320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Metta nii kavatseb jätkata mängimist, siis on Lakersil ka ilma ühegi tradeta see aasta sansud olemas. Eks ta on end vormi jooksnud, aga kardan, et see mott on tal hetkel ainult Heati vastu mängides. Aga Rondo stats täna on teema, millest võiks pikalt rääkida. Kui ta just minu vastase meeskonnas see nädal poleks. Damn!

    Kommentaar


      Õnneks/Kahjuks pole mul õrna aimugi, et kes siin kelle tiim on. Martin laulab Heatile kaasa, PraS Bullsile ja sellega minu teadmised piirduvad. dwideng on vist ka Bulls?

      Kommentaar


        Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
        James ei saand aru kuidas ta mööda viskas ning läks sellepärast närvi, muud polnudki, naljakas vaadata ikka kui staarid mööda panevad ja närvi lähevad.
        No samas on mees täna niimoodi kaitses rüganud, et ükski mängija ei jõuaks sellise rahmeldamise pealt ideaalset ründemängu teha.

        Kommentaar


          Wow, see on küll huvitav, et Wade 6 viga oli ajalooline, rekordstreaki otsa saamine.

          Kommentaar


            Dannar, see vastase tiim on NBA fantasy kontekstis. Aga üldiselt kuna Suns on madalseisus, siis olen mina kõikide "meeskondade" poolt. Heat siis kuulub sellesse kategooriasse kõige vähem. Ega Lakers pole ka kunagi istunud. Bulls on juba enamvähem ja Dallase võit mullu oli väga positiivne asjade käik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Dannar, see vastase tiim on NBA fantasy kontekstis.
              Wow, silly me.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Õnneks/Kahjuks pole mul õrna aimugi, et kes siin kelle tiim on. Martin laulab Heatile kaasa, PraS Bullsile ja sellega minu teadmised piirduvad. dwideng on vist ka Bulls?
                Aga Rockets on kõige parem.

                Kommentaar


                  Seda meeskonda olen ma kuulnud ka. Wait... ma olen isegi nende kodumängul käinud

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Rondo hüppab pärast 20 assisti Knicksi vastu, et teda koondisesse ei võeta, kõik on tema poolt.
                      USA treener naerab peale eilset Rondo viset, kõik on tema poolt. (1.30)

                      9gagi stiili võite ise juurde mõelda...oleks Celtics sisse saand Houstonilt, hui oleks postitand
                      Nagu näha vanakesed kestavad lisajad ka ära. Bostonil W5 minek ka prg.

                      Kommentaar


                        boston to the win!
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar








                          Ja lehekülgede kaupa: http://rosedontdance.tumblr.com/
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust






                            Ja lehekülgede kaupa: http://rosedontdance.tumblr.com/
                            Kas ma ei saa lihtsalt aru või pole see eriti naljakas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas ma ei saa lihtsalt aru või pole see eriti naljakas?
                              Sa lihtsalt ei saa aru.

                              Kommentaar


                                Fuck Houstonil 5 kaotust järejest, play-offi pääs läheb raskesk. Rubio ja Denver normaalses vormis ka praegu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X