320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ma pole küll teadlane, aga ma näen siin klassikalikast gloriendus hunteriandus sündroomi.
    Väga võimalik, mul on üks sõber, kes on siis Kalevi poolt kui šokolaad Eestis asju korraldab ning siis Rocki poolt, kui nemad kalevlasi peksavad.

    Kommentaar


      Kas nüüd momendil sama haigus, aga tuleb tunnsitada, et mainitd tõbi on Eestis kindlasti palju enam levinud kui kardetud koli bakter.

      Kommentaar


        Eiieii asi pole üldse selles.Mul endal selge lemmikmeeskond olemas ja Dallase mängijate vastu pole mitte kui midagi kunagi olnud, lihtsalt võistkond juba aastaid ebasümpaatne tundunud.Aga kuna nad Miami vastu mängivad, siis olen loomulikult nende poolt ja nende mäng ja see kuidas iga hinna eest lõpuni võideldakse, on tõsiselt muljet avaldanud.Lisaks on ka nende mängijad ääretult sümpaatsed.Kui see finaalseeria läbi saab, jättab see meeskond mind edaspidi sügavalt külmaks.
        Mõtte oli lihtsalt selles, et kuna finaalide ajal olen olnud sunnitud neile pöialt hoidma, tegin ka meeldiva avastuse, et üpriski sümpaatne meeskond on.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          ja tegelikult hõljud sa ikka olemise ja olematuse piiril oma jutuga. Mavs on täis "ääretult sümpaatseid" mängijaid, kuid ometigi on Dallas sulle "juba aastaid ebasümpaatne tundunud". Lisaks jätab pärast finaalide lõppu sind lõppkokkuvõttes ikka sügavalt külmaks meeskond, mille mängijate võitluslikkust sa imetled ja mis on täis "ääretult sümpaatseid" mängijaid.
          Ja lisaks see jutt, et sa pärast finaale jälle muudad mingit orientatsiooni, on ikka jumala lapsejutt või eelpoolmainit haigusnäht. Nii et tee endale selgeks, mida sa tahad või ei taha...
          Terve su viimase tekst kiirgas tõsistest vastuoludest.

          Kommentaar


            Jah meeskond on mulle kuskil 10-12 aastat niikaua kui ma olen NBA-d vaadanud ebasümpaatne olnud.Võibolla selle tõttu, et ollakse minu toetatava tiimi suur konkurent või võibolla sellepärast, et neil on lihtsalt koledad vormid.See puudutab seda meeskonda või kaubamärki milleks on Dallas Maverics mitte otseselt nende mängijaid.
            Kuna finaalides tuleb neile pöialt hoida, sest ometi ei saa ju Miami poolt olla, on meeskond ka ise suhteliselt sümpaatse mulje mulle jätnud.Umbes nagu mingi Fulham Inglise liigas näiteks.
            Mismõttes muudan orientatsiooni?Sellesmõttes et kui Lakers on välja langenud ei tohiks mul olla mingit eelistust kes finaalis võidab?Sest see on ju ilmselgelt orientatsiooni muutmine.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Ma ei saa ka nüüd sellest materdamisest aru. No näiteks on minu lemmikmeeskond mingi krdi Clippers, kes kunagi ei jõua play-offi, aga kas ma peaks siis finaalini välja mune sügama ja teatama, et mul on mõlemast täiesti poogen? Loomulikult tekkib ju finaalis mingine sümpaatia emma-kumma meeskonna vastu. Lihtne.

              Kommentaar


                Jah, ma kahtlustasin ka, et siiski pole meie patsient selle varemmainitud tõve küüsi langenud. Mis on väga hea.
                Lihtsalt mind huvitas, mis Mavsi suguses ründavat mängu mängivas kossusatsis võis ebasümpaatset olla. Mulle tuleb pähe ainult redneck texas kui miinus, aga Dirk, Kidd ja isegi kloun terry on tegelt lahedad vennad olnud kogu aeg.
                Eks minagi Sunsi fänn endiselt, aga kuna mul on see saksa asi küljes, siis on Dallas koguaeg mu 2-3 option olnud. Ja loomulikult ma kiidan kõigi motivatsiooni kui tahetakse antud paaris olla lihtsalt Miami vastu.

                Kommentaar


                  Nonii, juttu on tühjast-tähjast tulnud palju, ja ma saan ka teistest seisukohtadest aru. Kuid eelkõige ma leiangi, et enamuse puhul on siiski lihtsalt tegu ju Heati VASTU olemisega, mitte Dallase fänn olemisega.
                  Sellest ma saan ka absoluutselt aru, et kui sinu lemmik on välja langenud, siis tulihingelise spordifännina ilmselt kellegi poole ikka kisub. Aga seda juttu ei seedi ma ikka kunagi, et 10-12 aastat on mingi tiim olnud ääretult ebasümpaatne, siis paar nädalat on sümpaatne ja järgmine hooaeg on jälle jumala suva sellest satsist ning väärib tembeldust "ebasümpaatne". Sõnastagi lihtsalt sis niimoodi, et oled Heati vastu ja kõik.
                  Tea, kas see on kokkusattumus, aga mina olen eluaeg Lakersit jälestanud, nagu ka teisi kogu-aeg-võitvaid a la Schumacher omal ajal, Loeb, Messi, Bolt. Orlando Magic ei koti ka mind negramm, aga kui nad Lakersiga kaks aastat tagasi finaalis madistasid, sis ei väitnud ma et nad on mulle järsku väga armsaks saanud, vaid lihtsalt hoidsin pöialt, et hommikul ärgates saaks näha kuidas need kollased raiped on suhu saanud. Ajaloole au andes, ei mängind nõnda välja kahjuks...

                  Kommentaar


                    Paraleel 2009 seeriaga on aus, ma pole nii konkreetne selles osas muidugi, aga ka mina lootsin mitte lakersi võitu. Teine paraleel on see, et nagu ka selle aasta seeria puhul olen mõlemas 2009 aasta finalisti linnas viibinud

                    Kommentaar


                      Someone please forward me Rashard Lewis' number I need to talk to him about something !!

                      Kommentaar


                        mis kell eesti aja järgi mäng hakkab?

                        Kommentaar


                          Kell 3.

                          Tähemärgid.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            eammm kas kell 4 ei pidand olema w

                            e: minu halva informaatori sitt: siiski kell 3

                            Kommentaar


                              head linki paluks.

                              Kommentaar


                                "If you ask Lebron James for a dollar, he'll only give you 75 cents, he never gives you the fourth quarter"

                                Igatahes edu Mavsile ja loodan, et täna ära võtavad. Ise vist ei saa kahjuks mängu vaadata täna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X