320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei maksa sündmustest ette rutata, aga LA alistamisega oleks "suhteliselt kerge" tee finaali sillutatud. Spurs ju väljas. Vanameistrid Kidd ja Dirk seda sõrmust oma elutöö eest vast ka vääriksid, aga eks aeg näitab. Palju on veel mängida, aga momentum on praegu täitsa olemas ning sellest Portlandi šhokist on kenasti üle saadud.

    Kommentaar


      No kui Pau Gasol (hääldada: Pauk Ässhole) nii kaitses kui rünnakul lammutama ei hakka, siis LALil erilist võimalust küll pole.

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        suht kindel, et Dallas Mavericks on selle aasta meister
        see on täielikult minu enda sisetunne
        kuigi üheski seerias pole midagi kindlat, on Dallasel väga hea hoog sees ja mina näen neid juba meistritena
        Pakun ka, et Dallas paneb kinni. Saksa vanameister on ikka väga heas vormis ja ega tal kaua enam ei jää aega nba tiitlit jahtida.

        Kommentaar


          Pejas on ikka veel natuke kunni sees. Ilus!

          Kommentaar


            Atlanta = major Pettumus.

            Aga donke: http://aloneinthegreenroom.wordpress...a-jamma-teams/
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Okla tuletab meelde vaikselt juba Arsenali, et mängivad küll noortega aga peaksid küll juba küpsed olema, toodi ka ju Harden ja Perkins juurde aga ikkagi ei paista kuskilt seda tiitlipretendi mängu, eriti just mängu lõpufaasis, kus mängiti täna suur(kui suur on suur) edu maha ja lisaajal ei paistnud kuskilt seda võimalust,et võivad võita seda mängu. Kui Durant on igas play-off mängus viimasel veerandajal rohkem enda peale võtnud, siis täna tegi imelist kaitsemängu Tony Allen. See aasta üldse ookeanitagustes hoki-ja kossuliigades palju üllatusi, vähemalt minu jaoks


              E: O´neail tagasitulekut on nats naljakas vaadata, üldse ei jaksa joosta(1. veebruarist esimene mäng, 2 trenni ennem mängu teinud, kui ma õigesti kuulsin)

              Kommentaar


                Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                Okla tuletab meelde vaikselt juba Arsenali, et mängivad küll noortega aga peaksid küll juba küpsed olema, toodi ka ju Harden ja Perkins juurde aga ikkagi ei paista kuskilt seda tiitlipretendi mängu, eriti just mängu lõpufaasis, kus mängiti täna suur(kui suur on suur) edu maha ja lisaajal ei paistnud kuskilt seda võimalust,et võivad võita seda mängu.
                Kas Harden oli eelmise aasta draftis kuidagi rohkem kogenud kui teised rookie´d?

                Kommentaar


                  Ai kurjam, just vaatasin järgi, see Harden 89 sündinud, poja näeb välja nagu Odom või habemikuga Fisher
                  Mis puutub BOS-MIA mängu, Celtics oli väga hea, nii kaitses kui ründes, kõik tähtsad kolmesed või kahepunktivisked KG poolt läksid sisse. Kui nii edasi läheb, siis pigem võidab boston võõrsil kui miami TD Gardenis.
                  Rondo on ühe käega parem kui Wade ja LJ kokku

                  Kommentaar


                    Palun minu Hardenit mitte solvata - mees alles kohaneb NBAga ja mina ennustan talle alles õiget mängu kahe aasta pärast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Palun minu Hardenit mitte solvata - mees alles kohaneb NBAga ja mina ennustan talle alles õiget mängu kahe aasta pärast.
                      Said valesti aru:d, ega ma ei tahtnudki solvata, lihtsalt selle habeme tõttu tundus ta jube vana ja ma arvasin, et toodi vähe vanemaid ja kogenumaid mängijaid meeskonda juurde. Muidu on poiss hea küll, kriitika oli rohkem KD ja Westbrooki kohta

                      Kommentaar


                        Kõik mis hetkel Lakersiga toimub, Magic Johnson võttis selle hästi paari lausega kokku poolajal, miidagi logiseb meeskonna siseselt. Muidugi Dalls paneb hullu ka, kolmeseid viskaks nagu korvi alt

                        Kommentaar


                          Lakersist on suva aga kuidagi imelik on näha Phili nii lõpetamas...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                            Said valesti aru:d, ega ma ei tahtnudki solvata, lihtsalt selle habeme tõttu tundus ta jube vana ja ma arvasin, et toodi vähe vanemaid ja kogenumaid mängijaid meeskonda juurde. Muidu on poiss hea küll, kriitika oli rohkem KD ja Westbrooki kohta
                            Ära nüüd huumorit südamesse võta. Lihtsalt nagu juba vihjatud, siis TOP3 hulgas drafitud mehi võiks teada-tunda.

                            Kommentaar


                              wow, Bynum!!! tea kas jätab järgmisest hooajast esimesed ütleme 41 mängu vahele? ei tulegi kohe sobivat solvangut meelde sellise jobu kohta.

                              Kommentaar


                                "I wasn't surprised," Odom said of his teammate's ejection. "When you're losing by 30, what the (expletive) do you expect?"

                                Added Bynum:
                                "I'm not disappointed in myself. It is what it is. We got embarrassed tonight, so that's what happened."

                                "They were breaking us down, so I just fouled somebody," Bynum said.


                                valusad tillid ikka kahekesi, eriti viimane. vähemalt tõmbasid Phil, Kobe ja Magic neiile vee peale kenasti.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X