320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    james harden on maailma parim korvpallur!

    Kommentaar


      Olulised lingid:
      parimad vormid - http://www.stumbleupon.com/su/1yCiJv...html?eref=sihp
      NBA mängijad laulavad (jah, täpselt nii kohutav) - http://blog.shamsports.com/2011/05/g...ers-music.html
      Teise raundi luuserite saatus - http://hoopsanalyst.com/blog/?p=646
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Varsti on siis oodata huvitavat vahetust Warriorsi ja LAL vahel ning elu läheb jälle edasi

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Varsti on siis oodata huvitavat vahetust Warriorsi ja LAL vahel ning elu läheb jälle edasi
          Kobe vs Biedrins? you heard it here first.

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Kobe vs Biedrins? you heard it here first.
            Sasha Vujacic for Ellis, Curry

            Kommentaar


              küll on kahju, et Vujacic Netsi saadeti siis. Jäävad Curry ja Ellis tulemata vist, või saadab Nets Sasha Golden State'i, GS omakorda Ellise ja Curry siis edasi LAL'i ?

              Kommentaar


                Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                küll on kahju, et Vujacic Netsi saadeti siis. Jäävad Curry ja Ellis tulemata vist, või saadab Nets Sasha Golden State'i, GS omakorda Ellise ja Curry siis edasi LAL'i ?
                sorri unustasin panna kirja, et Steve Blake läheb Netsi ...

                Kommentaar


                  Mavsid olid juba peaaegu Portland vol 2 tegemas.

                  Kommentaar


                    F*ck kuidas ma vihkan sellisel kujul Miamit(Bulls ei ole minu lemmik). Kas Lebron, Bosh ja Wade(tal küll lõppes ka eelmine aasta leping, see tõttu ei süüdista teda nii palju) on nüüd rahul, kui neist kolmest 2 saavad oma esimese tiitli. Enda satside juures ei jõudnud kuhugi, nüüd on nina nii püsti, et lausa halb vaadata. Kui vaadata kui palju keegi peale viskas, siis kurat nö kolme kuningat mitte arvestada, siis teised 5 vana viskasid mängu jooksul peaaegu sama palju kokku, kui Bosh või Wade üksi. Kolme venna käes aint pall, Minu arvates see ei mõju NBAle hästi kui mingid sõrmusteihaldajad lähevad ühte satsi, et ennast kuidagigi ajalukku kirjutada.
                    Samas peab tunnistama, et Miami kaitse oli täna ikka päris kiire(samas liiga ühed parimad ja kiireimad mängijad ka seal). Täispask, ma ütlen, selline klubi mõjub liigale halvasti, kui hakkavad iga aasta siin kõiki nüpeldama.
                    Loodan,et Dallas saab finaali ja tõmbab Heatile koti pähe, vanameistrid vääriksid seda sõrmust.
                    Ma ei saa aru, kas Bosh üritab Garnetti mängida, et nii vihast venda mängib? teeb ühe normi mängu ja jube härg valmis kohe, samas korvi alla ei julge väga minna

                    Kommentaar


                      Kohe tuleb Martin ja sööb su hommikusöögiks.

                      Can you say Mavs-Heat?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        Can you say Mavs-Heat?
                        Ei tea veel midagi. OKC on siiani seerias korraliku vastupanu suutnud osutada erinevalt Lakersile ja kui kolmik Durant-Westbrook-Harden oma mängu korraga kätte saavad siis ei suuda ka Mavsi distsiplineeritud kaitse neid peatada. Eks tänaõhtune tulemus on suure kaaluga.

                        Kommentaar


                          Väga jõhker mäng oli. OKC juhtis terve normaalaja. 2 ja pool minutit enne lõppu oli Dallas 10 nega maas. Ma juba lükkasin striimi kinni ja siis tsekkisin seisu ja tõmbasin kähku striimi tagasi üles. Lihtsalt ulme lõpp. Nowitzki viskas 6 s enne lõppu kaks vabakat sisse mis viis 101-101 viigile ja nii normaalaeg ka lõppes. Ja Dallas läks lisaajal esimest korda mängu juhtima ja võttiski võidu 112-105 ära, väga valus Oklahoma poistele, väga valus.

                          Kommentaar


                            "Never underestimate greatness!”’

                            Kommentaar


                              Mul on tunne nagu sellel legendaarsel kutil suure lombi taga, kes on omanud pileteid nii Chamberlaini 100 punkti mängule kui ka Kobe 81 sanga sooritusele, kuid on otsustanud, et pole antud päeval viitsind mängu vaatama minna. Mavs taga 12-ga mõni minut enne lõppu, siis on ju tarvis veel magama minna. Hommikul teen uudisekraanid valla ja nagu puuga pähe kohe.

                              Kommentaar


                                Dirk on lihtsalt super.

                                Mis puutub enne mängu lõppu magama minemist, siis sellest pole ma kunagi aru saanud. Hakka hambaid pesema või vaata meil üle või midagi, nagu need kaks minutit päästaks järgmise päeva.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X