320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma täiesti jultunult tsiteeriks siinkohal ühe väljamaa foorumi postitajat:

    Algselt postitas tsherkin, RealGM
    Attempts from 16-23 feet
    Rose- 5.4, 42%
    Durant- 6.3, 37% (same as last year)
    Kobe- 5.6, 40% (2% lower than in his better years)
    Amare- 4.0, 41%
    Dirk- 7.9, 54% (he's been between 46% and 51% the last 4 years, best shooter from this area)
    Monta- 6.7, 37%
    E. Gordon- 3.0, 45%
    LeBron- 5.6, 38%
    Westbrook- 4.7, 38%
    Carmelo- 6.4, 43% (39-44% the last 4 years)

    Rose is doing just fine as far as his efficiency on jumpers from beyond the foul line, and anyone suggesting otherwise isn't paying attention. If he maintains that level of efficiency, then he should rightly be considered among the elite shooters in that range. And this isn't the first season in which he's shot that percentage (44% and 43% in the two previous seasons, at 6.9 and 5.4 attempts per game). He can shoot the ball from there, and he should.

    He has been f'g HORRIBLE from 10-15 feet this year so far, however, shooting 25.6% and he hasn't been assisted on any of his baskets in that range (versus about 20-29% in the two previous seasons).

    This is atypical for him, and can likely be put down to sample size.

    Bear in mind, that and his average-ish FT% are actually affecting his TS significantly. He's a little over 54% at the moment; if he was an 80% FT shooter and he was shooting the 38 or 51 percent he shot in his previous 2 seasons from 10-15 feet, he'd be at 56%+.

    54% is already above average, especially when you're taking 20+ FGA/g. If he were at 55%+, that'd be fantastic. People do need to ease off of him a little, especially since they need to remember that he's doing all of this (25+ ppg on 54%+ TS) on 29% assisted baskets.

    Kobe, by contrast, is working on 41% assisted baskets, an identical 20.8 FGA/g and about +8% from the line. The resultant difference? He's ALSO under 55% TS for the second straight season, but no one's complaining about HIS efficiency and he's scoring less than 1.5 more points per game than Rose.

    Now, understand; I'm not trying to rip on Kobe. Even though he's considerably worse than he's been in previous seasons, he's got that finger issue still lingering and is for the second straight season is struggling noticeably from downtown (while looking about the same at the line, from the field overall, in terms of drawing fouls, etc, etc), so there are reasons for it. Legitimate reasons. But the idea is that no one is complaining about it because it isn't an issue.

    And people aren't recognizing how hard it is for someone to create efficient offense without anyone else helping him out. Here I'm talking about Rose; at the point, there isn't the same level of value extracted from the other players around him in terms of them helping him score. He's doing it mainly on his own, and that impacts his ability to create efficient offense. But no one talks about that.

    Rose is having a phenomenal season, and people need to shut up already.
    Mis puutub Rose'i kasulikkust meeskonnas, äkki vaataks Chicago võitude-kaotuste suhet kontekstis mängugraafiku raskusega (kuni Minnesota mänguni liigas raskuselt nr.1) ja Rose rollile nii mõneski (võidu)mängus just viimastel minutitel.

    Kommentaar


      Mis värk selle Rose`i haipimisega siin on? Nagu ainus mängija oleks liigas.

      Kommentaar


        Millist kasulikkustegurit sa siis spetsiifiliselt silmas pead?

        Bullsi meeskondlik rünnak, puht statistiliselt, on ju siiski tublisti alla liiga keskmise. Mitmekülgne? No ma ei tea nüüd. (Võrldlemisi) hea kaitse on tõesti Thibodeau töö vili, aga rünnakul on ikka päris tihti jäädud olukorda, kus ainult Rose'i individuaalsed pingutused peavad kastanid tulest välja tooma. Boozeri kasutamine siiamaani on kohati olnud ikka masendavalt puudulik. Algkoosseisu neli viiele rünnak ka just väga kaasa ei aita - liiga tihti kaevatakse endale mingi 15 punktine auk esimesel veerandajal, et siis terve ülejäänud mäng meeleheitlikult tagasi võidelda. Arenguruumi siin, just mänguplaani koha pealt, on ikka tohutult minu tagasihoidliku hinnangu kohaselt. Et kaugele jõuda, tuleb muidugi esmalt täita tühi koht number kahe all.

        Kommentaar


          Mu posti eesmärk polnud rünnata Bullsi juhtkonda ega ka mitte treenerit, ega sõimata kedagi lolliks või oskamatuks (okei, viimane ei kehti Bogansi kohta )

          Aga vastuseks. See FT% mängude alguses muuseas sama madal, kui lõpus. Ja on seda olnud aasta algusest peale. Nii et su 'veri ninast' faktor ei näi paikapidav.

