320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martini valikutega nõus, ainult Feltoni vahetaks Eastis Joshi vastu ära. Felton teeb oma elu parimat hooaega Knicksis ja väärib seda kohta see aasta rohkem kui Josh kelle statsid on samad mis viimased paar hooaega.

    Sellisel juhul oleks kõik minu valikud easti viie parima tiimi seast

    Boston:KG, Ray, Pierce, Rondo
    Miami: Lebron, Wade, Bosh
    Orlando: Dwight
    Bulls: Rose, Noah
    Knicks: Amare, Felton

    Ja kui Noah peakski vigastuse tõttu All-Stari vahele jätma võiks Stern isegi Shaqi Boguti asemel valida. Kuigi Bogut on paremini esinenud arvan oleks entertainmenti mõttes kindlasti Shaq parem valik. rahvas tahab tsirkust ja leiba . Kuid ma arvan, et selle teeb raskeks asjaolu, et üsna tõenäoliselt on Bostonil juba 4 All-Stari see aasta.

    Kommentaar


      Bogut on liiga liiga liiga alahinnatud .
      Muidu jah ka Martiniga nõus, ega midagi muud eriti pakkuda ju polegi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Igatahes. Ausa valiku All-Stars (esimesed kaks on algkoosseis, va C):

        Ida
        Taga: Rajon Rondo (Celtics), Derrick Rose (Bulls) Dwyane Wade (Heat), Ray Allen (Celtics)
        Ääred: LeBron James (Heat), Kevin Garnett (Celtics), Paul Pierce (Celtics), Chris Bosh (Heat), Josh Smith (Hawks)
        Keskel: Dwight Howard (Magic), Amar'e Stoudemire (Knicks), Joakim Noah (Bulls) või vigastuse korral Andrew Bogut (Bucks)

        Lääs
        Taga: Chris Paul (Hornets), Deron Williams (Jazz), Kobe Bryant (Lakers), Manu Ginobili (Spurs), Russell Westbrook (Thunder)
        Ääred: Kevin Durant (Thunder), Dirk Nowitzki (Mavericks), Blake Griffin (Clippers), Carmelo Anthony (Nuggets), Kevin Love (T-Wolves)
        Keskel: Pau Gasol (Lakers), Tim Duncan (Spurs)
        Parandasin algkoosseisu vead ära.

        Kommentaar


          Suur mees paneb pealt: http://www.csnwashington.com/01/06/1...338&feedID=287
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            triio post kustutati, kuid ma ei viitsi nüüd enam kurssi end viia. Kuidas see oli esimesed kolm asetust said divari esimesed või kuidas see nüüd oligi ?

            Eilset mängu ei näind kuid stats ütleb nii mõndagi.

            Watch NBA Games - Follow the game, scores and stats for NBA matchups.


            Box Scorest ju selgelt näha, et Bogans osalusel on põhiviisiku +/- sügavas miinusest, samas kui pink on jälle suht nulli peal. Mida sellest võiks järeldada?

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Box Scorest ju selgelt näha, et Bogans osalusel on põhiviisiku +/- sügavas miinusest
              Just nimelt, Rose ja Deng veel suuremas miinuses, D-Liigasse paras saata...
              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

              Kommentaar


                Algselt postitas silverman Vaata postitust
                Just nimelt, Rose ja Deng veel suuremas miinuses, D-Liigasse paras saata...
                Silverman, paistab,et sa väga hästi biiti ei jaga. Ma väga pahane ka sellepärast pole. Proovi järgmine kord paremini

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Silverman, paistab,et sa väga hästi biiti ei jaga. Ma väga pahane ka sellepärast pole. Proovi järgmine kord paremini
                  Mhmh, selle posti peale on mu isiklik biidimeeter küll punases.

                  Sama meelevaldselt võin ma tõlgendada näiteks seda boxscore'i:


                  Bogans on ikka üleprahi mees, vaata millise plussi tema osalus tõi 18 minutiga. Ilma temata oli algviisiku ülejäänud nelik miinuses ja oleks raudselt mängu kaotanud.
                  Näed, tegin sinu jaoks järelduse ka juba ära.
                  Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                  Kommentaar


                    Algselt postitas silverman Vaata postitust
                    Mhmh, selle posti peale on mu isiklik biidimeeter küll punases.

                    Sama meelevaldselt võin ma tõlgendada näiteks seda boxscore'i:


                    Bogans on ikka üleprahi mees, vaata millise plussi tema osalus tõi 18 minutiga. Ilma temata oli algviisiku ülejäänud nelik miinuses ja oleks raudselt mängu kaotanud.
                    Näed, tegin sinu jaoks järelduse ka juba ära.
                    Sa ei tõestanud sellega midagi ning mu biidimeeter kahjuks jäi suht külmaks
                    Fakt on see, et selline mängija nagu Bogans ei tohiks üldse NBA-s mängida ja vsjo!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Fakt on see, et selline mängija nagu Bogans ei tohiks üldse NBA-s mängida ja vsjo!
                      Tubli.
                      Sellest oleme su varasemate postituste põhjal juba aru saanud, polnud ju vaja sellist jaburat liini enam ajama hakata?

                      Bench Keith Bogans!
                      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                      Kommentaar


                        Billups Netsi, Nets buyout, Billups Heati. Unistada ju võib. (a)

                        Tegelikult tahtsin fustreeruda, et pühapäevased varajased mängud on suht pasad senimaani olnud. Täna näiteks siis Sac-Tor. Õnneks uued nädalad on vähe paremad.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dwideng
                          Jah, ja Eestis ei tohiks üldse keegi korvpalli mängida.

                          Krt, miks ma aikkagi arvan, et sellel on põhjus, et Bogans algviisikus on.
                          Põhjus peaks olema rapsida kaitses, kuid huvitaval kombel tülistas Alleni püss kõige eredamalt kui Bogans teda kattis. Kutcheri poiss pole teps mitte kõige kirkam kaitses, kuid ta vähemalt üritab. Breweri algkoosseisu mitte lisamisest ma saan veel aru, kuna tema toops purtsu pingilt ja see on väga oluline.

                          Lihtsalt müstiline on,et kaitse lekib kui see kuradi vanainimene platsil on.

                          Kommentaar


                            D.Rose on ikka haige inimene.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dwideng
                              Eeee..paljude laste ja korvpallihuviliste iidol tundub olevat ikka täiesti küündimatu lammas:
                              Ballgame. Ainuõige suhtumine. Ja ma loodan ka, et liitub, neid geikallistajaid ongi liigas liiga palju.



                              See nädal on nii palju Heati mänge, mida tahaks otse vaadata, kuid iga päev tööl (ka L ja P) ning üldiselt 7st. FUUUUUUUUUUUUUUUU!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Tsirkus Carmelo ümber kipub kujunema samasuguseks pasavahuks nagu Jamesi ümber. Anname pool võistkonda ühe mehe vastu ning siis ruuname kuni vigastuseni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X