320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Eriloll suhtumine muidugi. Miamile oli see ülitähtis kohtumine. Kes aru ei saa, et miks, siis tasub tabelit uurida.

    Ma võin sind ka lolliks kutsuda. Igakell võin.

    Mina aga vaatasin mängu ja rääkisin hetkel sellest, kuidas mehed mängisid. Miami tegi tavalist mängu ja cavs mängis nagu oleks playoffidel 7. mäng. Nii nagu täna öösel boston mängis, ei ole MIA koht küll bostonist eespool.

    Kommentaar


      Väga hea, saabki kolmemehe võistkonna juba esimeses roundis välja puksida
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Üks seletus, mis seletab, mis on praeguse süsteemis parem, on see, et ükskõik kes läheb finaalini välja, on tervel riigil olemas meeskond kelle poolt olla. Alati on ikkagi east vs. west ja mängude vaadatavus on sellevõrra ka suurem. Playoffe vaatavad ju ka inimesed kes nba-d ei jälgi ja kui finaalidesse lähevad 2 east coast meeskonda v vastupidi, siis kaob paljudel mõte ära vaadata. No see on 1 argument lihtsalt. Mõnevõrra olen nõus ka, sest ise olen enamasti ikka east coast meeskondade poolt rohkem.

        Samas oleks ehk parem jah kui kõige paremad meeskonnad ikka edasi saavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
          Väga hea, saabki kolmemehe võistkonna juba esimeses roundis välja puksida
          Ei tea kuidas see küll välja nägema peaks. Siin.

          (3) MIAMI vs. (6) Philadelphia
          (Miami won 3-0)

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Mina aga vaatasin mängu ja rääkisin hetkel sellest, kuidas mehed mängisid. Miami tegi tavalist mängu ja cavs mängis nagu oleks playoffidel 7. mäng. Nii nagu täna öösel boston mängis, ei ole MIA koht küll bostonist eespool.
            Olles näinud Miami senisest 75st kohtumisest täispikkuses umbes täpselt 75 mängu, julgen öelda, et sa eksid. See polnud Miami tavaline mäng. See aga selleks, keda ikka huvitab. Küll aga ma tahaks aplodeerida viimase lause eest, mis on suurepärane näide sellest, kuidas ühe mängu põhjal (mis siis, et eelmised kaks-kolm nädalat on täielik katastroof olnud) läbiv väide tekitada.

            Huvitav on aga see lugu: http://msn.foxsports.com/nba/story/I...-by-NBA-032911 (sitaks pikk, kuid väga hästi kirjutatud)

            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Artesti Kisses Guns on viimastes mängudes juba regulaarne nähtus.
              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Olles näinud Miami senisest 75st kohtumisest täispikkuses umbes täpselt 75 mängu, julgen öelda, et sa eksid. See polnud Miami tavaline mäng. See aga selleks, keda ikka huvitab. Küll aga ma tahaks aplodeerida viimase lause eest, mis on suurepärane näide sellest, kuidas ühe mängu põhjal (mis siis, et eelmised kaks-kolm nädalat on täielik katastroof olnud) läbiv väide tekitada.

                Huvitav on aga see lugu: http://msn.foxsports.com/nba/story/I...-by-NBA-032911 (sitaks pikk, kuid väga hästi kirjutatud)

                Mädafittu sa ikka väga craizi vend, et kõiki miami mänge vaatad.

                Kommentaar


                  Keda kotib Drive To The Finals nba.com-is, siis searchi Eesti Liiga 2011 ja voila!

                  Kommentaar


                    Bulls siis jätkab oma edukat hooaeg kui saadi järjekordne võit Suns-i üle 97-94
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Bulls siis jätkab oma edukat hooaeg kui saadi järjekordne võit Suns-i üle 97-94
                      10000 ei ole enam kaugel... go go go budukas!

                      Kommentaar


                        Kes palju teeb, sellel palju juhtub! Universumi parima tagamehe saaga jätkub:

                        Former NBA star Allen Iverson launched an expletive-ridden tirade against police when a car belonging to him was pulled over for a traffic violation last week, at one point telling the officer, "Take the vehicle, I have 10 more," according to a police report.

                        Kommentaar


                          Ööse pandi siis kotti see palju kiidetud Boston. Ja see mida Rose tegi selle "maailma parima söödumeistriga" oli kena.

                          Ainuke vana keda kinni ei saadud oli esimese poolaja KG, kuid temagi väsis.

                          Nagu ka Derrick viimasel ajal pressile teada andnud siis Perkinsi minema saatmine on just avanud vastaste pisikeste tee korvi alla ning seda ka kasutas Bulls eile.

                          Idas peaks meil nüüd kindel olema koduväljaku eelis.

                          Keegi oleks minule öelnud,et Bulls on hooaja lõpus parim sats põhiturniiril idas siis oleks ma ta välja naernud.

                          Kommentaar


                            Ja Oklahoma City tegigi Lakersile ära
                            Just play. Have fun. Enjoy the game.

                            Michael Jordan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Olles näinud Miami senisest 75st kohtumisest täispikkuses umbes täpselt 75 mängu, julgen öelda, et sa eksid. See polnud Miami tavaline mäng. See aga selleks, keda ikka huvitab. Küll aga ma tahaks aplodeerida viimase lause eest, mis on suurepärane näide sellest, kuidas ühe mängu põhjal (mis siis, et eelmised kaks-kolm nädalat on täielik katastroof olnud) läbiv väide tekitada.
                              Praeguseks tegime Bostonile eile öösel ära ja oleme neist ka tabelis eespool. Hetkel oleme 15 punktiga ka Hawksist ees, niiet tõonäoline on, et jääme sellele kohale.

                              Mina ei ole tõesti igat Miami mängu näinud. Mul on nv öösiti muud teha. Samas mu väide ei olnud tõesti sellepärast vale, et ma liiga vähe nende mänge olen vaadanud. Eksisin, kuna ei vaata Bostoni mänge eriti. Nad ei ole ikka päris see jah viimasel ajal. Samas PO alles algab ja siis alustavad kõik nullist.

                              Mulle meeldib et saime vastaseks Philly. NY tundub ehk hetkel raskem vastane. Tundub et Melo viitsib seal vähe kaitsetööd ka teha. Boston täna üldse puhkab põhimehi. Neil tuleb ehk ka huvitav esimene ring.

                              Kommentaar


                                Riversi otsus juba täna meestele puhkust anda oli kergelt öeldes üllatav. Muidugi veel ägedam mäng võib tulla kolmapäeval Torontos, kui Miami otsustab (ja miks nüüd mitte?) oma kolm staari pingile istutada ning mängu saab liiga võimsaim pink.

                                Ahjaaa, Z tehniline ja väljakult ära oli täiesti super. Huvitav, mida Zaza talle ütles. Läti on ägedam kui Leedu? Video kah: http://www.nba.com/video/games/hawks...atl_recap.nba/ (algus 2.25)

                                Kirgi oli mujalgi: http://espn.go.com/video/clip?id=633...goryid=2378529
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X