320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veider NBA-õhtu. Vahetasin kahe mängu vahel.

    Oklahoma mängis Bostoni vastu Durantita, viimasel veerandajal ei saadud viimase kümne minuti jooksul platsilt ühtegi korvi ja ikka võideti. James Harden on täiesti mööda mängija, visata ei julge üldse.

    Miami tegi Bobcatside vastu esimesel poolajal, mis ise tahtsid. Siis lagunesid ja LeBron suutis kuidagi ära kangutada selle võidu. Osa Miami tänust tuleb suunata ka Gerald Wallace, kes suutis viimasel minutil idiootse tehnilise võtta. Pole just esimene kord, kui suur edu ära antakse. Samas James Jones on nunnu ja selle meeskonna sümpaatseim mängija. Chris "We want to chill" Bosh on ka elumärke näitama hakanud, kuigi kaitses peaks ikka juurde keerama. Ja kui mänge tõsisemalt võtta, siis saakski neljandal veerandajal juba tsillida ja ei peaks punnitama.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Oklahoma mängis Bostoni vastu Durantita, viimasel veerandajal ei saadud viimase kümne minuti jooksul platsilt ühtegi korvi ja ikka võideti. James Harden on täiesti mööda mängija, visata ei julge üldse.
      Pierce oli täna ikka väga tuim. Samas Delonte Westi tulekuga on mänguminutid vähenenud Rondol ja Allenil. Kui enne mängiti keskmiselt 40 minutit, siis viimases kahes mängus on see olnud vastavalt 32 ja 30 minutit.
      Boston on täielik chillimise meeskond. Rondo on nagu noor pull, kes saanud lehmade sekka. Teeb kiirusega ükskõik kellele ära, mängulugemine on suurepärane. Läheb läbimurdesse, tõmbab kaitsjad peale, teeb suurepärase söödu, ning keegi Big Threest, kes chillivad kuskil eemal, saavad söödu, ning lasevad linnu lendu. Ning tema pick and roll Garnettiga on suurepäraselt kokkumängitud.
      Täna oli küll mängurütm paigast ära, kuid minu silmis on see meeskond nr. 1 kanditaat NBA tiitlile. Kelle suurimaks ohustajaks on LA Lakers.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
          Ainult kolm-neli kuud hiljem: http://foorum.soccernet.ee/showpost....postcount=1741

          Ja kõik öeldu vastab tõele.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Big Three and the Discounted Dozen

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ainult kolm-neli kuud hiljem: http://foorum.soccernet.ee/showpost....postcount=1741

              Ja kõik öeldu vastab tõele.
              Tore, et valesti aru said. Ma kaevasingi selle sinu postitusest üles, sest ma olen päris kindel, et praegu on see rohkem naljakas kui tõsi.

              Ja kui kedagi huvitab, siis see sama paks(ei, mitte Martin) oli eile Simmonsis ja tal on üllatavalt kaine arusaam reaalsusest. Või see lihtsalt tundus Simmonsiga võrreldes kaine.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Yes, the Heat have three of the best players on Earth

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                  Tore, et valesti aru said. Ma kaevasingi selle sinu postitusest üles, sest ma olen päris kindel, et praegu on see rohkem naljakas kui tõsi.
                  Esiteks võime nõustada, et LeBatardil oli ainsana õigus.

                  Edasi:
                  [x] Here comes the giant royal penis
                  [x] he won 66 games without Wade, a MVP in his prime
                  [x] he is the best player in the world but might not be on that team
                  [x] bosh - you are 3rd best player on that team
                  [] (esimene aasta algas, ei saa checkida) new york - welcome to another decade of irrelavance
                  [x] cavs owner is a craZy person
                  [x] riley got them all, discounted
                  [x] double rainbow
                  jne..

                  Nosterdamus. Vähemalt ei rääkinud ta midagi 82st võidust.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    matu, lükka linki reggie vs new york teemal. ei viitsi otsida ise.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Esiteks võime nõustada, et LeBatardil oli ainsana õigus.

                      Edasi:
                      [x] Here comes the giant royal penis
                      [x] he won 66 games without Wade, a MVP in his prime
                      [x] he is the best player in the world but might not be on that team
                      [x] bosh - you are 3rd best player on that team
                      [] (esimene aasta algas, ei saa checkida) new york - welcome to another decade of irrelavance
                      [x] cavs owner is a craZy person
                      [x] riley got them all, discounted
                      [x] double rainbow
                      jne..

