320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Thad öelda et Boston tegi midagi lõpus, et NY lollusi hakkas tegema?

    Ma tean et Boston on parem meeskond, aga mis ma ütlen, on see et NY-l oli enda käes asi ära võita ja siis hakati selle asemel hoopis lollusi tegema. Palli kaotama ja lolle sooritusi tegema.

    Kommentaar


      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Thad öelda et Boston tegi midagi lõpus, et NY lollusi hakkas tegema?

      Ma tean et Boston on parem meeskond, aga mis ma ütlen, on see et NY-l oli enda käes asi ära võita ja siis hakati selle asemel hoopis lollusi tegema. Palli kaotama ja lolle sooritusi tegema.
      Ma näen, et sa tahad mulle siin midagi selgeks teha. Kuulan huviga ja võtan ILP-i kõrvale lahti. Võtame ntx viimased 2min ja NY edu 113-109. Räägi nendest pallikaotustest ja lollidest otsustest. Kas loll otsus on sinu jaoks ntx see, kui lõpus mängitakse meeskonna kuuma liidri peale, kes selleks hetkeks on teinud viskeid a la 20-15, ning ta eksib viskel? Või et see liider lasi Pierce´l viimase sekundi step backi lendu lasta? Või...

      BOS liigutas hästi palli lõpus, tabati viskeid, võideldi lauas. NY-l lihtsalt ei olnud võimu ja vaimu lõpuni võitlemiseks ja võitmiseks täna. Natuke ka ebaõnne.

      Kommentaar


        Yao Mingi karjäär tundub läbi saavat. Kahju.

        "I haven't died," he said. "Right now I'm drinking a beer and eating fried chicken. What were you expecting, a funeral?"

        Kommentaar


          Varakult põõnama. NY-Miami on üks mänge, mida tuleb otse vaadata.

          Ööd!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            The Knicks gettin dominated.

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              The Knicks gettin dominated.
              Pigem "Stoudemire got dominated". Polegi näinud et ühte meest nii väga kardetakse, et kolmekesi peab katma. Seal tehti ka mäng ära.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Anthony sai üksi temaga ka suht hästi hakkama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  Anthony sai üksi temaga ka suht hästi hakkama.
                  lasta visata 30pts ja visked 23-13 ei ole just suht hästi hakkama saamine minu raamatus. lisaks kaotus võistkonnale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SDK Vaata postitust
                    lasta visata 30pts ja visked 23-13 ei ole just suht hästi hakkama saamine minu raamatus. lisaks kaotus võistkonnale.
                    Ikka purjus? Või mina purjus? Anthony on ikka Joel? Ja hakkama sai ta Amarega? Ei? Anthony Randolph oma kolme minutiga hoopis LeBroniga?

                    Misasja?

                    Hea mäng oli muide, viimane veerandaeg küll igav, kuid äge ikkagi.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ja nüüd ei saa ma üldse enam midagi aru:

                      Orlando: Gilbert Arenas, Hedo Turkoglu, Jason Richardson ja Earl Clark
                      Suns: Vince Carter, Marcin Gortat, Mickael Pietrus
                      Washington: Rashard Lewis

                      Orlando muutus ju nagu paremaks ning Suns lasi hooaja põhja? Washington sai sita lepingu ülihalva lepingu vastu ning pahast eeskujust lahti, kuid hoopis sitema mängija?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Ikka purjus? Või mina purjus? Anthony on ikka Joel? Ja hakkama sai ta Amarega? Ei? Anthony Randolph oma kolme minutiga hoopis LeBroniga?

                        Misasja?

                        Hea mäng oli muide, viimane veerandaeg küll igav, kuid äge ikkagi.
                        Mnajh. Ikka purjus Mingid lambiantsud ei tulnud meeldegi. Ainuke Anthony kangastus silme ette Carmelo varasemast mängust. My bad. Sry.

                        Kommentaar


                          PS.

                          Kas Heat ei saaks kuidagi Nashi nüüd endale meelitada?

                          Suns: Nash, Frye, Dudley
                          Heat: Bosh, Chalmers, House/Ilgauskas/Malgoire vms 1-aastase lepinguga sell

                          Suns sääsab raha ja saab Boshi näol uue liidri ning Heat saab PG ning rollimängijad. Ideaalne! Panen manageridele kirja teele.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            PS.

                            Kas Heat ei saaks kuidagi Nashi nüüd endale meelitada?

                            Suns: Nash, Frye, Dudley
                            Heat: Bosh, Chalmers, House/Ilgauskas/Malgoire vms 1-aastase lepinguga sell

                            Suns sääsab raha ja saab Boshi näol uue liidri ning Heat saab PG ning rollimängijad. Ideaalne! Panen manageridele kirja teele.
                            Ei tea kas noor Bosh ülivana Nashi vastu on just aasta tehing? Samas oleks suht kuri vaatepilt küll, kui James ja Wade lihstalt peavad ainult hüppama ja imekombel on koguaeg pall käes ja suunaga korvirõnga poole
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Üks koll ja kamp kuulipildureid on muidugi iseenesest üsna lahe valem, aga kas aint mulle tundub, et Supermani seljatagune jääb pikkuse osas nagu veidi nadiks. Mitte et neil muidugi enam väga vaba raha vist ka oleks selle täitmiseks.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ei arva eriti et see väga hea trade Orlandole oli. Kui võrrelda nüüdset tiimi 2 aasta taguse Orlandoga kes finaali jõudis siis seal oli Lewis, Pietrus, Gortat ja heas vormis Hedoga, kelle nad nüüdseks on asendanud Richardsoni, parim enne ületanud Hedo ja vigastuste ja muude intsidentiga hädas oleva Arenasega. Mina võtaks igal juhul nendest kahest tiimist esimese.
                                Samas on huvitav jälgida kes kui palju mänguaega saama hakkab, kes põhis alustab ja kes Dwightile puhkust nüüd andma hakkab.

                                Ja olen tähele pannud, et igasse trade lisatakse lisaks mängijatele ja pickitele mingi cash. Kas keegi targem mees teab ütleda mida see cash otseselt ette kujutab ja mis suurusjärku need summad jäävad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X