320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    algul pidin kirjutama, et sa oled vist marsielanik aga ok. ma saan aru küll kuhu su vihje ja irve suunatud olid ja olen mõnes mõttes sellega isegi nõus. aga silmaringi huvides selline tabel sulle surfamiseks: http://www.nba.com/statistics/sortab...able2.html#top

    budukat erutas lihtsalt sõna Flora?

    Kommentaar


      Algselt postitas SDK Vaata postitust
      algul pidin kirjutama, et sa oled vist marsielanik aga ok. ma saan aru küll kuhu su vihje ja irve suunatud olid ja olen mõnes mõttes sellega isegi nõus. aga silmaringi huvides selline tabel sulle surfamiseks: http://www.nba.com/statistics/sortab...able2.html#top
      mis seal siis järeldub ?

      Kommentaar



        Lol @ Haywood, Shaq ja Fisher, no Shaqist saan veel aru aga Haywood?

        Kommentaar


          Ebanormaalselt hea lehekülg, kõik dongivõistluse dongid: http://hoopism.com/?p=961
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Ma ei tea miks ma ennem pole märganud, aga tra kui kohutavad on Kenny Smithi kommentaarid Slam Dunk'il . Räuskab, karjub üle teiste, korrutab ühte sama asja. Osaleja pole jõudnud peale donki maandudagi kui Kenny Smith juba karjub "THIS IS THE GREATEST DUNK EVER!!!!"

            Kommentaar


              Panen enda ennustuse, kes täna All-Star reservideks valitakse:
              East:
              KG
              Pierce
              Rondo
              Ray
              Horford
              Bosh
              Felton

              Kuigi Easti esimesed 6 on enam-vähem lockid siis viimasele kohale kandideerib ka Josh Smith, Joe Johnson ja Bogut. Lihtsalt Smith ja Johnson nullivad üksteist ise sellest välja, kuna 3 Hawksi keegi vaevalt enda reservidesse paneb(ja Horford on see kes välja ei jää). Bogutil jääb lihtsalt häältest puudu seekord.

              West:
              Gasol ( Yao asemel)
              Griffin
              Love
              Westbrook
              Aldridge
              Williams
              Ginobili
              Nowitzki

              Kuigi Westi reservide valikud on kõigil erinevad siis ma tõesti ei mõista miks osad eelistavad Duncanit/Nashi Love või Griffini asemel. Üks on tegemas hooaega, mille sarnast pole viimased 30 aastat tehtud ja teine teeb kõige võimsamat rookie debüüti pärast Lebron Jamesi ja on muutnud Clippersi arvestatavaks mansaks. Samas Duncanil on hetkel karjääri (individuaalne)kehveim hooaeg ja Nashi puhul on ees ootamas juba Westbrook ja Ginobili. Ja srsly, miks üldse valida Duncanit, kes sörgiks väljakul 6 minti ja teeks 2 viset, kui selle eest saaks Griffini kes igast asendist donke laoks. Ainult Parkeri valimist mõistaks (kuna 1 mängija liiga liidermeeskonna kohta on tõesti tiba vähe) aga kelle arvelt? Aldridge oleks vist esimene, kes peaks sel juhul välja jääma.

              Sry double-posti pärast

              Kommentaar


                Algselt postitas noname Vaata postitust
                Ja srsly, miks üldse valida Duncanit, kes sörgiks väljakul 6 minti ja teeks 2 viset, kui selle eest saaks Griffini kes igast asendist donke laoks.
                sellist idiootsust ei oskagi kuidagi kommenteerida
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  pealtpanekuvõistluse võitja on selgunud!

                  Kommentaar


                    Bulls on lahe !!! Jooksen lampi vastu vennale kolmese taha, kes ei oska üldse kolmest visata ja toodan talle loomulikult läbimineku. Täna jäi selgelt arvamus,et kõigi vastu minnakse ühtemoodi. Kaitset muidugi mängida ei viitsitud ja eriti oli kusik MVP-ks sooviv Derrick.

                    Ja hämmastav oli eriti see kui idioot Derrick ka ründes oli, ta ei osanud palli küsida õigel ajal tagasi. Juhtida 10 punniga ja siis jalg sirgeks lasta on ikka masendav. Siukestele vendadele tuleks täna lasta joosta mingi 50 ringi ümber Viljandi järve. Praegu jääb tunne,et mõeldakse,et kõik tuleb ise ja seetõttu ei viitsita pingutada.

