320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Oskad öelda, kas kuulujutt et Wade ja Bong ei mängi vastavad tõele?
    Wade tõenäoliselt ei mängi ja LeBron tõenäoliselt mängib, kuigi mul suht suva. Täiesti tähtsusetu mäng.

    ja kui nii, siis kes nende asemel mägnima hakkavad , kas Miamil on üldse lootust? Eriti veel nii julmas hoos Kobe ja Bynumi vastu?




    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Milleks Wade, kui Miller terve on

      Kommentaar


        Mulle pole elusees Lakers istunud, pigem sümpatiseerib mind Milwaukee Bucks, aga tänases mängus ma ei mõista kus kohas see Miami võit siit tulla saab? Bosh ? Maailma kõige ülehinnatum center EVERRRR, E V E RRRR, ma olen isegi nii julge ja ütlen et isegi Härra Varbaanov on suurema kasuteguriga seal korviall - ja ma olen Varbaanovit piisaavlt LIVEs mängimas käinud vaatamas! Bosh = SHIT , Bosh vs Bynum on täielik mismatch ja siin ei ole isegi mõtet vaielda. Ja kui nüüd siia lisaga Härra Euroopa meister Gasol ja Kobe "alla 40 punni mängust ma ei viska" Bryant , siis kes seal Miamis nüüd seda mängu võitma peaks hakkama ma ei mõista? Mis matemaatilise valemiga see toimuma peaks?


        e: Ja kuna mulle on ikka lapsest saadik juba õpetatud , et "Put Your MONEY where your mouth is" , siis ma ole nõus seda Varboshaanovi jutu uskumise tõttu ka pappi köhima lauda!

        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          The Man, The Myth, THE LEGEND! BRIAN "THE WHITE MAMBA" SCALABRINE!





          Tegin sellepärast All-Star hääletust, et see mees oma valikusse lisada. MVP! MVP!
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Kas Brian Cardinal ehk the Janitor saab ka tavaliselt sellise melu osaliseks ?
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Bosh ? Maailma kõige ülehinnatum center EVERRRR...ma olen isegi nii julge ja ütlen et isegi Härra Varbaanov on suurema kasuteguriga seal korviall...Bosh vs Bynum on täielik mismatch
              ma vean sinuga ka siis kihla.
              100 euri, Lakers saab suhu
              put your money where your mouth is. boy
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Bosh pole center. Battier paneb Kobe kinni ja Lebron teeb swoosh swooosh swoosh ja küll see võit ka tuleb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Wade tõenäoliselt ei mängi ja LeBron tõenäoliselt mängib, kuigi mul suht suva. Täiesti tähtsusetu mäng.
                  Eksisin räigelt, väga tähtis mäng, kuid ainult seetõttu, et Eddy Curry sai oma esimesed minutit. Ainuke Miami mängija, kes miinuskategooriasse jäi, kuid paar liigutust olid täitsa ilusad. Kui Riley tõesti tagumikust sellise jokkeri ära tõmbas, siis kummardus ja head ööd.

                  Mike Brown on debiilik. Nice bet, count!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    ses suhtes retsept, et count sellele aasta postitusele hommikul edit´it ei teinud vms.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SDK Vaata postitust
                      ses suhtes retsept, et count sellele aasta postitusele hommikul edit´it ei teinud vms.
                      muidugi ja juba pühapäeval saab Milwaukee peale raha panna.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Siin nagu polegi midagi väga lisada. Lakersi "tagamängjad" on puhas sitt. Treeneri mõttevälgatused olid ka puhas kuld. Mängida Gasol + Bynum kolmese joone taha kaugvisetele ja lauavõitluses üldse mitte osaleda Miami Heati vastu , kellel pole ühtegi normaalset tsentrit ega PFfffiii ...geniaalne peaks mainima, lihtsalt geniaalne. Igati teenitud kaotus! Lakersi peale panustamisega on juba sama suur "kasum" nagu Lazio peale panustamisega, hakkan siin mingit mustrit nägema

                        e: ajah, egotrip neela spermat suurtes kogustes , sinu ja Reinu kohta käib vanasõna:
                        Kes aasta alguses köhib, see jaanipäeva ei näe!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Eilse mängu võtab hästi kokku:



                          See ka suht naljakas:

                          Kommentaar


                            Mnjaaa...isegi mind kui täiesti neutraalset inimest teeb kurvaks see Knicksi asi. Ikka üsna jubedaid resultaate on viimasel ajal tehtud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Mnjaaa...isegi mind kui täiesti neutraalset inimest teeb kurvaks see Knicksi asi. Ikka üsna jubedaid resultaate on viimasel ajal tehtud.
                              Jep, mina nende fännina ei oska enam nutta ega naerda. Üks, mis kindel: nüüd on ära nähtud, et kombo a la 'Melo-Amar'e ei tööta negramm. Knicks oli parem enne Anthony tulekut ja pärast tema tulekut näidati siis paremat palli, kui Stoudemire mingil põhjusel väljas oli. Ilma koorekihi PG-ta nad koos eksisteerida ei suuda. Kui pole tiimis säärast autoriteetset palliliigutajat(nt. Billups, Felton), jäävadki mõlemad oma isolatsiooni mängima ja step-fake'i pealt jumperit laduma. NYK mänge jälgides on selline tunne, et Amar'e ei oska kuidagi ära olla seal platsi peal koos teise suure skoorijaga. Eks näis, praegu tuleb vaid Baroni paranemine ära oodata, et näha, kes tema lisandumine annab mingit efekti asjale. Pigem mitte, kui Baron just kuskil extreme-makeover NBA edition saates pole käinud, siis mehest, kes mõned hooajad tagasi pani ca 8,5 3PT attempti mängu peale, väga suurt söötudega kostitavat mängumootorit ei saa.
                              Pani muigama küll, kui njuujorklased hooaja eel rääkisid midagi kaitsest(?!), kuid tõele au andes, on see nende tugevam külg seni. Nad lasevad endale panna 95,2 PPG, mis võrreldes kogu nende ajalooga on suur edasiminek.
                              Praegu tuleb hakata ennustama. kumb saab play-offi: Boston või New York?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                                Praegu tuleb hakata ennustama. kumb saab play-offi: Boston või New York?
                                Boston ja New York

                                Kommentaar

                                Working...
                                X