320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arust peaks olema rohkem ilutulestikku ja kommentaare selles teemas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      JAh, kõik need kujud on positiivsed. JJ Barea ka ikka uskumatu tegelane. Eks Stevenson ja ka Terry toovad seda musta monkey maneeri ka sisse, aga Terry vanas eas on päris stiilseks kujunenud. Ja Chandler on ka selline positiivne pikk. Butleri ja finaalide teises pooles ka Haywoodita saadud tiitel on kindlasti teenitud 100% ja kui Kidd ütles, et temas oleks selle pundiga koos mängides veel head 2-3 aastat järel, siis miks mitte tulla tõsimeeles tiitlit kaitsma ...ilus öö oli


      Dirki üle on hea meel küll. Loojalsus oma klubile on olnud muljetavaldav. Mina isiklikult enne hooaega Mavsi isegi top4 favoriitide hulka ei lugenud. Üle pika aja, siis selline meister keda tõesti reaalselt enne hooaega tiitlikonkurentsi pakkuda ei osanud.

      Ei tea kui palju Eestis Mavsi fänne on, kuid palju õnne neile kõigile. Päris pikk ja valus see teekond tiitlini olnud, kuid möödund öö tegi selle kõik kahtlemata sajakordselt tagasi.

      Rick Carlisle oli ka hästi tubli neis play-offides. Minu arvates võiks ta rohkem krediiti saada.

      Kommentaar


        Mitte, et ma ise sellist asja produtseeriks, aga viimasel ajal on internetiavarustest igasugu kulda leida...leidsin ühe küllaltki agressiivse mõtteavalduse, kuid mulle meeldis vägagi...

        "Deshawn Stevenson can put his championship ring on his middle finger and show Lebron his hardware."

        Kommentaar


          Vaatasin viimati NBA mängu siis kui Sixers koos Iversoniga oli finaalis. Muidu olen alati Dirki juhitud Mavsi ja Ray Alleni tegemistel silma peal hoidnud. Eilne mäng Dirki poolt oli üsna kehva nagu juba siin mainitud. Täitsa vabalt pani mööda, aga õnneks on tal midagi mida LBJ'il finaalides polnud ehk siis neljas veerandaeg, kus viskas jälle 10 punkti. Ja osad korvid olid ikka korralikult in your face lastud. Nüüd on mõlemal Dirkil ja Ray Ray'l tiitel olemas ning saab rahus olla. Ehk järgmine aasta kumbki neist võidab jälle (eelistatavalt Dirk).

          Kommentaar


            I asked Lebron for change for a dollar. He gave me 75 cents and said, "Sorry, I don't have a 4th quarter."

            Ei mõnita, lihtsalt naljakas, kuidas tehakse maatasa inimesi ajakirjanduse poolt...

            Kommentaar


              Algselt postitas homeworld Vaata postitust
              I asked Lebron for change for a dollar. He gave me 75 cents and said, "Sorry, I don't have a 4th quarter."

              Ei mõnita, lihtsalt naljakas, kuidas tehakse maatasa inimesi ajakirjanduse poolt...
              First of all, need naljad on rohkem mõeldud välja ja kasutatud vastasfännide kui ajakirjanduse poolt... ja teiseks: 4a veerandi puudumise naljad on SO OLD, peale finaali on teemas sõrmusenaljad. a la "What's the difference between Saturn and LeBron James? They're both big and full of gas, but at least Saturn has rings. "

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Kunagi sai ka kõvasti NBAd fännatud (aastad 95-07 umbes), nüüd viimasel ajal on huvi raugenud (liigne neegrikultuuri imbumine liigasse) ja pea üldse ei jälgi mis toimub aga Mavsi võidu üle on küll meeletult hea meel. Dirk oli üks suuri lemmikuid omal ajal, Kiddi üle on hea meel ning eile mängu peale klõpsates selgus, et Sunsis üks lemmikuid olnud Shawn Marion on ka Mavsis tänapäeval. Lisaks ka kunn Peja. Niiet igati tore seltskond sai omale esimesed sõrmused. Respect!
                Sama siin, ainult ma olin hull NBA fänn pigem 1993- 2000. Isegi olen nüüd passiivne vaataja aga Dirki ja Kiddi üle siiras heameel.

                Kommentaar






                  Kommentaar


                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        LeBron travelled.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Suvi on küll käes ja suur möll läbi, aga korraga tabasin mõttelt, et kas Rocketsit, kus mängisid korraga Clyde, Hakeem ja Charles, vihati sama kibedalt kui Miamit praegu?

                          Kommentaar


                            Ei kindlasti mitte. Polnud tegemist oma "primel" olevate mängjatega sel hetkel.

                            Kommentaar


                              Mulle see Rockets meeldis - eriti Charlesi pärast. Vanad tulid kokku, toksisid palli - ei mingit "Decisionit" ja "näpudpüsti" paska.

                              Kommentaar


                                Nonoh, Serge Ibaka. Peaaegu hispaanlane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X