320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra mul läks ka kõik sitasti eile, panin Itaalasele laud plus punktid üle 27,5 ja vend vist sai 26 kahepeale, ja miami mängus jäi 2 punkti rahast puudu, plus Durant ja Rondo vedasid ka alt.

    Ee, Portland täna Oklahomat võita ei või? Samas Oklahoma vennad kodus, vast suruvad ära. Oklahoma - Portland alla 197,5 tundub väga mõistlik.

    Kommentaar


      See teema on see kihlveokontor? CD7 veel hoiab lippu, ülejäänu on selge ekshibitsionism.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        See teema on see kihlveokontor? CD7 veel hoiab lippu, ülejäänu on selge ekshibitsionism.
        No suht, mis siin ikka rääkida - Orlando, Chicago, Lakers, Scola ja Toronto Itaalia poiss on ägedad ja Miami ning njew jork ei ole ägedad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Ma sellele underile alla ei julge kirjutada. Mõlema meeskonna skorerid on paremad kui vastase kaitsjad ja kindlasti nauditakse viskamist. Põhimõtteliselt hakkabki ühes otsas Skola vs Gasol või Kobe vs Martin ja siis teises otsas kohe sama tagasi. Kui Dalembert suudab vähegi Bynumit ohjeldada, siis tagameeste duellis on eelis Houstonil. Ehk võrdne mäng ja kui need staarid pole väga kätt ära maganud, siis mõlemad satsid peaks sinna 100 kanti oma skoori saama.
          Kui on selles lauses sees ehk vabalt võib ka panus pihta minna.
          Nooh, mina lähtub loogikast, et Lakers panustab alati kaitsele ja sel hooajal pole nad minu mälu järgi suutnud üheski kohtumises koos partneritega selle tulemini jõuda ja ega ka Rockets mingi kahur pole siiani olnud.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Minu ainuke arvamus selle põhihooaja kohta on: liiga tihe. 55 oleks täitsa okei.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Võtsin ise sellise liinid täna: Houston +7,5 , Bucks -2, Grizzlies -7,5

                Kommentaar


                  Kui tahad NBA sisse sukelduda: http://www.peterrobertcasey.com/2012...dia-index.html
                  Ja kus kes mängib ja kui palju: http://wagesofwins.com/wp-content/up...P-by-team3.png
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Oeh, hommikul kell pool 7 üles ja mängu vaatama, et sealt kohe vaheaeg hakkaks. Korvide vahe on täpselt selline, et minu 193,5 on veel jõus, aga ülinapilt. Öistest mängudest tervitan triobeti panusepanijaid Maggette'i ja Irvingu punktiliiniga, mis oli 13,5.

                    P.S. See Walli taunting-tehniline... Et, noh, et kas Dikembe Mutombo saaks enda näpuvibutamise eest igal korral tehnilise?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      P.S. See Walli taunting-tehniline... Et, noh, et kas Dikembe Mutombo saaks enda näpuvibutamise eest igal korral tehnilise?
                      Kusjuures karjääri lõpupoole saigi. Mistõttu ta selle rituaali ka ära jättis.
                      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas silverman Vaata postitust
                        Kusjuures karjääri lõpupoole saigi. Mistõttu ta selle rituaali ka ära jättis.
                        Idiocracy

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Võtsin ise sellise liinid täna: Houston +7,5 , Bucks -2, Grizzlies -7,5
                          No vot, oleks ma teadnud, et Bogut otsustab isiklikel põhjustel poppi teha mängust oleks ma kindlasti Utah valinud. Ja La-Houstoni pommitajate duellis jäi Houstoni tagamängjate osa lahjaks ja noh, kaitsest ma juba rääkisin - seda nad ei jaksa teha eriti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Idiocracy
                            Seal oli küll selline vahe, et publiku suunas võis, kuid mängija suunas ei võinud.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Mis ennustusgurud tänasest arvavad?

                              Mis klubis Glen Rice mängib?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Mis ennustusgurud tänasest arvavad?

                                Mis klubis Glen Rice mängib?
                                Tänane kindel raha on see, et sport võidab. Ja Glen Rice mängib Knicksis, ikka Knicksis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X