                      Nosterdamus. Vähemalt ei rääkinud ta midagi 28st võidust.
                      See on päris naljakas.
                      Last edited by PraS; 01.12.10, 16:21.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        matu, lükka linki reggie vs new york teemal. ei viitsi otsida ise.
                        Mis linki? ESPNi doc? http://30for30.espn.com/film/winning...rk-knicks.html
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                          See on päris naljakas.
                          Ah, ma ei tea. See võitude ja tiitli asi on praeguses ajahetkes nii ületähtsustatud. Mängitud on alla 20 mängu 82st ja plära on nagu hakkaks hooaeg homme lõppema.

                          Lisaks oletame, et teevad 41-41 hooaja ja tiitlit ei võida. Mis siis sellest nii hullu on? Meeskonnas on kolm selgelt tüüpi, kellest ühe saab mõistlikult maha parseldada ja uuest hooajast lisanduvad mid-levelid jms saast ning lepingud kehtivad veel kolm-neli aastat.

                          Kui sellest hooajast rääkida, on meeskonnast endiselt väljas nii kuues kui ka seitsmes mees ning alles algab aeg, kui rahahädas mansad oma meestest loobuma hakkavad, keda siis saab miinimumi eest meelitama hakata.

                          Ehk ma ootaks rahus play-offide algust ning ei julgeks ka Lakersit maha kanda, kes on nüüd järjest kaotanud samadele kellele Miami. Sama sitt siis kah vää?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Ah, ma ei tea. See võitude ja tiitli asi on praeguses ajahetkes nii ületähtsustatud. Mängitud on alla 20 mängu 82st ja plära on nagu hakkaks hooaeg homme lõppema.

                            Lisaks oletame, et teevad 41-41 hooaja ja tiitlit ei võida. Mis siis sellest nii hullu on? Meeskonnas on kolm selgelt tüüpi, kellest ühe saab mõistlikult maha parseldada ja uuest hooajast lisanduvad mid-levelid jms saast ning lepingud kehtivad veel kolm-neli aastat.

                            Kui sellest hooajast rääkida, on meeskonnast endiselt väljas nii kuues kui ka seitsmes mees ning alles algab aeg, kui rahahädas mansad oma meestest loobuma hakkavad, keda siis saab miinimumi eest meelitama hakata.

                            Ehk ma ootaks rahus play-offide algust ning ei julgeks ka Lakersit maha kanda, kes on nüüd järjest kaotanud samadele kellele Miami. Sama sitt siis kah vää?
                            Loomulikult ei ole see üldse tähtis, et üks korvpallimeeskond võidab praegu natuke vähem mänge kui oodati. Seda on hetkel lihtsalt väga hea parastada, kuna nad ise rääkisid oma seitsmest-kaheksast tiitlist ja The Decision ja see paraad, kus nad laval hüppasid ja Bosh tahab chillida ja need friikad, mis LeBron mingile kokale näkku viskas jne.

                            Muidugi on Heat kui organisatsioon praegu väga heas kohas, kust edasi liikuda.

                            Kommentaar


                              Seal on nati rohkem asju metsas kui kaugelt näha...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ehk ma ootaks rahus play-offide algust ning ei julgeks ka Lakersit maha kanda, kes on nüüd järjest kaotanud samadele kellele Miami. Sama sitt siis kah vää?

                                Ei,parem on. Ma ütleks, et Lakersi pink on see hooaeg veel parem, kui
                                viimase 2 a. jooksul teekonnal tiitlitele . Brown on paremini viskama hakanud, Barnes ja Blake on nii kaitselt kui ründavalt paremad, kui seda olid Farmar ja Morrison. Tänu neile kahele on Lakers veel parem jump shooter and deffensive team pluss 3 punkti võimalused. Kuid muret teeb endiselt korvialune. Bynum on pidevalt vigastustega hädas. Ratliff, kes toodi tiimi nö. Bynumi backupiks on minu jaoks siiani kahtlane diil, ju näha ole, kui mõne nädala pärast platsile saab. Ehk kaotab need kahtlused. Selge on see, et Lokk ja Odom vajavad ka puhkust rohkem, kui hetkel võimalik. Olgu kuidas hetkel on, aga play-offide ajal hakkavad hoopis teised mängud ja jutud. Ei niku see 72-10, tähtis on tiitel.

                                e: siis nikuks arvatavasti, kui Miami-t tehtaks.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X