          Pole ma ka All-star koosseisu nõudnud, lihtsalt märgin ära, et Keith Bogansi efektiivsus nii kaitses kui rünnakus on silmnähtavalt madal. Ma pole veel märganud (kuigi jah, hooaja esimesi mänge ei näinud), et tema pealt skoorimine oleks ühelegi meeskonnale probleem olnud, kui ehk OKC ja Thabo välja arvata - mis on ka loogiline. Samas on ikka suht masendav vaadata, kuidas kaitses tema mees pealt pidevalt korvi alla appi tõmbab. Bullsi pidevad aeglased algused võib päris suures osas Bogansi kaela kirjutada. Jah, kaitse on kogu meeskonna tahtes kinni, aga kui vastane pidevalt ühe mehe kolmese taha vabaks jätab, võttes ära võimalikud söödujooned ja tee korvi alla murdmiseks - ja see täiesti vaba mees järjekindlalt ära ei karista, siis see tapab ju moraali. Ja sunnib Rose-i ebaefektiivseid keskpositsiooni viskeid proovima, et kätt kuidagigi soojaks saada.

          See, et number kahe koha peale on tugevdust vaja ei ole kriitika ühegi Bullsi juhtkonnategelase suunas. Ka mitte otseselt treeneri suunas, kuigi näiteks Breweri proovimine algkoosseisus oleks ju igati põhjendatav - kaitse ju edukam kui Bogansil ja kuigi kolmene puudub täielikult ei muuda see seni midagi, kuni Bogans oma viskeid ükskord ka kotti hakkab panema. Aga ju siis tuleb mõista, et treener ei kedagi avalikult häbiposti panna ei taha. See selleks.

          Rünnaku efektiivsust kommenteerisin rohkem seetõttu, et minu arvates on sul Rose-i koha pealt põhjus ja tagajärg sassis. Mainid, et meeskond mängib paremini, kui pallijagamine on võrdsem. Millega, kui ma ei eksi, tahad öelda, et Rose peaks jagama palli rohkem ja puudujäägid nõrgemate tulemustega mängudes võib pigem Rose-i kui treeneri ja meeskonnakaaslaste kraesse kirjutada. Millele ma vaidleks vastu, sest Rose-l, minu nähtud mängude põhjal, pole pallijagamisega kunagi probleeme - kui kaaslastel mäng jookseb ja on kuhu jagada. Hea näide taaskord OKC vastu - Rose-i vise polnud päris see, mis tavaliselt, Boozer aga lammutas igast asendist; seega Rose-l polnud mingit probleemi otsustavatel hetkedel Boozeri peale mängida. Selle asemel, et iga hinna eest oma statistikat buustida, meeskonna käekäigu arvel. Samas, kui mäng seisab, Boozer passib kuskil korvi alt kaugel koos oma kaitsjaga, Deng on nähtamatu ja Noah on kolm korda järjest korvi all koppa saanud, siis tuleb, kasvõi näiliselt individuaalse efektiivsuse arvel, ise asi ette võtta. Sest keegi teine selles meeskonnas peale Rose-i või Boozeri, olgem ausad, endale ise palliga võimalusi ei loo. Ja kui kätte antud võimalusi ära ei kasutata või ei suudeta pakkuda, siis peab meeskonna staar paraku teisi enda õlul kandma ja kastanid tulest välja tooma. Kui asi aga juba selleni on taandunud, siis mina näeks põhjuseid just pigem üldises meeskonnamängus - millest ka minu kriitika. Boozeri tugevaid külgi on seni häbiväärselt vähe üritatud kasutada - seega siin on, millele mõelda.

          Thibodeau mulle treenerina muide siiski väga meeldib. Tõsi ta on, et aega tuleb anda atra seada ja küll asjad ka rünnakul kord jonksu saavad, Bogans pingiotsale ülikondi demonstreerima kolib ja Boozer oma keskmised näitajad sinna 20/10 kanti viib. Lihtsalt väga palju on tulemuste näol just play-offis vähemalt sellel hooajal küll veel vara oodata. Ja suht selge on aga see, et ilma tugevdusteta SG positsioonil on meeskonna potentsiaalil siiski teatavad piirangud ees. Tugevduse all ei mõtle ju keegi reaalsustajuga inimene Ray Allenit või Kobe Bryantit. Pigem kedagi, kes suudaks pakkuda seda, milleks Bogans väidetavalt meeskonnas on - kindel kaitse ja vabalt positsioonilt kolme laskmine. Aga teha seda vähemalt 'harju keskmisel' tasemel. Sinu poolt mainitud Redick oli ju esimene valik, läks pekki, aga küllap töö selle nimel käib ja kord ka tulemuseni viib.

