320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
    Dallas vs Miami = Sport vs marketing/raha. Tehke mis tahate aga Miami on sama ebasümpaatne kui Real, United, Chelsea, City jne.
    Palun seleta nüüd ara kuidas Miami = raha? Üleminekud toimusid ju vabaagendina ning suur kolmik teenib igaüks $14M-$14.5M aastas, millega nad on NBA palgaedetabelis 22.-26. kohal. Where is the money in this?

    Kommentaar


      Luban endale ühe rõõmupostituse kah. Pühendan Prasile, kes hooaja jooksul pärast igat mängu lehvitas. Nüüd on ta aga kuhugi ära kadunud

      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Palun seleta nüüd ara kuidas Miami = raha? Üleminekud toimusid ju vabaagendina ning suur kolmik teenib igaüks $14M-$14.5M aastas, millega nad on NBA palgaedetabelis 22.-26. kohal. Where is the money in this?
        Minu postituse point on see, et Dallas ja Miami on jõudnud finaali aga Dallas on vähemalt kohaliku ajakirjanduse arvates mittekeegi, Miami on aga olnud tegija terve hooaja. Lõin huvipärast Postimehe artikliotsingusse Dallas Mavericks ja Miami Heat alates 01.11.2010. Tulemus Dallas Mavericks 5-6 artiklit ja Miami Heat ... ei hakanud kokku lugema aga kordades rohkem. Näiteks http://sport.postimees.ee/?id=372881; http://sport.postimees.ee/?id=357151. Mõlemad jõudsid finaali aga Miamist kirjutatakse isegi siis kui ta lutti saab. Ebatõenäoline, aga silme ette tulevad juba pealkirjad "Miami Heat kaotas finaalseeria". Dallas ... mis Dallas?

        Sulerüütlitele ei saa siiski midagi ette heita, millestki tuleb ju kirjutada ja kui on siis kirjuta millestki "seksikast". Miamit on niipalju haibitud et isegi pisike naabripoiss Peeter teab et neil on pingil Mike Miller. Dallasel pidi olema keegi Dirk aga rohkem ei tea.

        Raha ja marketing - Miamist kirjutatakse, näidatakse jne sest see müüb. Pere lemmiklaps vms. Kogu selle tsirkuse pealt teenib liiga ja klubi ulmepappi. Minu jaoks ei ole see mõõdupuu et klubi oleks teistest parem.

        Kommentaar


          Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
          Minu jaoks ei ole see mõõdupuu et klubi oleks teistest parem.
          Aga kas see on mingisugunegi mõõdupuud, et Chicago ja Boston pandi kümne mänguga kotti? Lisaks juurde: pandi kotti sellise tähelepanu (ja pinge) all, mida pole ükski meeskond vist kunagi tundnud.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Aga kas see on mingisugunegi mõõdupuud, et Chicago ja Boston pandi kümne mänguga kotti? Lisaks juurde: pandi kotti sellise tähelepanu (ja pinge) all, mida pole ükski meeskond vist kunagi tundnud.
            Dallas pani Lakersi ja Oklahoma 9 mänguga kotti ...

            Kommentaar


              Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
              Dallas pani Lakersi ja Oklahoma 9 mänguga kotti ...
              Ja see tähendab, et Miami on marketing/raha ning Dallas sport? Huvitav loogika muidugi.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ja see tähendab, et Miami on marketing/raha ning Dallas sport? Huvitav loogika muidugi.
                Martin, kirjutamine on tore asi aga lugema võiks ka õppida. Ole pai ja loe kogu postitus läbi, mitte ära rebi välja katkeid mis sulle eriti ei meeldi

                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Lisaks juurde: pandi kotti sellise tähelepanu (ja pinge) all, mida pole ükski meeskond vist kunagi tundnud.
                Päeva parim huumor. Huvitav millega seda tähelepanu ja pinge suurust mõõdeti? Postimehe mõõdupuu?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
                  Martin, kirjutamine on tore asi aga lugema võiks ka õppida. Ole pai ja loe kogu postitus läbi, mitte ära rebi välja katkeid mis sulle eriti ei meeldi
                  Ju ma ei saa su kirjutiste sisust siis aru, sest sa rõhutad ju iga lausega, et Miamist kirjutatakse rohkem ning tood neid võrdlusi a'la seesama Sport vs marketing/raha. Miks see ei võiks olla sport vs sport/marketing vms? Nagu oleks see, et Miami on huvitavam meeskond kui Dallas, nad finaali aidanud. Kahtlen nagu veidi selles, sest üldiselt tuleb ikka tsipa mängida ka ning seda on nad nagu päris kenasti teinud või nii.

