320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ESPN.COM pakub praegu materjali "One Day, One Game", päris äge. Teisel galeriil vajutage kindlasi I tähte, et saada teada, mis seal pildil toimub.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Blake tänase top 10 esikohal on jälle üks põhjus, miks NBA aeg-ajalt ropusti närvidele käib. Mitte et see seal midagi uut oleks muidugi.

      (see teine oli faking awesome, tho')
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        hater?
        ründeviga - perhaps
        aga NBA ongi vaid show. müüb "oooh" ja "aaaah" ning lob city pakub seda piisavalt.
        Mutombo oli ka suur poiss, kuid ikka kurtis et Shaq teeb väga palju haiget, ning kohtunikud hoiavad teda
        praegune paipoiss on Griffin.
        deal with it
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Peaks hakkama panuseid panema, et mitme hooaja pärast Griffin enam hüpata ei jõua.

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            ründeviga - perhaps
            Mitte võib-olla. Kindlasti. Sunsi mängus võeti talle selline ära ja siis sai jõllamise eest tehnilise otsa.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              naljakas reaktsioon. ma küll ei ole temast tõesti erilises vaimustuses, aga kas see nüüd minust just hateri teeb. võib-olla teeb ka. ei tea, ei huvita tõtt-öelda eriti.

              praegu oli ta igatahes pigem illustreeriv näide.
              jah, sellega tulebki obv diilida, et superstaaridele üldjuhul praaki ära ei vilistata. on ka enamasti diilitud. kuid mingi piir võiks siiski olla.

              siiski, 'perhaps' osas - päris enesepettusega ehk ka ei maksaks tegeleda.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Howard vs Chandler. Ehk ennustuses kõlab justkui loosung, et pane-pane. Paningi, et Howard ei saa Chandleri vastu hakkama ja jääb alla 21,5 punkti ja 14,5 laua. Esimene veerand läbi ja Howard 0 punkti ja 2 laua peal. Päris kena siiani.
                Enne mängu näidati muidugi väga head intekat:
                van Gundy: Jah, Howard on nõudnud minu vallandamist. Seda on mulle klubi juhtkond kinnitanud. Mul on poogen, sest ma oskan muud ka teha. Aga täna on oluline, et Anthony kinni võtta.
                Kõnnib Howard sisse: Millest sa räägid?
                van Gundy: Et Carmelo on vaja kinni võtta. Ma nüüd lähen.
                Ajakirjanikud: Kas sa oled nõudnud van Gundy vallandamist?
                Howard: Mina pole kunagi midagi sellist nõudnud. Kes teie allikad on?
                Ajakirjanikud: van Gundy just ütles.
                Howard: ...

                P.S. Vaheaja updeit - 0 punkti, 4 lauda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Mitte võib-olla. Kindlasti. Sunsi mängus võeti talle selline ära ja siis sai jõllamise eest tehnilise otsa.
                  Kas keegi leiaks selle kohta video? See, mis Sunsi vastu anti ründaja veaks. Otsisin natuke aga videot ei leidnud, mäng ise toimus 15.03.
                  Kerge vaidlus tekkis, tahaks tõendusmaterjali. Tänud ette

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                    Kas keegi leiaks selle kohta video? See, mis Sunsi vastu anti ründaja veaks. Otsisin natuke aga videot ei leidnud, mäng ise toimus 15.03.
                    Kerge vaidlus tekkis, tahaks tõendusmaterjali. Tänud ette
                    http://www.youtube.com/watch?v=0gnKm050_h8 ehk see, kuigi see eelmisest hooajast

                    Kommentaar


                      Algselt postitas idikas Vaata postitust
                      http://www.youtube.com/watch?v=0gnKm050_h8 ehk see, kuigi see eelmisest hooajast
                      Aaa, kui Martin seda olukorda mõtles, siis see ongi ründaja viga . Ma vaatasin lihtsalt nende selle hooaja omavahelistest mängudest highlightse ja nägin, et 15.03.2012 mängus sai Griffin tehnilise, sellest järeldasingi, et siis oli taoline olukord, kuigi videot sellest olukorrast pole näinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                        15.03.2012 mängus sai Griffin tehnilise, sellest järeldasingi, et siis oli taoline olukord, kuigi videot sellest olukorrast pole näinud.
                        Peaks seesama olema, otsimiseks tõesti ei taha aega kulutada.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vaatasin bookdepositorys niisama eeltellimiste nimekirja ja väga pealiskaudse pilgu ette jäi VÄHEMALT kaks Jeremy Lini raamatut. Kohutav.

                          Kommentaar


                            Ei ole vist kahtlust, mille või kelle taga asi New York'is seisnes. Pärast mõne mängu 1. veerandit on väga mage midagi hõigata foorumis, aga seda ma siiski praegu teen. See, millise intensiivsuga Knicks "ülimegasupernummikõigilemmik" Bullsi vastu täna on välja tulnud, on lihtsalt muljetavaldav. Piisab ainult uuest motiveerijast(Woodson) ja mängibki terve tiim sul liiga parimat kaitset(Woodsoni käe all see nii ka on statistika järgi). Ma vaatan üldiselt kõiki Knicksi mänge ühel või teisel moel, aga nii all-around all-star mängu pole Melo poolt veel näinudki, kui viimaste mängude ajal. Tänane algus on eriti ponks.

                            Kommentaar


                              Rose platsil -20, Rose platsilt ära - Bulls are rolling!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Aga mina kasutasin olukorda ja panin Bulls+8,5-le raha. Nüüd närin küüsi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X