320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Martin, sa ei pea koguaeg ohkima. Said täpselt aru mida mõtlesin.

    NY nagu ka Bullsis mängib süsteem suuremat rolli kui mängumehe tase ja Lini taset tahaks näha ka eliitsatside vastu mitte mingite kotikute vastu mängides.
    say whaaaaaaaaaaat?

    Tõepoolest, ei pidanud pettuma

    Kommentaar


      Pallikaotusi peaks mees tõesti kõvasti vähemaks kruttima, kuid osa sellest kirjutaksin kogenematuse arvele. Aga emotsioon, millega see mees mängib ja mida ta meeskonda toob, on ikka väga võimas. Novak oli ka tubli.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Kuule lõpetage juba ära see pallikaotuste jutt! Nash tegi viimane mäng ka 7TO-d, siis ei ole see kellegi asi. Vaadake mänguminuteid! 80% ajast on pall tema käes, palju picknrolli, pidev korvi ründamine - sealt need tulevad. Minu poolest tehku või 77 TO-d, kui ta toob jätkuvalt lauale edaspidi ka need muud asjad, mis täna pakub. Lisaks muidugi ka võidud.

        Kommentaar


          Algselt postitas SDK Vaata postitust
          Kuule lõpetage juba ära see pallikaotuste jutt! Nash tegi viimane mäng ka 7TO-d, siis ei ole see kellegi asi. Vaadake mänguminuteid! 80% ajast on pall tema käes, palju picknrolli, pidev korvi ründamine - sealt need tulevad. Minu poolest tehku või 77 TO-d, kui ta toob jätkuvalt lauale edaspidi ka need muud asjad, mis täna pakub. Lisaks muidugi ka võidud.
          PO-s näed seda TO asja

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            PO-s näed seda TO asja
            Ei näe.

            Kommentaar


              Serge Ibaka.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Garnett ja Bass vigastud - Bostonil mõõn. Vahepealne 9-1 seeria on pöördunud viimastes mängudes 1-6 seeriaks, kusjuures võit saadi Bullsi üle, kaotused on saadud pigem tagumise poole tiimidelt. + Rondo sai oma palli loopimise eest 2 mängu bänni, mille sisse jääb ka homne mäng Thunderiga.
                Kui pika bänni saaks Balo, kui palliga vastu Webbi virutaks? ilmselt x10 vms

                Kommentaar




                  Nike Hyper Elite Basketball Uniform: Unveiled in USA Basketball colors, the Nike Hyper Elite shorts weigh five ounces while the NIKE authentic basketball jersey, NIKE's lightest jersey ever, features a breathable and durable design with striking Nike Aerographics visual design. The men's jersey is made of approximately 96% polyester fabric derived from recycled plastic bottles while the short is 100% recycled polyester fabric. Nike uses an average of 22 recycled plastic bottles per uniform reflective of NIKE's commitment to environmentally-sustainable design. The uniform will be worn by national basketball teams including USA, China, and Brazil in addition to teams attempting to qualify.

                  Kommentaar


                    Several internet reports indicate that Jeremy Evans will replace Iman Shumpert (knee) in this weekend's dunk contest.

                    "Võistlus" muutus just kordi põnevamaks... arvan, et mitte ainult minu jaoks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas skint Vaata postitust
                      Several internet reports indicate that Jeremy Evans will replace Iman Shumpert (knee) in this weekend's dunk contest.

                      "Võistlus" muutus just kordi põnevamaks... arvan, et mitte ainult minu jaoks.
                      Ma olen ka kuulnud, et kuskil pidi veel üks Jazzi fänn olema

                      Kommentaar


                        Pole siin nädala jagu mänge vaadanud ja Knicksi isegi kauem veel. Hetkel Heatiga quarter mängitud ja no pilt võrreldes kuu aja tagusega on ikka palju parem. Mitte ainult, et "lisandunud" on Baron Davis, JR Smith, Lin ja Novak, vaid ka Anthony ja Amare mängivad isukamalt kui varem. Heati vastu võõrsil muidugi ma palju ei loodaks, aga huviga siiski ootan, et mis juhtub edasi.

                        Kommentaar


                          Mulle tundub, et mehed seitsme maa ja mere taga olid ise ka väga ärevil ning liialt erutunud, sest üks aeg haige puterdamine käis. Lin'i TO'd on Heati vastu ikka tõsine masendus.

                          Kommentaar






                            Parim hetk eilsest mängust kindlasti:

                            Kommentaar


                              Fuih, mis donkamisvõistlus. 10 katsed, et pall sisse saada. Vana kooli mehed keerlevad diivanil.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Kõige toredam asi oli Haier Shooting Challenge, ausalt. Inimesed tulid kokku ja tundsid võistlusest puhast rõõmu. Skills Challenge puhul ajas see närvi, et peaaegu kõik PG-d eeldasid iga söödu puhul, et see veatult pärale jõuab. Plagasid ise järgmisse punkti ja siis linta-lönta vaikselt feilitud kohta tagasi, mis võttis kõigi meeste aegadest mingi 7-8 sekki maha. Kolmesed on viimastel aastatel niikuinii nutused. Ehk ka sellepärast, et Kapono-taolised, kes kõigis raundides vahemikku 21-25 tulistasid, on fännid ära hellitanud. Igatahes, kui võistlus võidetakse 17-punktise skooriga, jääb väike imestus hinge küll. Eriti šokeeriv oli see, et liiga ehk parim in-game shooter A.Morrow oli nii aeglase viskega, et ta ei mahtunud minuti aja limiiti. Noh, ja donkamisest kõneles Martin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X