                  Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
                  Päeva parim huumor. Huvitav millega seda tähelepanu ja pinge suurust mõõdeti? Postimehe mõõdupuu?
                  Täpselt nii, sa ise veel viitasid. Veider, et juba ununes. Aga ma tsiteerin siis: "Lõin huvipärast Postimehe artikliotsingusse Dallas Mavericks ja Miami Heat alates 01.11.2010. Tulemus Dallas Mavericks 5-6 artiklit ja Miami Heat ... ei hakanud kokku lugema aga kordades rohkem. Näiteks http://sport.postimees.ee/?id=372881; http://sport.postimees.ee/?id=357151. Mõlemad jõudsid finaali aga Miamist kirjutatakse isegi siis kui ta lutti saab."

                  Tundub küll nagu suurem tähelepanu ja tähelepanu tingib ka pinge, mis peaks ka underdogi loogikale vastama. Võid muidugi selgitada, kuidas see nii pole.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Mina arvan, et mängija oskuste järgi peaks Lebronn ja Wade olema palgaedetabelis mõlemad TOP6 hulgas. Aga nagu öeldi on nad 22-26 kandis. Ja siis igasuguseid vanameistreid on sinna võetud, kes ka palju raha ei taha saada, peaasi, et saaks kaasa teha. Sest sõrmus on ootamas. Need kõik asjad pole normaalsed - see on nagu kokkumäng. Eesmärgiks võita tiitel. Ja ideaalne lahendus oleks, kui nad seda ei saaks. See oleks selline "In Your Face!" ...
                    Aga arvestades kõike peaks Mavs tegema superseeria, et võita ja siis ei tohiks ka keegi Heati poolehoidjatest öelda, et nad ei saanud seda teenitult. Pean silmas, et mulle ei meeldiks Mavsi võit, kui see saadaks ntx viisil, kus kas Wade või James saavad vigastada esimeses või teises mängus ja jäävad seeriast eemale. Kokkuvõttes - ma kardan, et Heati plaan läheb korda ja nad võtavad oma.

                    Kommentaar


                      Endiselt ma ei saa aru, mismoodi on meistrisõrmuse seadmine rahast ettepoole ("pole normaalne loobuda väljateenitud palganumbrist, et võita tiitleid") negatiivne. Tundub ju olevat üldlevinud seisukoht. Palun lollile selgitada.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Endiselt ma ei saa aru, mismoodi on meistrisõrmuse seadmine rahast ettepoole ("pole normaalne loobuda väljateenitud palganumbrist, et võita tiitleid") negatiivne. Tundub ju olevat üldlevinud seisukoht. Palun lollile selgitada.
                        Tõesti arvad et neil jääb mingi papp saamata? Saavad tiitli ning lisaks teenivad Miami Heati kantosside müügilt nii et vähe pole ...

                        Kommentaar


                          loomulikult ei arva/ei jää, aga siin kõva palk vs tiitlid vastandamine käib ju. sellest ka hämmar.

                          nagu vihjataks, et übertrio moodustamise eesmärk oli oma võimalik reklaamitulu täiesti läbi lae pushida? justkui see juba ei kõigutaks sarikaid. mul on karvane tunne, et neil kõigil plekk jookseb koju niigi üsna vihaselt, sõrmusega või ilma.

                          arvata, et vennad panidki reaalselt kolmekesi kokku plaani eesmärgiga "võtame tiitli, sest siis saab naigilt reklaami eest palju rohkem rulli küsida" oleks küll ikka veits paranoia juba.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Et äkki on positiivne eksperiment, mis lööb palgad NBAs vaikselt allapoole? Kõlab ju loogiliselt. Samas...kui üldmäär on sama, siis kokkuvõttes vist ei saa seda juhtuda.

                            Kommentaar




                              Suur pilt
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Ja veel üks tore meenutus, välismaised spordiajakirjanikud on Eesti omadest ikka kordades paremad:
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X