                    Hämmastav on muidugi see,et ühtegi liikumist pole siiamaani välja mõeldud Korveri jaoks ja see on mulle siiamaani hämmastav. NBA or what

                    Üldiselt ütleks et kusikud!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dwideng
                      On tore, et Sa nägid esimese Bullsi mängu sel hooajal. Palju õnne! Kahju, et Sinu süütuse viis GSW, teinekord vali meeskond, kelle koosseis ei sisalda liiga üht kiiremat ja paremat tagaliini. Siis saad ehk ka seda teada, et Korverile on päris mitu liikumist ja ka tänases mängus kasutati neid, Sa lihtsalt ei tunne neid ära.

                      Ilmselge on, et Bullsil on raskusi high scoring meeskondade vastu, kellelt suur osa punkte tuleb tagaliinist.
                      Dissident, täna jällegi tuli esile Thibsi miinus ehk siis armub liialt oma teatud vendadesse. Ehk siis Dengil pole üldse enam püssirohtu.

                      Korveri liikumistest rääkides siis on tore tõesti, et talle tehakse normaalseid katteid, kuid erinevalt Bostonist ei suudeta teda üldsegi sama vabaks mängida kui Rayd seal koledas linnas.

                      Hämmastav on ka see,et Dengi ja Bogansi visked(kolmesed) olid kõik vabadelt poistsioonidelt ja ei ühtegi sisse.

                      Boozer möllab esimene veerand ning järgnevaks mänguks unustatakse vend ära. Nagu Kalev/Carmo juba,et alla üldse ei mängita ja lõbu tehakse kolmese taga aint.

                      Selgelt on kaks viimast mängu näidanud,et teravust pole enam üldse. Äkki peaks palju rohkem pinki usaldama ning mängima palju agressimalt. Ootan vägagi Noah-d tagasi kuna siis läheb ka vähe kiiremaks mängutempo ning palju lõbusamaks see meie mäng.

                      Kommentaar


                        Enne Dolani sekkumist olin kindel, et piisab paketist Chandler, Curry, ARand, 1. roundi pick. Nüüd läheb pool loomaaeda raudselt. Isiah soovitusel. Ei lasta Donniel rahulikult tööd teha...

                        irw@melo_to_lakers

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SDK Vaata postitust
                          irw@melo_to_lakers
                          Mina Melo asemel haaraks sellest kohe kinni ja hakkaks suruma. Siin pole ju küsimustki.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Mina Melo asemel haaraks sellest kohe kinni ja hakkaks suruma. Siin pole ju küsimustki.
                            No ma ei naernud seda mida Melo tahaks või kellele ta kuhu suruma peaks hakkama. Et sellel kõlakal ei olnud lihtsalt jalgu all. DEN üritab lihtsalt hinda üles pushida näidates, et ei me ei muretse, meil kosilasi küll!

                            Kommentaar


                              Comment From MiniMini: Zach, what do you think of the Cavaliers?
                              Zach Harper, Daily Dime Live: They're one player away from contending.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dwideng
                                mingi jutt
                                Dengist rääkides siis tänu sellele mänguajale uinub ta jälle rünnakus ära. Täna jällegi oli kadunud enamus mängust. Usun et Brewerit ja Korverit võiks tema otsese back-upina palju julgemalt kasutada, kuna lihtsalt Dengi ei jätku muidu PO-ks.

                                GSW võitis mängu selgelt seetõttu, et nende kasutatud kaitseformatsioon halvas DR mängu. Väga tark lüke nende poolt. Derrick ise ka seda toonitas. Praegu ongi kogu koosseisus selgelt puudus vennast kes võtaks palli ja ehitaks lisaks Derrikule.

                                Portlandi mängus oli häda selles, et pikad ei jõudnud tagasi või siis olid passiivsed kaitses.

                                Tänases võidumängus Jazzi üle nagu natuke juba töötas see kaitse. Aga mis täna silma jäi oli "Big Sexy" aeglus ja väsimus.

                                No nendest vabadelt positsioonidelt mööda uhamise kaskaad sai ka täna jätku. Ma saan aru,et sa ei lase vabana 10-10, kuid no pooled võiksid ikka sisse lasta.

                                Ja mõne venna viskevalikud on ikka hämmastava, nagu näiteks Taj kes laseb nurgast nagu noor jumal ning ma ei mäletagi millal ta sealt tabas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X