          Kommentaar


            Kas mõni targem mees oskab öelda, mida arvata tänasest Nuggetsi ja Magicu mängust? Kas Howard ja co on mänguks valmis ,steroide täis, või tuleb jälle selline poolkõva vändaga piiderdamine ja hooaeg on juba detsembris selle supersinise meeskonna jaoks läbi?
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Kas mõni targem mees oskab öelda, mida arvata tänasest Nuggetsi ja Magicu mängust? Kas Howard ja co on mänguks valmis ,steroide täis, või tuleb jälle selline poolkõva vändaga piiderdamine ja hooaeg on juba detsembris selle supersinise meeskonna jaoks läbi?
              Ma ei tea, kui tark ma olen aga tegin just panuse Denveri peale, koefitsendiga 2.25. Denver on see hooaeg mänginud kodus 11 mängu ja kaotanud vaid ühe (Dallasele ühe punktiga). Orlando on viimasest 5st mängust kaotanud 4. Ma ei saa aru, miks Orlando favoriit siin mängus on.

              Kommentaar


                Okei. NBA Today esitas küsimuse, et kes oleks need kolm meest, kelle sa võtaksid, et meeskonda just täna alustada.

                Ükskõik, kuidas vaadata, siis see valik peab ju olema nii:
                C - Howard
                SF - Durant
                PG - Rondo

                PG võib olla vaieldav, kuid seal peaks olema tüüp, kes tahab sööta ja ei nõua nii väga enda viset. Keskmängija ei tohiks üldse arutelule tulla, sest seal on vaid üks võimalus. Keskmine vend äkki on võimalik ka midagi muud valida a'la LeBron, kuid ikkagi.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  C- Howard
                  SF- Durant (valikuid oleks,aga tänast ja tulevikku hetkel silmas pidades, siis see kõrend)
                  PG-D.Williams

                  PS. Bynum is back, hell yeah!
                  SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                  Kommentaar


                    SDK, tunnista nüüd ausalt üles: tahad Carmelot või mitte ja kui tahad, siis mis hind oleks vastuvõetav?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      SDK, tunnista nüüd ausalt üles: tahad Carmelot või mitte ja kui tahad, siis mis hind oleks vastuvõetav?
                      Ma eelistaks iga kell praeguse tiimiga lõpuni minemist. Väga kaugele muidugi ei läheks vist, kuigi fun´imeeter on laes. See krdi meeleheitel superstaaride koondumine ajab mind oksele. Ausalt. Alates see fcking ajuvaba Gasoli minek LAL-i, siis BOS, nüüd MIA. Aga no ju tuleb siis huntidega koos uluda, keda see hala huvitab onja.

                      Tervet farmi enam Melo eest maha ei müüks. Trumbid on juba Walshi käes ma arvan. Curry, Chandler, AR, 1. rounder oleks max mis mina pakuks. Chandlerit asendatakse spekulatsioonides ka Galloga tihti aga ise ma jätaks ta väljakunurka nurka passima, mitte et Chandler sitt kaugviskaja nüüd oleks. DEN tahtvat juba odavat Fieldsi ka paketis näha aga selle poisi jätaks ma koju. Samas võib Walsh pokkerinäo pähe teha ja mitte midagi pakkuda ning suve oodata... Mille vastu räägib aga asjaolu, et Knicks on PO kursil ja täna on juba soov ehk seal midagi teha proovida. Samuti võib Melo põdema hakata ootamise kohapealt, sest lockout on tulemas ja papirull läheks nii kaotsi. Ühesõnaga, tänast Knicksi vaadates ma abs ei põeks, kui Melot ei tuleks. Isegi kahju oleks praegust tiimi lammutada, isegi kui kaine peaga endale aru anda, et tiitlit see mansa kunagi nii ei võidaks. Samas ootaks siis ühte korralikku stopperit sinna korvi alla, sest see on juba halenaljakas, kuidas Amar´e ei julge vigu teha kartes välja kukkuda. Täna võib vaid kiruda, et Feltoniga ainult kaheaastane odav leping tehti.

                      Elevus on Gardenis tagasi ja sellest võidab terve liiga.

                      In Donnie we trust!

                      Kommentaar


                        Kaastunne, SDK, väga hea mäng oli. Võib-olla polegi Knicks nii lootusetu meeskond.

                        Spike Lee oli ka äge pärast viimast viset.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Wow!!! Knicks kaotas korvpallimängu! Nad on tagasi!!

                          NEW YORK KNICKS BABY!!! WOOOOOOO!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Kaastunne, SDK, väga hea mäng oli. Võib-olla polegi Knicks nii lootusetu meeskond.

                            Spike Lee oli ka äge pärast viimast viset.
                            Mina ei saanud vapsee aru, miks kõik NY fännid hüppama ja rõõmustama hakkasid? Vise oli iseenesest ilus, aga isegi pime-kurt-tumm sai ju aru, et vise polnud õigel ajal sooritatud.
                            bostoni poolelt oli muidugi päris huvitav celebration Robinsonill , ei tea kas kukkus päris vigaseks?
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Bostonil vedas et NY otsustas lollusi tegema hakata lõpus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                Bostonil vedas et NY otsustas lollusi tegema hakata lõpus.
                                ei noh vedamisega polnud siin suures plaanis midagi pistmist. parem tiim võitis. vara veel. aga ma arvan, et Knicks läbis normaalselt testi tippklubi vastu, pärast pikka winning streak´i nõrgemate vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X