320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselgelt on kaks võimalust, et kas saada lahti treenerist või siis saada lahti Carmelo'st. Ilmaselgelt vajab D'Antoni skeemi hea mängujuhti ja häid viskajaid.

    Kommentaar


      Uus NBA.TV League Pass ajab närvi, nahhui mul on vaja hommikul teada, kas mäng lõppes normaal- või lisaajaga. Muidu ilus uuendus, kuid selline sitt otsus all näidata, kas Final või Final OT või Final OT (2) vms, on ikka väga jube.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Uus NBA.TV League Pass ajab närvi, nahhui mul on vaja hommikul teada, kas mäng lõppes normaal- või lisaajaga. Muidu ilus uuendus, kuid selline sitt otsus all näidata, kas Final või Final OT või Final OT (2) vms, on ikka väga jube.
        Ole vokaalne ja anna probleemidest teada, eksole. Sai pildistatud ja kirjutatud.

        "Thank you for the NBA.TV product feedback.

        We are aware of the issues and apologize for the inconvenience this is causing. We are working on fixing the problem right now; we appreciate your patience while we fix the issue."

        No looooodame.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Mike D'Antoni has resigned as New York Knicks coach, a source tells Y! Sports.

          Kommentaar


            Kui Phil tuleb NYK-i juhtima, siis on mul lemmiktiim olemas.

            Kommentaar


              Oskab keegi soovitada kummale oleks parem panustada, kas Orlando külavõit Spursi üle või Hawksi võit külas Clippersi vastu.Koefitsent on neil sama.Ise kaldun Hawksi poole.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Ma kuulsin, et Bucks ja Warriorid tegid päris ägeda diili? mingi enamvähema austraalana ja lamp ühe nba parima mängija vastu ja veel 2 lampi, kuna Türklane nagunii korviall siis väga hea diil Bucksi poolt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Ma kuulsin, et Bucks ja Warriorid tegid päris ägeda diili? mingi enamvähema austraalana ja lamp ühe nba parima mängija vastu ja veel 2 lampi, kuna Türklane nagunii korviall siis väga hea diil Bucksi poolt.
                  Kas ma saan valesti aru või ei oska tegelikult Jennings ja see NBA üks parimaid mängijaid abs. kaitsta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Ma kuulsin, et Bucks ja Warriorid tegid päris ägeda diili? mingi enamvähema austraalana ja lamp ühe nba parima mängija vastu ja veel 2 lampi, kuna Türklane nagunii korviall siis väga hea diil Bucksi poolt.
                    nojaa, nr 1 pick ikkagi.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      See on küll ka samuti teemal "sources told..", aga midagi ikkagi: http://basketball.realgm.com/wiretap..._13_With_Magic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Ole vokaalne ja anna probleemidest teada, eksole. Sai pildistatud ja kirjutatud.

                        "Thank you for the NBA.TV product feedback.

                        We are aware of the issues and apologize for the inconvenience this is causing. We are working on fixing the problem right now; we appreciate your patience while we fix the issue."

                        No looooodame.
                        Tänase Lakersi mängu pealt tundub, et ongi korda tehtud. Kena.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Selline tore fakt (http://espn.go.com/blog/truehoop/pos...ineup-concerns)
                          MISSING NASH
                          The entire drama in New York highlights a stark comparison for D'Antoni’s career. According to the Elias Sports Bureau, D'Antoni’s career win percentage is .733 in games he's coached when Steve Nash played for him. In games without him, he’s recorded just a .385 win percentage.

                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            asi ametlik, howard jääb hetkel orlandosse.

                            Kommentaar


                              ellis bucksi, fisher rocketsisse, bogut ja jefferson gsw, stephen jackson spurs, nene wizards, mcgee nuggets.

                              Kommentaar


                                Tra küll, ülejäänud nihutamised on maitse asi, aga miks krt Nuggets andis Nene ära sellise hinna eest? McGee ja Turiaf Denverisse ja Nene liigub pealinna. Nagu Nuggetsil vähe oleks neid suuri kehi!? Faried, Birdman, Harrington, Mozgov, Koufos, nüüd ka McGee ja Turiaf. 15-st mehest 7 on sellised, kes mängivad ainult PFi ja C-d. Aplaus sinna valgekraede kabinetti. Saanuks no midagi normaalset vastu sis. Turiaf on lego moodi, mõlemad põlved nagu Robocopil kinni keevitatud. McGee "vägitegudele" kiirrünnakutel võib pmst iga kuu aja tagant kaasa elada. Kes teab, see teab. Basically, on McGee samasuguse psüühikaga vend nagu Beasley vms.
                                Kõige enam hämmastab, et suvel ajas Nuggets Nene uut lepingut nagu tikutulega taga ja realgm.com kirjutas nüüd, et tegelikult hakkaski Nuggets korraga pärast Nene allkirja otsima võimalusi, et teda ära vahetada. Pikemalt ei ole mul mõtet halada, aga hirmus lugu lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X