320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt, väga palju ropendada pole ilus, aga tra Vitali, JR. Smith on ikkagi vist kõige kohutavam mängija, keda mina olen korvpalli mängimas näinud. Meretagust liigat olen vaadanud väga spetsiifiliselt alates 2007. aastast. Ma annaks selle venna kasvõi Johan Petro või DeSagana Diopi eest ära. Jumala suvakad fade-away visked tagasihüppelt väga kaugest kahepunktialast jne. Kõige hullem isetsemise moment oli paar mängu tagasi kellegi vastu, kui nba.com hailaitides oli kaks kiirrünnakut, kus Smith 2on1 või 3on1 olukordades ei söötnud oma kaaslastele ja läks üksi lõpuni. Pani mõlemad hädaga pooleks ka ära, aga no kuulge. Kui mingi asi tiimisisest vimma üles kerib, siis on need just sellised asjad.

    Kommentaar


      Päris sünge lõpp - vabarit mööda kaks korda järjest ja Novaki kolmene reaalselt keerabli rõngast välja...Õnneks on Melo

      Kommentaar


        Kõige rõlgem lõpp sel hooajal üldse vist, Novaki in-an-out oli ikka ebareaalne juba.

        Kommentaar


          Wow! Sae pekki! Ja tuligi ära...

          Kommentaar


            Ma ei mäleta, millal ma viimati mõnda jalkat või kossu vaadates nii äksi täis läksin. Hullumeelne, juhtida 1. veerandil 20-ga, sis olla 4. veerandil, 3 min kella peal, 10-ga maas ja lõpuks ikka võita. Väärt.

            Kommentaar


              peab meeldima.

              - huvitav muidugi, et lõpus Shumpile viga ei vilistatud, kui ta Rose jalust maha jooksis aga keda kotib eks. Sternil ka hea meel.

              Kommentaar


                Polnud üldse paha vaatamine! Rõõm oli lõpus ka juubeldavat Mike Bibbyt näha.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kaks kuud tagasi poleks ma Knicksi võidu üle rõõmustanud ja eks eilegi olid töised tegurid, miks see sobis. Aga Amareta ja JR Smithiga mulle meeldib Knicks rohkem. Eelistaks küll Bucksi POsse, aga igas mõttes oleks Knicks see õige meeskond seal. Värvi on ju vaja ja suurt turgu NY näol.
                  Rose oli selgelt veel roostes, paar mängu veel ja kui tervis peab, siis on ta õigel ajal tippvormis. Sellise tiheda hooaja peale saada vahepeal puhata ei pruugi ollagi paha asi.

                  Kommentaar


                    Miks NBA striime sopcasti jms progedega ei edastata? Vahel harva mõni üksik leidub, kuid suures enamuses teevad ilma olematu kvaliteediga veebipõhised ülekanded. Vutiga (vähemalt CL ja EPL mida olen jälginud), mille omavoliline edastamine peaks nagu samuti illegaalne olema, probleeme pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Miks NBA striime sopcasti jms progedega ei edastata? Vahel harva mõni üksik leidub, kuid suures enamuses teevad ilma olematu kvaliteediga veebipõhised ülekanded. Vutiga (vähemalt CL ja EPL mida olen jälginud), mille omavoliline edastamine peaks nagu samuti illegaalne olema, probleeme pole.
                      Best tips for betting on cybersport

                      Ma olen tavaliselt siit võtnud aga nagu Kasepats-Pidur ütles, siis sopcasti omasid pakutakse väga harva. Kui keegi oskab veel mõnda lehekülge soovitada, siis avaldage isuga

                      Kommentaar


                        Üldiselt on see League Pass nii odav, et pole vajadust striime otsida.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Üldiselt on see League Pass nii odav, et pole vajadust striime otsida.
                          Ah, ära laia. Tänapäeva keerulises majanduslikus olukorras, kus ansiplased on riigi majanduse pekki keeranud, on iga euro säästmine oluline. Mina ei võtnud liigapassi, kuna ei olnud kindel, et viitsin öösiti üleval olla jne.

                          Kommentaar


                            Olen üritanud viimased veerand tundi playoffi jaoks liigapassi teha ja pole saanud. Ei IE ega FF ei suuda ei registreerida ega sisse logida. Nummikas.

                            Kommentaar


                              drive to the finals on üles pandud...keegi võiks eesti liiga püsti panna

                              Kommentaar


                                Flash striime on siin kõige normimaid tavaliselt: http://www.firstrowsports.eu/sport/basketball.html

                                Kommentaar

                                Working...
                                X