorid mainisid (kui ma õigesti mäletan). Ma pole ütelnud, et ta superviskaja on. Olen nõus sellega, et vabaviskest kaugemalt on ta üks kõige sitema viskega PG liigas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas raz Vaata postitust
                          Ma lihtsalt märkisin ära, et statistika järgi on ta vist kõige parema FG protsendiga PG.
                          Lisaks märkisid sa, et sooviksid samuti teada, kes need viiest küll viskajad pole. Loetlesin ja pakkusin uurimiseks veebilehe.

                          Nüüd on vast selgem.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Derrick Rose mitte viskajaks tituleerida on lauslollus. Poiss oli eelmisel hooajal parim keskpoist. viskega PG. Tõsi eelmisel hooajal ta tõesti veel kolmest ei laksanud.

                            Kui rääkiga tema meeskonda saamisest siis usun,et saab ka. Eile näitas ta valgete eest mängides päris korralikku mängu. EI punninud vaid oli ise rünnakud väga osavalt ja targalt juhtinud ning lisaks kaheksale söödule noppis ka viis vaheltlõiget.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Lisaks märkisid sa, et sooviksid samuti teada, kes need viiest küll viskajad pole. Loetlesin ja pakkusin uurimiseks veebilehe.

                              Nüüd on vast selgem.
                              Rondoga olen nõus. Samuti Westbrookiga. Aga Rose'i koha pealt ma nii kriitiline ei oleks. Okei, kolmeseid ta ei viska aga jumpshot on päris korralik.

                              E: PraS jõudis ette.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Poiss oli eelmisel hooajal parim keskpoist. viskega PG. Tõsi eelmisel hooajal ta tõesti veel kolmest ei laksanud.
                                Hotspotside järgi peaks nt Curry parem olema, lisaks laseb see lõtva kolmest.

                                Ja kolm PGd on endiselt piisav, seega: Billups (kogemused), Rondo (parim driver) ja Curry (parim viskaja).

                                Võttes arvesse, et ülejäänud maailm hakkab USAd niikuinii tsoonikaitsega jebima, on vaja neid, kes seda murda suudaks. Või siis leida paar kaitsemeest, kes lauda rebiks ja viskeid koppaks.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X