320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas neid uniteid antakse ainult Manchesteri vutipedefännidele või saab kuidagi muud moodi ka? Tegelikult tahaks kuulda kuidas Keišhal bettimine läinud on, kuidagi vaikseks on jäänud ...

    Kommentaar


      Küsimus Knicksi fännidele - kas pole nii, et selgelt mängib Knicks ilma Amareta paremini. Esimest mängu vaatasin ja no ei osata seda Amaret kasutada ja ta ise ka tihti ei tea, kuhu joosta ja mida teha.
      Jääb loota, et Baron oskab asjad nii seada, et leitakse Amarele ka koht skeemis. Muus osas kasvõi treidigu Nash endale. Andku see Douglas ja mida iganes Suns küsib ja Stevo tuleb paneb asjad käima.

      Kommentaar


        Vaatan enne Wengerboysi küüsi närides Lakersi mängu, sest raha oli Lakersi võidul ja sellel (minu mälu järgi), et nad kahepeale ei viska üle 185 punkti. Mingi 6 minti enne mängu lõppu oli seis selline, kus kumbki meeskond võis visata 8 punkti, aga lõpuks jäi vist 3 punkti varuks. Seejärel login triobetti ja tegelikult oli liiniks 198,5. Selles suhtes kahju, et nad näiteks ühe punktiga üle minu imaginaarse liini ei läinud, sest siis ma oleks saanud ekstrarõõmustada, aga nüüd olen niisama rõõmus.

        Kommentaar


          Vaatan et siin on kõik kõvadeks ennustusmeesteks hakanud , viskan siis ka tänase panuse üles
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Portland, TWolves on mulgi kirjas. Memphist ma kardaks...igaks juhuks.

            Kommentaar


              Mina ei osanud midagi muud panna, kui ainult Bostoni võitu händiga ja Nene reb+pts +20,5

              P.S. Tegin seda jälle. Ehk panin enda aruga Bostonile -9,5ga, aga selgus, et panin hoopis esimese poolaja peale. Õnneks erilist küünenärgimist ei tulnud, sest Boston on väga hea olnud.

              P.P.S. Kuigi, et kui ma poleks vaadanud triobetti 2 minti enne mängu lõppu, siis ma oleks saanud ennast ilmselt kringliks vihastada, sest lõpus anti ikkagi Wizardsile natukene punkte kätte ka veel.

              Kommentaar


                Eestisõbralikul ajal peetud mäng oli ära ja ennustuses neljast neli:
                - Phoenix võidab
                - Biedrins kogub laud+punktid alla 9,5 ühiku
                - see kuradi poolakas saab alla 12,5 punkti
                - Curry viskab alla 21,5 pointsa.
                Tore!

                Kommentaar


                  Väga meeldiv, panustasin üle 193,5 Warriorsi ja Sunsi mängus ja visati täpselt 193 punkti, üli fucking tore.

                  Kommentaar


                    Ma magasin maha õhtuse mängu(sõna otses mõttes) ja nüd ärkasin ja vaatan, mis toimub. Ei panustanud. Knicks on eriti lahja täna - Toronto teeb mis tahab, eriti Bargnani. Boston veedab aega Wizardsiga - ju teisel lähevad ära. Atlanta alguses ei saanud vedama, aga poolajaks vahe minimaalne Heatiga.

                    Kommentaar


                      T-Maci 4nda veerandi korvide ja hea kaitsega tõi Hawks Heati maa peale ja hetkel on NBA ainuke kaotuseta klubi Oklahoma Thunder, aga miski tleb, et mitte enam poole tunni pärast. Indiana võttis kindlalt oma ja päris hea mäng on lähipäevil Indiana ja Miami vahel tulemas.
                      Nii Toronto kui ka Detroit on selgelt oma mängu parandamas ja tänased ohrid on Knicks ja MAgic. Aga mõlemas veel viimased minutid mängida ja võitjad pole veel selged.

                      Kommentaar


                        Segane mängudeöö NBA-s, mul isiklikult läks ennustamisega 4st 4 puusse. Aga samas, raha kaotamise üle on hiiglama hea meel, kui Minny trukib Spursi või McGrady samamoodi Heat'i. Tegin ka ühe riskipanuse, üritades vägisi silmi kinni pigistades Netsi võitu Pacersi üle näha, kuid kurat, elu õpetab, et päris ulmeliste asjade peale ei tasu ka klõpsida. Mingu sohu see liiga konkurentsitult viimaste aastate kehvim tiim. On's keskkond halvasti mõjunud või ongi Deron Williams tasemes nõnda palju järele andnud? Kütab mingi 35%-ga nagu sitta vastu laudaseina ja meeskonna juhti kui sellist tast ka pole.

                        Kommentaar


                          Hawks mängis normaalselt ja Wade-i kaela võiks need Heatile puudu olnud punktid riputada. Oli 1 mäng ja eks sama juhtub veel ja veel see hooaeg. Ja pole ka OKC-l enam kaotuste tulbas 0-i.

                          Kommentaar


                            Ei no, ka Nets on see hooaeg võidurõõmu saanud maitsta. Raske on lihtsalt ümber häälestuda olukorrale, kus pole meeskonna nr 1 skooritegijat ja All-Star centrit käe pärast. Ja no Indana on NBAs hetkel kindlasti TOP10 sees ehk ikka väga tugev vastane.
                            Minneota-Spursi esimene poolaeg oli ulmeline tabavus ja juba palju korve. Paraku murdis Manu Ginobili sõrmeluu ja peale seda Spurs enam TWolwesi tempos suuta ei püsinud. Ja Dallas, kes oli enne seda mängu oma konferentsis viimane koos Memphisega(!) tegi ära selle asja, mida vaja. Treeneri sõnul hakkavad neil vaikselt tükid kokku jooksma mängumootori puzzles, ent nentis et veel oleks paar nädalat vaja mängida, et stabiilsus tuleks.

                            Kommentaar


                              Lakers-Rockets alla 193,5 punkti.

                              Kommentaar


                                Ma sellele underile alla ei julge kirjutada. Mõlema meeskonna skorerid on paremad kui vastase kaitsjad ja kindlasti nauditakse viskamist. Põhimõtteliselt hakkabki ühes otsas Skola vs Gasol või Kobe vs Martin ja siis teises otsas kohe sama tagasi. Kui Dalembert suudab vähegi Bynumit ohjeldada, siis tagameeste duellis on eelis Houstonil. Ehk võrdne mäng ja kui need staarid pole väga kätt ära maganud, siis mõlemad satsid peaks sinna 100 kanti oma skoori saama.
                                Kui on selles lauses sees ehk vabalt võib ka panus pihta minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X